Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów

2017-03-05 WARSZAWA, BLUE CLASSIC - Warszawa


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)171
2.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 12
3.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
IMPET - Warszawa
Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET - Warszawa B (+1)1B1
2.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
AKCENT - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT - Warszawa3 32
3.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk0 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)171
2.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA D (+1)1D2
3.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk5 (+1)153
4.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA6 (+1)164
5.Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 75
6.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 06
7.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 37
8.Pawlik Kacper
Wołos Anna
AKCENT - Warszawa
Pawlik Kacper
Wołos Anna
Pawlik KacperWołos AnnaAKCENT - Warszawa2 28
9.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)171
2.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA D (+1)1D2
3.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 43
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34
5.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE - Warszawa5 (+1)151
2.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok8 (+1)182
3.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa6 (+1)161
2.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

 

BLOK 2, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.15-17.45, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 (+1)141
2.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)122
3.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice6 (+1)163
4.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa7 (+1)174
5.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 65
6.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź4 46
7.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 07
8.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa7 77
9.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 19

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź6 (+1)161
2.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)182
3.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków B (+1)1B3
4.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)174
5.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)135
6.Zając Mateusz
Niziołek Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Zając Mateusz
Niziołek Natalia
Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL - WARSZAWA8 (+1)186
7.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA6 67
8.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa8 88
9.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 19
10.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice1 110
11.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa7 711
12.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 012
13.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok5 513
14.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 014
15.Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
PROGRESS - Warszawa
Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
Dominiczak BartoszPiekut MonikaPROGRESS - Warszawa0 015

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)181
2.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA13 (+1)1132
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 03
4.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 14
5.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa1 15
6.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa5 5

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA5 (+1)151
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)132
3.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)113
4.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 04
5.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 05
6.Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL - WARSZAWA0 06
7.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa0 07
8.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa0 0