Thomas Dance 2017

2017-05-28 Brzesko k/ Krakowa, THOMAS DANCE - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA ROZPOCZĘCIA TURNIEJU: REJESTRACJA 8.30-9.30. START 10.00
PARY 10-11 G PRZENIESIONE NA II BLOK!!!!!!

BLOK 1, rejestracja 08.30 - 09.30, próba parkietu 09.00 - 9.40, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska5 (+1)151
2.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)141
3.Harla Jakub
Jakubowska Julia
GALA - Mielec
Harla Jakub
Jakubowska Julia
Harla JakubJakubowska JuliaGALA - Mielec4 42
4.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA - Mielec6 (+1)161
2.Guzik Radosław
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Guzik Radosław
Drozd Maria
Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA - Krosno6 (+1)161
3.Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
THOMAS DANCE - Kraków
Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)172
4.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec6 (+1)162
5.Szczepański Michał
Kapustka Karolina
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Kapustka Karolina
Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO - Żabno0 03
6.Łosiowski Łukasz
Kłosowska Kornelia
LATINO - Żabno
Łosiowski Łukasz
Kłosowska Kornelia
Łosiowski ŁukaszKłosowska KorneliaLATINO - Żabno0 03

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)152
3.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)163
4.Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
RAGTIME - Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME - Kęty7 (+1)174
5.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 55
6.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 06
7.Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
RAGTIME - Kęty
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME - Kęty0 07
8.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 08

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.30, próba parkietu 11.15 - 11.45, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
STARDANCE - Gdynia
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaSTARDANCE - Gdynia2 (+1)121
2.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec5 (+1)151
3.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA - Mielec7 (+1)172
4.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów6 (+1)162
5.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno6 (+1)162
6.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów1 13
7.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec1 13
8.Sadowski Jan
Borek Eliza
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION - Kraków0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)141
2.Wątor Kamil
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Wątor Kamil
Niziurska Julia
Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
3.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)143
4.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów5 54
5.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec0 05
6.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków0 06

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec D (+1)1D1
2.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)112
3.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec3 33
4.Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE - Kraków0 04
5.Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
LATINO - Żabno
Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO - Żabno4 (+1)141
2.Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
LATINO - Żabno
Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków0 03
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków6 (+1)162
3.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)163
4.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)174
5.Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
FANTAZJA - Kraków
Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA - Kraków1 15
6.Gwara Jan
Baranowska Anna
FANTAZJA - Kraków
Gwara Jan
Baranowska Anna
Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA - Kraków0 06
7.Łabuda Piotr
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS - Nowy Sącz2 27
8.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków0 08

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca Kraków10 (+1)1101
2.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)152
3.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice2 23
4.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 14
5.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno11 (+1)1111
2.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca Kraków10 (+1)1102
3.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)123
4.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec1 (+1)114
5.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice0 05
6.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty0 07
8.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 08

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.30, próba parkietu 14.15 - 14.45, start: 15.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piętak Jakub
Chudzik Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piętak Jakub
Chudzik Julia
Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)131
2.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów E (+1)1E2
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)153
4.Malec Karol
Krokosz Aleksandra
THOMAS DANCE - Kraków
Malec Karol
Krokosz Aleksandra
Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)114
5.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków3 35
6.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno1 16
7.Dubel Nikodem
Jakóbowska Waleria
RAGTIME - Kęty
Dubel Nikodem
Jakóbowska Waleria
Dubel NikodemJakóbowska WaleriaRAGTIME - Kęty0 07
8.Madej Mikołaj
Gądek Edyta
PLĄS - Kraków
Madej Mikołaj
Gądek Edyta
Madej MikołajGądek EdytaPLĄS - Kraków0 07
9.Chowaniec Wiktor
Śmietana Aleksandra
PLĄS - Kraków
Chowaniec Wiktor
Śmietana Aleksandra
Chowaniec WiktorŚmietana AleksandraPLĄS - Kraków0 09

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia8 (+1)181
2.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław C (+1)1C2
3.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+1)1C3
4.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno C (+1)1C4
5.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)135
6.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków0 06
7.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty1 18
9.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków0 010
11.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 011

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)112
3.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno8 (+1)183
4.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty2 (+1)124
5.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola2 25
6.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków0 06
7.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 17
8.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 08
9.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 09

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów C (+1)1C1
2.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec C (+1)1C2
3.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno C (+1)1C3
4.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz9 (+1)194
5.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 65
6.Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
Bylica WojciechJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty0 06
7.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 17
8.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 78
9.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 09
10.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno3 310

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno C (+1)1C1
2.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)172
3.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 83
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 74
5.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków C (+1)1C1
2.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)192
3.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków7 (+1)173
4.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków3 34
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 05
6.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 16
7.Kuźma Mateusz
Piela Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Kuźma Mateusz
Piela Katarzyna
Kuźma MateuszPiela KatarzynaSKT AGH - Kraków7 77

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów9 (+1)191
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec5 (+1)152
3.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków0 03
4.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków3 34
5.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków0 05

 

BLOK 4, rejestracja 16.30 - 17.30, próba parkietu 17.30 - 18.00, start: 18.15

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)151
2.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków4 (+1)142
3.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)143
4.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)134
5.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno2 (+1)125
6.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 26
7.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów4 47
8.Róg Jerzy
Drzewowska Sylwia
SKT AGH - Kraków
Róg Jerzy
Drzewowska Sylwia
Róg JerzyDrzewowska SylwiaSKT AGH - Kraków3 38
9.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 09
10.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno4 410
11.Bajorek Artur
Druciak Angelika
Show DANCE Gorlice
Bajorek Artur
Druciak Angelika
Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE Gorlice0 011
12.Zawirski Kamil
Jaśkowska Klaudia
Show DANCE Gorlice
Zawirski Kamil
Jaśkowska Klaudia
Zawirski KamilJaśkowska KlaudiaShow DANCE Gorlice0 011

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)151
2.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)113
4.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)144
5.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno3 (+1)135
6.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 26
7.Bajorek Artur
Druciak Angelika
Show DANCE Gorlice
Bajorek Artur
Druciak Angelika
Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE Gorlice1 17
8.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 08
9.Zawirski Kamil
Jaśkowska Klaudia
Show DANCE Gorlice
Zawirski Kamil
Jaśkowska Klaudia
Zawirski KamilJaśkowska KlaudiaShow DANCE Gorlice0 09
10.Wróżek Kamil
Augustowska Karolina
Show DANCE Gorlice
Wróżek Kamil
Augustowska Karolina
Wróżek KamilAugustowska KarolinaShow DANCE Gorlice0 010
11.Sendecki Jarosław
Sendecka Ewelina
Show DANCE Gorlice
Sendecki Jarosław
Sendecka Ewelina
Sendecki JarosławSendecka EwelinaShow DANCE Gorlice0 011

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)111
2.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice4 (+1)142
3.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków2 (+1)123
4.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 64
5.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków3 35
6.Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE - Kraków0 06
7.Nocek Michał
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Nocek Michał
Rolak Kamila
Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło4 47

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)121
2.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)162
3.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice2 (+1)123
4.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków4 (+1)144
5.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice5 55
6.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 36
7.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 67
8.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 08
9.Nocek Michał
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Nocek Michał
Rolak Kamila
Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło5 59
10.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków3 310

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec A (+1)1A1
2.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME - Kęty8 (+1)182
3.Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków1 (+1)113
4.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec3 34
5.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 05
6.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca Kraków4 46
7.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów12 (+1)1121
2.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)132
3.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa - Tarnów7 73
4.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków2 24

 

BLOK 5