Powitanie Wiosny

2017-04-09 Wrocław Hala Sportowa SP 118, GEMAR - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 45 - 9 3o, próba parkietu 9 oo - 9 45, start: 10 oo

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław1 (+1)111
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława1 (+1)112
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole2 (+1)123
4.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław1 (+1)114
5.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO Opole2 (+1)125
6.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole0 06
7.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN0 07
8.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 18
9.Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
Drozd WiktorOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin1 19
10.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 010
11.Szala Marceli
Świekatowska Natalia
KM LUBIN
Szala Marceli
Świekatowska Natalia
Szala MarceliŚwiekatowska NataliaKM LUBIN0 011

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
SKYDANCE - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE - Wrocław6 (+1)161
2.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław1 12
3.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin2 23
4.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 0

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra D (+1)1D1
2.Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
Zarzycki GabrielGierczyk Karolina4STEP - Wrocław5 (+1)152
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
ST NOVOMEX Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaST NOVOMEX Opole1 (+1)113
4.Priemel Adrian
Gusta Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Priemel Adrian
Gusta Michalina
Priemel AdrianGusta MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7 (+1)174
5.Musioł Michael
Błach Manuela
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Błach Manuela
Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle4 45
6.Mikołajczyk Karol
Adamów Natalia
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Mikołajczyk Karol
Adamów Natalia
Mikołajczyk KarolAdamów NataliaSTACCATO - Bystrzyca Kł.4 46
7.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda0 07
8.Zalewski Łukasz
Młodawska Milena
FANTOM - Głogów
Zalewski Łukasz
Młodawska Milena
Zalewski ŁukaszMłodawska MilenaFANTOM - Głogów2 28
9.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław0 09

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice3 (+1)132
3.Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
RETRO - Kępno
Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
Ćwikła BartłomiejDrobina AnnaRETRO - Kępno2 (+1)123
4.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław6 64
5.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 05
6.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 46
7.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 (+1)121
2.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice3 (+1)132
3.Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
RETRO - Kępno
Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
Ćwikła BartłomiejDrobina AnnaRETRO - Kępno2 (+1)123
4.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 14
5.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław3 35
6.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 46
7.Kikut Grzegorz
Mierzejewska Małgorzata
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kikut Grzegorz
Mierzejewska Małgorzata
Kikut GrzegorzMierzejewska MałgorzataSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów9 (+1)191
2.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław6 (+1)162
3.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław5 (+1)153
4.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław0 04
5.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole6 65
6.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno7 76
7.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław-1 -17

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław5 (+1)151
2.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława4 (+1)142
3.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów4 (+1)143
4.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno C (+1)1C4
5.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław2 25
6.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 16
7.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław4 47
8.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole2 28
9.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław2 29

 

BLOK 2, rejestracja 12 15 - 13 oo, próba parkietu 12 3o - 13 15, start: 13 oo

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Wrocław1 (+1)111
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 (+1)121
3.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław1 (+1)111
4.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaDANCE CENTER Kluczbork0 02
5.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02
6.Wira Tomasz
Jabłońska Julia
ARTS STUDIO - Oława
Wira Tomasz
Jabłońska Julia
Wira TomaszJabłońska JuliaARTS STUDIO - Oława0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom1 (+1)111
2.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów4, 4 (+1)14, 41
3.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki5 (+1)151
4.Chen Filip
Krzywicka Magdalena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Krzywicka Magdalena
Chen FilipKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)151
5.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice3 (+1)131
6.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów3, 4 (+1)13, 41
7.Krupa Mateusz
Wandzel Jolanta
ARTS STUDIO - Oława
Krupa Mateusz
Wandzel Jolanta
Krupa MateuszWandzel JolantaARTS STUDIO - Oława1 (+1)111
8.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
9.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica4 (+1)141
10.Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
DANCE CENTER Kluczbork
Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER Kluczbork4 (+1)141
11.Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
Rumiej KordianNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław1 (+1)111
12.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno2, 2 (+1)12, 21
13.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław2 (+1)121
14.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica1 12
15.Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
KM LUBIN
Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
Figiel WojciechBartosik MałgorzataKM LUBIN0 02
16.Garbiak Łukasz
Kramarz Julia
RUDAN - Nowa Ruda
Garbiak Łukasz
Kramarz Julia
Garbiak ŁukaszKramarz JuliaRUDAN - Nowa Ruda0 02
17.Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
Heleniak KacperStachura AleksandraANIMA DANZA - Głogów2, 1 2, 12
18.Jakubowski Krystian
Bilińska Zuzanna
RUDAN - Nowa Ruda
Jakubowski Krystian
Bilińska Zuzanna
Jakubowski KrystianBilińska ZuzannaRUDAN - Nowa Ruda0 02
19.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio Strzelce Opolskie2, 2 2, 22
20.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice3, 3 3, 32
21.Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
Krupa MichałKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 02
22.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BARANOWSKIE ST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST - Baranów0, 0 0, 02
23.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów2, 2 2, 22
24.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław0 02
25.Popów Bartosz
Marchewka Julia
ATHINA - Oława
Popów Bartosz
Marchewka Julia
Popów BartoszMarchewka JuliaATHINA - Oława0 02
26.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ5, 5 5, 5

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)141
3.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław2 (+1)122
4.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław1 (+1)112
5.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko4 (+1)142
6.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów0 03
7.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów0 03
8.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów0 03
9.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO Opole1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica5 (+1)151
2.Górski Karol
Armańska Emilia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Górski Karol
Armańska Emilia
Górski KarolArmańska EmiliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 (+1)111
3.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica5 (+1)151
4.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław4 (+1)141
5.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie4, 4 (+1)14, 41
6.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
7.Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio Strzelce Opolskie2, 2 (+1)12, 21
8.Krakowski Leonard
Batóg Kaja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Krakowski Leonard
Batóg Kaja
Krakowski LeonardBatóg KajaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02
9.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław0 02
10.Popik Michał
Hut Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Popik Michał
Hut Julia
Popik MichałHut JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02
11.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław0 02
12.Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Bolero - Bolesławiec
Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Szczot ArkadiuszHeidt AleksandraBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02
13.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom0 02
14.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice3 (+1)131
3.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
4.Krogulec Miłosz
Mielcarzewicz Amelia
SPIN - Rawicz
Krogulec Miłosz
Mielcarzewicz Amelia
Krogulec MiłoszMielcarzewicz AmeliaSPIN - Rawicz2 (+1)122
5.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
PARADIS - Kłodzko
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec WeronikaPARADIS - Kłodzko4 (+1)142
6.Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
Zdrojek FilipWitek MałgorzataRUDAN - Nowa Ruda7 (+1)172
7.Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
Bugaryn WojciechTabaczuk NataliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ6 63
8.Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
IMPULS - Prochowice
Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
Dobryniewski MateuszNawracaj NataliaIMPULS - Prochowice0 03
9.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice1 13
10.Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
BARANOWSKIE ST - Baranów
Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST - Baranów0 03
11.Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech ŁukaszKowalczuk AleksandraALEX - Żagań1 13
12.Świdziński Wiktor
Sopuch Oliwia
AKTAN - Wrocław
Świdziński Wiktor
Sopuch Oliwia
Świdziński WiktorSopuch OliwiaAKTAN - Wrocław4 43

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)121
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 (+1)102
3.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole1 13
4.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno8 (+1)181
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole9 (+1)192
3.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 03
4.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław1 14
5.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki10 (+1)1101
2.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole7 (+1)172
3.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole6 63
4.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań0 04
5.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań8 85

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki9 (+1)191
2.Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
Drążewski NikodemPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.9 (+1)192
3.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)173
4.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole4 (+1)144
5.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaARTS STUDIO - Oława1 15
6.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle6 66
7.Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
PROGRESS - Warszawa
Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
Dominiczak BartoszPiekut MonikaPROGRESS - Warszawa0 07
8.Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA - Wrocław0 07
9.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
ST NOVOMEX Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaST NOVOMEX Opole1 17

 

BLOK 3, rejestracja 15 45 - 16 3o, próba parkietu 16 oo - 16 45, start: 17 oo

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 47

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Alan Nawrot
Antonina Sroczyńska
4STEP - Wrocław
Alan Nawrot
Antonina Sroczyńska
Alan NawrotAntonina Sroczyńska4STEP - Wrocław
2.Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
GEMAR - Wrocław
Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
Augustynów KonradŻabicka AmeliaGEMAR - Wrocław
3.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław
4.Binkiewicz Szymon
Hryckowiak Helena
GEMAR - Wrocław
Binkiewicz Szymon
Hryckowiak Helena
Binkiewicz SzymonHryckowiak HelenaGEMAR - Wrocław
5.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław
6.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
7.Dąbrowski Tomasz
Baranowska Anna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dąbrowski Tomasz
Baranowska Anna
Dąbrowski TomaszBaranowska AnnaIMPRESSIONANTE - Wrocław
8.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
9.Grelewska Zuzia
Bil Aleksandra
GEMAR - Wrocław
Grelewska Zuzia
Bil Aleksandra
Grelewska ZuziaBil AleksandraGEMAR - Wrocław
10.Gruszka Błażej
Kolendowicz Paulina
BARANOWSKIE ST - Baranów
Gruszka Błażej
Kolendowicz Paulina
Gruszka BłażejKolendowicz PaulinaBARANOWSKIE ST - Baranów
11.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław
12.Howley Kryspin
Jurkiewicz Marysia
GEMAR - Wrocław
Howley Kryspin
Jurkiewicz Marysia
Howley KryspinJurkiewicz MarysiaGEMAR - Wrocław
13.Jakubiak Krzysztof
Łukianowska Zuzanna
RETRO - Kępno
Jakubiak Krzysztof
Łukianowska Zuzanna
Jakubiak KrzysztofŁukianowska ZuzannaRETRO - Kępno
14.Jania Paweł
Pitura Agata
BANS - Strzegom
Jania Paweł
Pitura Agata
Jania PawełPitura AgataBANS - Strzegom
15.Jąkała Bartosz
Zadara Zuzanna
4STEP - Wrocław
Jąkała Bartosz
Zadara Zuzanna
Jąkała BartoszZadara Zuzanna4STEP - Wrocław
16.Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
BANS - Strzegom
Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
Kiełbasa MichałMikołajczyk HannaBANS - Strzegom
17.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław
18.Kołoszyński Maciej
Jóźwiak Jagoda
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Kołoszyński Maciej
Jóźwiak Jagoda
Kołoszyński MaciejJóźwiak JagodaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
19.Kwolek Antonina
Kukla Patrycja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kwolek Antonina
Kukla Patrycja
Kwolek AntoninaKukla PatrycjaIMPRESSIONANTE - Wrocław
20.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław
21.Lis Krzysztof
Paszkowska Maja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lis Krzysztof
Paszkowska Maja
Lis KrzysztofPaszkowska MajaIMPRESSIONANTE - Wrocław
22.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław
23.Maciaszek Jakub
Nawrot Barbara
4STEP - Wrocław
Maciaszek Jakub
Nawrot Barbara
Maciaszek JakubNawrot Barbara4STEP - Wrocław
24.Masłak Oliwier
Kowgier Maja
BANS - Strzegom
Masłak Oliwier
Kowgier Maja
Masłak OliwierKowgier MajaBANS - Strzegom
25.Mech Kacper
Szereda Amelia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Mech Kacper
Szereda Amelia
Mech KacperSzereda AmeliaIMPRESSIONANTE - Wrocław
26.Mikulec Filip
Dobrochowska Julia
BANS - Strzegom
Mikulec Filip
Dobrochowska Julia
Mikulec FilipDobrochowska JuliaBANS - Strzegom
27.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
28.Niemczuk Aleksander
Pietkiewicz Amelia
BANS - Strzegom
Niemczuk Aleksander
Pietkiewicz Amelia
Niemczuk AleksanderPietkiewicz AmeliaBANS - Strzegom
29.Olkowski Jan
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Ćwiklińska Zofia
Olkowski JanĆwiklińska Zofia4STEP - Wrocław
30.Pajdak Bartosz
Szymańska Amelia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Pajdak Bartosz
Szymańska Amelia
Pajdak BartoszSzymańska AmeliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
31.Palac Patryk
Pierzak Jagoda
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Pierzak Jagoda
Palac PatrykPierzak JagodaAKTAN - Wrocław
32.Perczak Aleksander
Polus Alicja
GEMAR - Wrocław
Perczak Aleksander
Polus Alicja
Perczak AleksanderPolus AlicjaGEMAR - Wrocław
33.Sklarczuk Mikołaj
Murowicka Pola
4STEP - Wrocław
Sklarczuk Mikołaj
Murowicka Pola
Sklarczuk MikołajMurowicka Pola4STEP - Wrocław
34.Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
BANS - Strzegom
Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
Sobierajski OliwierSzkut MajaBANS - Strzegom
35.Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
IMPULS - Prochowice
Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
Szalc KamilNowakowska WiktoriaIMPULS - Prochowice
36.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec
37.Szyrner Gabrysia
Pająk Martyna
GEMAR - Wrocław
Szyrner Gabrysia
Pająk Martyna
Szyrner GabrysiaPająk MartynaGEMAR - Wrocław
38.Tworzydlak Igor
Kuś Laura
AKTAN - Wrocław
Tworzydlak Igor
Kuś Laura
Tworzydlak IgorKuś LauraAKTAN - Wrocław
39.Walczak Jakub
Chmiel Julia
4STEP - Wrocław
Walczak Jakub
Chmiel Julia
Walczak JakubChmiel Julia4STEP - Wrocław
40.Woźniak Maciej
Mastyga Julia
4STEP - Wrocław
Woźniak Maciej
Mastyga Julia
Woźniak MaciejMastyga Julia4STEP - Wrocław
41.Węgliński Filip
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Węglińska Julia
Węgliński FilipWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
42.Zaskórski Olaf
Kalinowska Nadia
BANS - Strzegom
Zaskórski Olaf
Kalinowska Nadia
Zaskórski OlafKalinowska NadiaBANS - Strzegom
43.Zawada Przemek
Olszowy Nikola
GEMAR - Wrocław
Zawada Przemek
Olszowy Nikola
Zawada PrzemekOlszowy NikolaGEMAR - Wrocław
44.Zawiłowicz Kacper
Michałczak Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Zawiłowicz Kacper
Michałczak Amelia
Zawiłowicz KacperMichałczak AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra
45.Zub Maksymilian
Spyrka Hanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Spyrka Hanna
Zub MaksymilianSpyrka HannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
46.Łukasz Salamon
Lena Leśniak
4STEP - Wrocław
Łukasz Salamon
Lena Leśniak
Łukasz SalamonLena Leśniak4STEP - Wrocław
47.Łącka Martyna
Jedynak Zosia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Łącka Martyna
Jedynak Zosia
Łącka MartynaJedynak ZosiaIMPRESSIONANTE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 10

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dróżdż Wiktoria
Mędrykiewicz Amelia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dróżdż Wiktoria
Mędrykiewicz Amelia
Dróżdż WiktoriaMędrykiewicz AmeliaIMPRESSIONANTE - Wrocław
2.Dąbrowski Piotr
Moskal Oliwia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dąbrowski Piotr
Moskal Oliwia
Dąbrowski PiotrMoskal OliwiaIMPRESSIONANTE - Wrocław
3.Grabowski Aleksander
Nicole Rohring
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Grabowski Aleksander
Nicole Rohring
Grabowski AleksanderNicole RohringIMPRESSIONANTE - Wrocław
4.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław
5.Kowalska Gabriela
Miksik Marta
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalska Gabriela
Miksik Marta
Kowalska GabrielaMiksik MartaIMPRESSIONANTE - Wrocław
6.Kowalski Bartosz
Hanna Skowron
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Hanna Skowron
Kowalski BartoszHanna SkowronIMPRESSIONANTE - Wrocław
7.Pociecha Maciej
Kokosza Katarzyna
FRASZKA - Kamienna Góra
Pociecha Maciej
Kokosza Katarzyna
Pociecha MaciejKokosza KatarzynaFRASZKA - Kamienna Góra
8.Wachowicz Konrad
Łaszkiewicz Natalia
GEMAR - Wrocław
Wachowicz Konrad
Łaszkiewicz Natalia
Wachowicz KonradŁaszkiewicz NataliaGEMAR - Wrocław
9.Woźniak Jakun
Korzeniewska Aleksandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Woźniak Jakun
Korzeniewska Aleksandra
Woźniak JakunKorzeniewska AleksandraCHAMPION TEAM - Wrocław
10.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda1 (+1)112
3.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa5 53
4.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 64

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól3 (+1)131
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 12
3.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław1 13

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól0 02
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 03

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4 41
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 12

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław9 (+1)191
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 12
3.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole0 03