OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku "Dzień Dziecka 2017"

2017-06-03 GLINOJECK K/PŁOŃSKA, DK Glinojeck


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.15-9.45, start: 10.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T 1

WA, Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka2, 2 (+1)12, 21
2.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka3, 3 (+1)13, 31
3.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
4.Kicek Tomasz
Kalińska Julia
START - Płońsk
Kicek Tomasz
Kalińska Julia
Kicek TomaszKalińska JuliaSTART - Płońsk0, 0 0, 02
5.Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Laps Jan
Gall Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Laps Jan
Gall Alicja
Laps JanGall AlicjaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 (+1)122
3.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 33

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 6

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (+1)161
2.Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA0 (+1)102
3.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
4.Gaworek Hubert
Dul Patrycja
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Dul Patrycja
Gaworek HubertDul PatrycjaSTART - Płońsk0 03
5.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 13
6.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki2 23

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.00-11.30, start: 11.30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa9 (+1)191
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok4 (+1)142
3.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk0 03
4.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn0 04
5.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa-2 -2

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok2 22
3.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn0 03
4.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa-2 -2

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)171
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152
3.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk4 (+1)143
4.Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 05
6.Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
JAREMI - Pruszków
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
Świętojański MateuszWyrzykowska KatarzynaJAREMI - Pruszków0 06
7.Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 7
8.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk1 1

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA D (+1)1D1
2.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)172
3.Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 03
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 24
5.Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
JAREMI - Pruszków
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
Świętojański MateuszWyrzykowska KatarzynaJAREMI - Pruszków0 05
6.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice6 (+1)161
2.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)172
3.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa9 (+1)193
4.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA2 24
5.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 25
6.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA1 16
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice C (+1)1C1
2.Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE - Koluszki9 (+1)192
3.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 (+1)113
4.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)164
5.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA2 25
6.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 56
7.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 87
8.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 (-1)-1-1
10.Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)181
2.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)122
3.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa8 83
4.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa4 44