VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy "WIWAT WAKACJE 2017"

2017-06-24 WARSZAWA - Amfiteatr Parku Sowińskiego, Wolskie Centrum Kultury


Plik z wynikami

UWAGA

Usunięto kategorie: 8-9F, 10-11 E+F, 14-15 D, 14-15 Open, pow. 19 Opem ST
Klasa B - tańczy w Bloku IV
OTWARCIE BRAMEK O GODZ. 9.45!!!

BLOK 1, rejestracja 10.00-10.30, próba parkietu 10.15-11.45, start: 11.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 4T 2

WA, Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Butrym Mateusz
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Butrym Mateusz
Kvet Ana
Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
STARDANCE - Gdynia
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaSTARDANCE - Gdynia4 (+1)141
2.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
3.Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)151
4.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
5.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock5 (+1)152
6.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
7.Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
START - Płońsk
Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART - Płońsk1 13
8.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 03
9.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk1 13

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa4 (+1)141
2.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków E (+1)1E2
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa5 (+1)153
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)144
5.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk5 55
6.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk1 16
7.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 67
8.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 68
9.Pietrzak Roger
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pietrzak Roger
Kotarba Zuzanna
Pietrzak RogerKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 49

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków7 (+1)171
2.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź7 (+1)172
3.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D3
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)154
5.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 35
6.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa1 16
7.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 67
8.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 08
9.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET - Warszawa
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET - Warszawa4 49
10.Pietrzak Roger
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pietrzak Roger
Kotarba Zuzanna
Pietrzak RogerKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 410

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 13.00-13.30, start: 13.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 16

WA, Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Apolinarski Ignacy
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Apolinarski Ignacy
Sękowska Martyna
Apolinarski IgnacySękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 11
2.Czajka Dominik
Florczyk Alicja
MAKO - Sulejówek
Czajka Dominik
Florczyk Alicja
Czajka DominikFlorczyk AlicjaMAKO - Sulejówek3 (+1)131
3.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk1, 1 (+1)11, 11
4.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria4, 4 (+1)14, 41
5.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
6.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+1)15, 51
7.Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
BLUE CLASSIC - Warszawa
Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC - Warszawa2, 2 (+1)12, 21
8.Piskorz Filip
Krajewska Zuzanna
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Piskorz Filip
Krajewska Zuzanna
Piskorz FilipKrajewska ZuzannaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0, 0 (+1)10, 01
9.Rosiak Amelia
Ksybek Mateusz
START - Płońsk
Rosiak Amelia
Ksybek Mateusz
Rosiak AmeliaKsybek MateuszSTART - Płońsk4, 4 (+1)14, 41
10.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET - Warszawa
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET - Warszawa3, 3 (+1)13, 31
11.Paulinek Ignacy
Bondyra Oliwia
MAKO - Sulejówek
Paulinek Ignacy
Bondyra Oliwia
Paulinek IgnacyBondyra OliwiaMAKO - Sulejówek2, 2 2, 22
12.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0, 0 0, 02
13.Pogorzelski Krzysztof
Pastuszka Nina
MAKO - Sulejówek
Pogorzelski Krzysztof
Pastuszka Nina
Pogorzelski KrzysztofPastuszka NinaMAKO - Sulejówek0, 0 0, 02
14.Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa0, 0 0, 02
15.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02
16.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka3, 3 (+1)13, 31
2.Okupniak Jakub
Szacht Martyna
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Okupniak Jakub
Szacht Martyna
Okupniak JakubSzacht MartynaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2, 2 (+1)12, 21
3.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+1)12, 21
4.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa4, 4 (+1)14, 41
5.Gołaszewski Paweł
Osak Lena
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Gołaszewski Paweł
Osak Lena
Gołaszewski PawełOsak LenaEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA0, 0 0, 02
6.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo2, 2 2, 22
7.Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa D (+1)1D1
2.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec5 52
3.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 23

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)191
2.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław C (+1)1C2
3.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
4.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok8 84
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec2 25
6.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA2 26
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław C (+1)1C1
2.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin C (+1)1C2
3.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA6 (+1)163
4.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)174
5.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 75
6.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 96
7.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec6 67
8.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin4 48
9.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 98
10.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 010

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska WeronikaKudlaszyk OskarCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1, 1 (+1)11, 11
2.Pawelec Dawid
Zdyb Patrycja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Zdyb Patrycja
Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA - Radom2, 2 (+1)12, 21
3.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo2, 2 (+1)12, 21
4.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+1)12, 21
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 02
6.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - Góra Kalwaria
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - Góra Kalwaria0, 0 0, 02
7.Skrzypczuk Szymon
Parzonka Wiktoria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Skrzypczuk Szymon
Parzonka Wiktoria
Skrzypczuk SzymonParzonka WiktoriaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES - Częstochowa4 (+1)141
2.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
3.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa F (+1)1F1
4.Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA1 (+1)112
5.Czajka Karol
Pogorzelska Natalia
MAKO - Sulejówek
Czajka Karol
Pogorzelska Natalia
Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO - Sulejówek7 (+1)172
6.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 13
7.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki2 23
8.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica6 63
9.Tomczyk Mikołaj
Walas Milena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Tomczyk Mikołaj
Walas Milena
Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA - Radom7 73

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław E (+1)1E1
2.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin6 (+1)163
4.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory5 54
5.Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
MAKO - Sulejówek
Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO - Sulejówek0 05
6.Wośkowski Mikołaj
Barcicka Natalia
MAKO - Sulejówek
Wośkowski Mikołaj
Barcicka Natalia
Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO - Sulejówek0 06

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)112
3.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 13
4.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 14

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)181
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)112
3.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 14
5.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok6 (+1)161
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin9 93
4.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk0 04
5.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin B (+1)1B1
2.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa9 (+1)192
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko4 43
4.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok2 24
5.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom1 15

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.00, próba parkietu 18.00-18.30, start: 18.30

12-13 (Junior 1) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia

12-13 (Junior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA B (+1)1B1
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa7 (+1)172
3.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. B (+1)1B3
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)174
5.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź6 65
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice11 116
7.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 27
8.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin2 28
9.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa8 89
10.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA7 (+1)171
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa5 (+1)152
3.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź11 113
4.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 04
5.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin2 25

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA10 (+1)1101
2.Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
DUET - Warszawa
Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
Chojnowski BartoszKłaput NataliaDUET - Warszawa9 (+1)192
3.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)173
4.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok8 (+1)184
5.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 35
6.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 06
7.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków0 07
8.Święciak Damian -
Krawczyk Barbara
DUET - Warszawa
Święciak Damian -
Krawczyk Barbara
Święciak Damian -Krawczyk BarbaraDUET - Warszawa0 08
9.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 4

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA A (+1)1A1
2.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa6 (+1)162
3.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława4 (+1)143
4.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa5 (+1)154
5.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok12 (+1)1125
6.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice2 26
7.Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź8 87
8.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa1 18
9.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 09
10.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 110
11.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin7 711

19+ (Powyżej 18) Open LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
DUET - Warszawa
Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaDUET - Warszawa0 02
3.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa1 13
4.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 14
5.Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
6.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa