VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!!

2017-04-29 LEGNICA, TAKT - Legnica


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!!!!!!!!Zmiany w Programie Turnieju:

Wszystkie kategorie z I bloku zostały przeniesione do bloku II. Rejestracja dla par godz. 11 30 - 12 30.
Początek turnieju godz. 13 00.

Katagorie: 14-15 E+F oraz 12-13 G zostały przeniesione do bloku III. Rejestracja dla par 15 15 - 16 30.
Początek III bloku godz.17 00

BLOK 1

 

BLOK 2, rejestracja 11 30 - 12 30, próba parkietu 12 00 - 12 45, start: 13 00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 23

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław
2.Bręśkiewicz Adrian
Gonera Milena
FRASZKA - Kamienna Góra
Bręśkiewicz Adrian
Gonera Milena
Bręśkiewicz AdrianGonera MilenaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
TAKT - Legnica
Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
Chabecki JanKominkiewicz NataszaTAKT - Legnica
4.Dmytrów Przemek
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemek
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemekŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
5.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
6.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra
7.Jania Paweł
Pitura Agata
BANS - Strzegom
Jania Paweł
Pitura Agata
Jania PawełPitura AgataBANS - Strzegom
8.Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
BANS - Strzegom
Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
Kiełbasa MichałMikołajczyk HannaBANS - Strzegom
9.Kisiel Szymon
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Kisiel Szymon
Rabczenko Emilia
Kisiel SzymonRabczenko EmiliaTAKT - Legnica
10.Larysz Franciszek
Tomaszewska Julia
TAKT - Legnica
Larysz Franciszek
Tomaszewska Julia
Larysz FranciszekTomaszewska JuliaTAKT - Legnica
11.Masłak Oliwier
Kowgier Maja
BANS - Strzegom
Masłak Oliwier
Kowgier Maja
Masłak OliwierKowgier MajaBANS - Strzegom
12.Mruszczyk Zofia
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Mruszczyk Zofia
Niemczuk Katarzyna
Mruszczyk ZofiaNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice
13.Niciejewski Franek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franek
Homoncik Marika
Niciejewski FranekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
14.Oro Oscar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Oro Oscar
Pastuch Hanna
Oro OscarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra
15.Skubiński Lucjan
Kluczyńska Nina
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjan
Kluczyńska Nina
Skubiński LucjanKluczyńska NinaTAKT - Legnica
16.Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
BANS - Strzegom
Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
Sobierajski OliwierSzkut MajaBANS - Strzegom
17.Stanek Michał
Mruszczyk Dorota
IMPULS - Prochowice
Stanek Michał
Mruszczyk Dorota
Stanek MichałMruszczyk DorotaIMPULS - Prochowice
18.Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
IMPULS - Prochowice
Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
Szalc KamilNowakowska WiktoriaIMPULS - Prochowice
19.Urbański Franciszek
Filitowska Emilia
TAKT - Legnica
Urbański Franciszek
Filitowska Emilia
Urbański FranciszekFilitowska EmiliaTAKT - Legnica
20.Woltman Michał
Grzęska Aleksandra
TAKT - Legnica
Woltman Michał
Grzęska Aleksandra
Woltman MichałGrzęska AleksandraTAKT - Legnica
21.Woźniak Adam
Sapa Hanna
TAKT - Legnica
Woźniak Adam
Sapa Hanna
Woźniak AdamSapa HannaTAKT - Legnica
22.Węgliński Filip
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Węglińska Julia
Węgliński FilipWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
23.Zawada Przemek
Olszowy Nikola
GEMAR - Wrocław
Zawada Przemek
Olszowy Nikola
Zawada PrzemekOlszowy NikolaGEMAR - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 5

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Białowąs Borys
Ługowska Lena
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Ługowska Lena
Białowąs BorysŁugowska LenaIMPULS - Prochowice
2.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław
3.Miklosz Krzysztof
Mikołajenko Natalia
TAKT - Legnica
Miklosz Krzysztof
Mikołajenko Natalia
Miklosz KrzysztofMikołajenko NataliaTAKT - Legnica
4.Pawłowski Cyprian
Grocka Emilia
IMPULS - Prochowice
Pawłowski Cyprian
Grocka Emilia
Pawłowski CyprianGrocka EmiliaIMPULS - Prochowice
5.Żabczak Michał
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Żabczak Michał
Skowron Hanna
Żabczak MichałSkowron HannaTAKT - Legnica

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań5 (+1)151
2.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica3 (+1)132
3.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice1 13

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław3 (+1)131
2.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY Opole3 (+1)132
3.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów6 (+1)162
4.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów1 13
5.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra5 53
6.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko4 43

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole3 (+1)131
2.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO Opole3 (+1)132
3.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole1 (+1)113
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława1 14
5.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN1 15
6.Marciniak Eryk
Marciniak Oliwia
KM LUBIN
Marciniak Eryk
Marciniak Oliwia
Marciniak ErykMarciniak OliwiaKM LUBIN0 06
7.Szala Marceli
Świekatowska Natalia
KM LUBIN
Szala Marceli
Świekatowska Natalia
Szala MarceliŚwiekatowska NataliaKM LUBIN0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)111
2.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań1 (+1)113
4.Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 04
5.Kaczmarek Damian
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Kaczmarek Damian
Pławska Julia
Kaczmarek DamianPławska JuliaAMETYST - Lubań3 35
6.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław1 16
7.Charyszyn Kacper
Scaramozzino Victoria
AMETYST - Lubań
Charyszyn Kacper
Scaramozzino Victoria
Charyszyn KacperScaramozzino VictoriaAMETYST - Lubań3 37

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra C (+1)1C1
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 32
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław3 31
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 32

 

BLOK 3, rejestracja 15 15 - 16 30, próba parkietu 15 30 - 16 45, start: 17 00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom2 (+1)121
2.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica3 (+1)131
3.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice4 (+1)141
4.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice4, 4 (+1)14, 41
5.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra2 (+1)121
6.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
7.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)141
8.Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
KM LUBIN
Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
Figiel WojciechBartosik MałgorzataKM LUBIN1 12
9.Garbiak Łukasz
Kramarz Julia
RUDAN - Nowa Ruda
Garbiak Łukasz
Kramarz Julia
Garbiak ŁukaszKramarz JuliaRUDAN - Nowa Ruda0 02
10.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaFANTOM - Głogów2, 2 2, 22
11.Mączyński Adam
Góral Pola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mączyński Adam
Góral Pola
Mączyński AdamGóral PolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02
12.Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
DANCE CENTER Kluczbork
Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER Kluczbork4 42
13.Pociecha Maciek
Kokosza Katarzyna
FRASZKA - Kamienna Góra
Pociecha Maciek
Kokosza Katarzyna
Pociecha MaciekKokosza KatarzynaFRASZKA - Kamienna Góra0 02
14.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra0 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław5 (+1)151
4.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
5.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom1 (+1)111
6.Górski Karol
Armańska Emilia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Górski Karol
Armańska Emilia
Górski KarolArmańska EmiliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 12
7.Krakowski Leonard
Batóg Kaja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Krakowski Leonard
Batóg Kaja
Krakowski LeonardBatóg KajaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02
8.Popik Michał
Hut Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Popik Michał
Hut Julia
Popik MichałHut JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02
9.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra0 02
10.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Mielcarzewicz Amelia
SPIN - Rawicz
Krogulec Miłosz
Mielcarzewicz Amelia
Krogulec MiłoszMielcarzewicz AmeliaSPIN - Rawicz3 (+1)131
2.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
PARADIS - Kłodzko
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec WeronikaPARADIS - Kłodzko5 (+1)151
3.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 (+1)142
4.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
5.Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
IMPULS - Prochowice
Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
Dobryniewski MateuszNawracaj NataliaIMPULS - Prochowice0 03
6.Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
IMPULS - Prochowice
Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
Gulewicz MarcelGulewicz ZuzannaIMPULS - Prochowice0 03
7.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice1 13

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
Zarzycki GabrielGierczyk Karolina4STEP - Wrocław6 (+1)161
2.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda1 (+1)112
3.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań0 03
4.Zalewski Łukasz
Młodawska Milena
FANTOM - Głogów
Zalewski Łukasz
Młodawska Milena
Zalewski ŁukaszMłodawska MilenaFANTOM - Głogów2 24
5.Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
Łuksza BartoszWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań0 05

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły6 (+1)161
2.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)133
4.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice3 34
5.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra5 55
6.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 36
7.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 07
8.Teluk Artur
Tuziuk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Teluk Artur
Tuziuk Anna
Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR - Jelenia Góra-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły6 (+1)161
2.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 (+1)142
3.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)133
4.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 24
5.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław3 35
6.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 36
7.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra4 47
8.Teluk Artur
Tuziuk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Teluk Artur
Tuziuk Anna
Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR - Jelenia Góra-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów C (+1)1C1
2.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław6 62
3.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno5 53

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno7 (+1)171
2.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław3 (+1)132
3.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów5 (+1)153
4.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno7 74
5.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław5 55
6.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły3 36

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław8 (+1)181
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki10 (+1)1102
3.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaARTS STUDIO - Oława1 13
4.Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA - Wrocław0 04
5.Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
Krzyżanowski ŁukaszKozubal AgnieszkaIMPULS - Prochowice4 45