V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych

2017-03-04 Piaski, ul. Partyzantów 19, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Pary, które nie zgłosiły się w terminie mogą jeszcze zarejestrować się mailowo, bez podwójnych opłat startowych: lider_lublin@op.pl
Zapraszamy

BLOK 1, rejestracja 10.00 - 10.30, próba parkietu 10.30 - 10.50, start: 11.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO - Sulejówek4 (+1)141
2.Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
3.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
4.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)112
5.Barczyński Mateusz
Bańka Aleksandra
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Bańka Aleksandra
Barczyński MateuszBańka AleksandraLIDER - Lublin0 03
6.Mucha Oliwier
Barczak Milena
LIDER - Lublin
Mucha Oliwier
Barczak Milena
Mucha OliwierBarczak MilenaLIDER - Lublin0 03
7.Łubian Ksawery
Rodak Maja
KORDASZEWSCY - Garwolin
Łubian Ksawery
Rodak Maja
Łubian KsaweryRodak MajaKORDASZEWSCY - Garwolin0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno4 (+1)141
2.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno4 (+1)142
3.Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET - Warszawa1 (+1)113
4.Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS - Lublin1 14
5.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 05
6.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 16

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)151
2.Bielecki Dominik
Rodaczek Magdalena
LIDER - Lublin
Bielecki Dominik
Rodaczek Magdalena
Bielecki DominikRodaczek MagdalenaLIDER - Lublin1 (+1)112
3.Boś Remigiusz
Warecka Anna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Warecka Anna
Boś RemigiuszWarecka AnnaLIDER - Lublin1 (+1)112
4.Boś Błażej
Sadurska Oliwia
LIDER - Lublin
Boś Błażej
Sadurska Oliwia
Boś BłażejSadurska OliwiaLIDER - Lublin0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122
3.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 (+1)113
4.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin1 14
5.Łukasiewicz Karol
Kidoń Zuzanna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Kidoń Zuzanna
Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Chomik Jakub
Błaszczyszyn Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Chomik Jakub
Błaszczyszyn Karolina
Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm D (+1)1D2
3.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO - Sulejówek7 74
5.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin1 15
6.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków0 06

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 - 12.30, próba parkietu 12.30 - 12.50, start: 13.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin7 (+1)171
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (+1)162
3.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm4 (+1)143
4.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 04
5.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 05
6.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm0 06
7.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)113
4.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (+1)164
5.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 15
6.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin1 16
7.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm0 07
8.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 08

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM - Lublin1 (+1)111
2.Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE - Mońki1 (+1)112
3.Guc Jakub
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kiełsznia Angelika
Guc JakubKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 03
4.Wrona Łukasz
Lis Zuzanna
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Lis Zuzanna
Wrona ŁukaszLis ZuzannaBALLROOM - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)171
2.Stańczuk Filip
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)132
3.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA5 (+1)153
4.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa2 (+1)124
5.Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
TAKT - Chełm
Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT - Chełm3 35
6.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski7 76
7.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok6 67
8.Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 08
9.Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Salsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)
Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Zaidan CatharineRahbarifard BehnamSalsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA7 (+1)171
2.Stańczuk Filip
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)132
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski D (+1)1D3
4.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość5 (+1)154
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa3 35
6.Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 06
7.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 47
8.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa0 08
9.Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
TAKT - Chełm
Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT - Chełm3 38
10.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok4 410
11.Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Salsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)
Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Zaidan CatharineRahbarifard BehnamSalsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)121
2.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa4 (+1)142
3.Wyroślak Dariusz
Czerwińska Aleksandra
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Czerwińska Aleksandra
Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER - Lublin9 (+1)193
4.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość1 (+1)114
5.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Nikoniuk Gerard
Zalewa Aleksandra
TAKT - Chełm
Nikoniuk Gerard
Zalewa Aleksandra
Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT - Chełm5 56
7.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm8 87
8.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 78

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm7 (+1)171
2.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Górny Marcin
Kurdziel Angelika
Latino Dance Studio - Lublin
Górny Marcin
Kurdziel Angelika
Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio - Lublin2 (+1)123
4.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin1 14
5.Wyroślak Dariusz
Czerwińska Aleksandra
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Czerwińska Aleksandra
Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER - Lublin5 55
6.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
CHOCHLIK - Lubartów
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK - Lubartów1 16
7.Nikoniuk Gerard
Zalewa Aleksandra
TAKT - Chełm
Nikoniuk Gerard
Zalewa Aleksandra
Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT - Chełm4 47

 

BLOK 3, rejestracja 14.00 - 14.30, próba parkietu 15.00 - 15.15, start: 15.15

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
BALANS - Lublin
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS - Lublin1 (+1)112
3.Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski1 (+1)113
4.Jankowski Kamil
Sawerska Gabriela
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Sawerska Gabriela
Jankowski KamilSawerska GabrielaLIDER - Lublin4 (+1)144
5.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 35
6.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm0 06
7.Banaszek Michał
Godzisz Zofia
TAKT - Chełm
Banaszek Michał
Godzisz Zofia
Banaszek MichałGodzisz ZofiaTAKT - Chełm0 07
8.Bojarski Kacper
Kalińska Joanna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bojarski Kacper
Kalińska Joanna
Bojarski KacperKalińska JoannaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 08
9.Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
JELINEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk MateuszMazur KingaJELINEK - Lublin0 09
10.Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
JELINEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaJELINEK - Lublin0 010

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk3 (+1)131
2.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)152
3.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie4 (+1)143
4.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm2 (+1)124
5.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 05
6.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin5 56
7.Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
Bartoś JakubRutyna AmeliaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 17
8.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Horb Vladyslav
Huk Milena
Art-Dance
(Ukraina)
Horb Vladyslav
Huk Milena
Horb VladyslavHuk MilenaArt-Dance
(Ukraina)
1
2.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)132
3.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola3 (+1)133
4.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)164
5.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin0 05
6.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
CHOCHLIK - Lubartów
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK - Lubartów0 07
8.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 28
9.Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Salsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)
Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Zaidan CatharineRahbarifard BehnamSalsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków11 (+1)1111
2.Horb Vladyslav
Huk Milena
Art-Dance
(Ukraina)
Horb Vladyslav
Huk Milena
Horb VladyslavHuk MilenaArt-Dance
(Ukraina)
2
3.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)113
4.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin1 (+1)114
5.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin0 05
6.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 47
8.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm2 28
9.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 09
10.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość2 (+1)121
2.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie11 (+1)1112
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok5 (+1)153
4.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa1 (+1)114
5.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 15
6.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 06
7.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice2 27
8.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin7 78
9.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 09
10.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok0 010
11.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm0 (-1)-10
12.Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Salsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)
Zaidan Catharine
Rahbarifard Behnam
Zaidan CatharineRahbarifard BehnamSalsa Cubana Muzyka i Taniec
(Liban)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)161
2.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno12 (+1)1122
3.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)124
5.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin7 (+1)175
6.Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 46
7.Tyburek Szymon
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Tyburek Szymon
Knyś Anna
Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER - Lublin1 17
8.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 18
9.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom7 79
10.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 09
11.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 611
12.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin1 112
13.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa0 013

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 17.30, próba parkietu 17.30 - 17.50, start: 18.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn9 (+1)191
2.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm1 (+1)112
3.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin9 93
4.Lorenc Emil
Okoń Maja
IMPET - Warszawa
Lorenc Emil
Okoń Maja
Lorenc EmilOkoń MajaIMPET - Warszawa5 54

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn C (+1)1C1
2.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112
3.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 03
4.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin0 04
5.Lorenc Emil
Okoń Maja
IMPET - Warszawa
Lorenc Emil
Okoń Maja
Lorenc EmilOkoń MajaIMPET - Warszawa5 55

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin9 (+1)191
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin2 (+1)122
3.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola8 (+1)183
4.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin3 (+1)134
5.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
AKCENT - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT - Warszawa3 35
6.Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
GASIEK - Rzeszów
Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK - Rzeszów5 56
7.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin0 07
8.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów0 07
9.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 19

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin3 (+1)131
2.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola9 (+1)192
3.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)133
4.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin3 (+1)134
5.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin0 05
6.Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
GASIEK - Rzeszów
Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK - Rzeszów5 56
7.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów0 07
8.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
AKCENT - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT - Warszawa0 07

16-18 (Młodzież) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1
2.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin2
3.Horb Vladyslav
Huk Milena
Art-Dance
(Ukraina)
Horb Vladyslav
Huk Milena
Horb VladyslavHuk MilenaArt-Dance
(Ukraina)
3

16-18 (Młodzież) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice1
2.Horb Vladyslav
Huk Milena
Art-Dance
(Ukraina)
Horb Vladyslav
Huk Milena
Horb VladyslavHuk MilenaArt-Dance
(Ukraina)
2
3.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin3

19+ (Powyżej 18) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość1
2.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj2
3.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin3
4.Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
Stękała PawełKwaśny DanutaCLASSIC DANCESPORT Warszawa4
5.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin5
6.Tkachenko Artem
Tkachenko Anna
Art-Dance
(Ukraina)
Tkachenko Artem
Tkachenko Anna
Tkachenko ArtemTkachenko AnnaArt-Dance
(Ukraina)
6
7.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno7
8.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok8

19+ (Powyżej 18) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin1
2.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin2
3.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice3
4.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok4
5.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa5
6.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok6
7.Maryniowski Maciej
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin7
8.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa7
9.Tkachenko Artem
Tkachenko Anna
Art-Dance
(Ukraina)
Tkachenko Artem
Tkachenko Anna
Tkachenko ArtemTkachenko AnnaArt-Dance
(Ukraina)
9
10.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin10
11.Tyburek Szymon
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Tyburek Szymon
Knyś Anna
Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER - Lublin11