Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA

2017-03-19 Rędziny k/Częstochowy, ZORBA - Mykanów


Plik z wynikami

UWAGA

W CELU USPRAWNIENIA PRZEBIEGU TURNIEJU ZOSTAŁY PODANE GODZINY REJESTRACJI ORAZ POSZCZEGÓLNYCH BLOKÓW.

NIEDZIELA
BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10.00 - ZAKOŃCZENIE 11.30

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 11.45-12.45, start: 13.00 - ZAKOŃCZENIE 14.30

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 14.45-15.30, start: 16.00 - ZAKOŃCZENIE 20.00

Program Turnieju będzie wyświetlany na bieżąco na HALI.

Serdecznie zapraszamy.

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10.00

Planowane zakończenie 11.30


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1, 1 (+1)11, 11
2.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Mykanów
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
3.Kisiela Tomasz
Wilk Julia
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
Kisiela TomaszWilk JuliaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle4 (+1)141
4.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+1)14, 41
5.Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.4, 4 (+1)14, 41
6.Karwalski Kevin
Sokołowska Julia
PERFECT - Będzin
Karwalski Kevin
Sokołowska Julia
Karwalski KevinSokołowska JuliaPERFECT - Będzin2, 2 2, 22
7.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków0 02
8.Kłak Jarosław
Niedzielska Zuzanna
STYL - Kłomnice
Kłak Jarosław
Niedzielska Zuzanna
Kłak JarosławNiedzielska ZuzannaSTYL - Kłomnice0, 0 0, 02
9.Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
PERFECT - Będzin
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT - Będzin0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno E (+1)1E1
2.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory1 14

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty7 (+1)171
2.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 (+1)172
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)153
4.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin6 64
5.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa6 65
6.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków6 66
7.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów2 27

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Smolarek Marcel
Łyczko Daria
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Łyczko Daria
Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME - Kęty6 (+1)163
4.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty6 (+1)164
5.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER Kluczbork4 45
6.Ryz Michał
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ryz Michał
Zaręba Kamila
Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków2 26
7.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 17
8.Musioł Michael
Błach Manuela
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Błach Manuela
Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle4 48

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 11.45-12.45, start: 13.00

Planowane zakończenie 14.30


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 (+1)131
2.Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Filipczyk PaulinaMalczyk MateuszSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice3, 3 (+1)13, 31
3.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
4.Kępiński Kacper
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT - Będzin2, 2 (+1)12, 21
5.Romaniuk Julia
Lynov Victor
ELITE DANCE - Warszawa
Romaniuk Julia
Lynov Victor
Romaniuk JuliaLynov VictorELITE DANCE - Warszawa3, 3 (+1)13, 31
6.Trześniowski Dawid
Ulbrich Klaudia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Trześniowski Dawid
Ulbrich Klaudia
Trześniowski DawidUlbrich KlaudiaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice5, 2 (+1)15, 21
7.Żurawski Oliwier
Gworys Lena
ZORBA - Mykanów
Żurawski Oliwier
Gworys Lena
Żurawski OliwierGworys LenaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
8.Bąk Bartosz
Foina Barbara
STYL - Kłomnice
Bąk Bartosz
Foina Barbara
Bąk BartoszFoina BarbaraSTYL - Kłomnice0, 0 0, 02
9.Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
RYTM - Żory
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM - Żory0, 0 0, 02
10.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków1 12
11.Reng Mikołaj
Kałużko Ida
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kałużko Ida
Reng MikołajKałużko IdaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02
12.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02
13.Szaleniec Jakub
Laskowska Eftichia
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Laskowska Eftichia
Szaleniec JakubLaskowska EftichiaPERFECT - Będzin1, 0 1, 02

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Taborek Adam
Rączka Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rączka Julia
Taborek AdamRączka JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Cnota Jakub
Wieczorek Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Wieczorek Zuzanna
Cnota JakubWieczorek ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa8 (+1)182
3.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin10 (+1)1103
4.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno7 (+1)174
5.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin9 (+1)195
6.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa2 26
7.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków1 17
8.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory1 18
9.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 48
10.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 010
11.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 011
12.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 011
13.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole1 113

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Mohana Adam
Siwko Marcelina
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Siwko Marcelina
Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA - Radomsko B (+1)1B4
5.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 (+1)145
6.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów6 66
7.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole7 78
9.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom0 09
10.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 010
11.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 010
12.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 012
13.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków1 113

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 14.45-15.30, start: 16.00

Planowane zakończenie 20.00


10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Mykanów6 (+1)161
2.Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES - Częstochowa7 (+1)171
3.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa F (+1)1F1
4.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
5.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów F (+1)1F2
6.Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
7.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice0 03
8.Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
9.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Mykanów
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Mykanów0 03
10.Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA - Częstochowa3 33
11.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Mykanów
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Mykanów2 (+1)121
3.Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)161
4.Oracz Fabian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Oracz Fabian
Gosińska Kinga
Oracz FabianGosińska KingaZORBA - Częstochowa6 (+1)162
5.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)152
6.Gaik Antoni
Dutkiewicz Roksana
DANCE CENTER Kluczbork
Gaik Antoni
Dutkiewicz Roksana
Gaik AntoniDutkiewicz RoksanaDANCE CENTER Kluczbork4 43
7.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała2 23
8.Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA - Mykanów5 53
9.Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
ZORBA - Mykanów
Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA - Mykanów0 03
10.Trybulak Kornel
Tylec Martyna
STYL - Kłomnice
Trybulak Kornel
Tylec Martyna
Trybulak KornelTylec MartynaSTYL - Kłomnice2 23

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty9 (+1)191
2.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów3 (+1)133
4.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty9 (+1)194
5.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów1 (+1)115
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 16
7.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 27
8.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 08
9.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów0 09
10.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice6 610
11.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów1 (+1)111
2.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów3 (+1)132
3.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów2 (+1)123
4.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)184
5.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 25
6.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 46
7.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 07
8.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 08
9.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 09
10.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 110

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+1)181
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki7 (+1)172
3.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź5 (+1)153
4.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 04
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory5 55
6.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów5 56
7.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów6 (+1)161
2.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź8 (+1)182
3.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała10 (+1)1103
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 (+1)134
5.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA - Mykanów10 (+1)1105
6.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze B (+1)1B6
7.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)177
8.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów6 68
9.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki6 69
10.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 010
11.Kurek Kamil
Rosik Paulina
EVOLUTION - Kraków
Kurek Kamil
Rosik Paulina
Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION - Kraków7 711
12.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA0 012
13.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA6 612
14.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 012
15.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle5 515
16.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
ST NOVOMEX Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaST NOVOMEX Opole1 116
17.Kosiński Bartosz
Kubica Paulina
ZORBA - Mykanów
Kosiński Bartosz
Kubica Paulina
Kosiński BartoszKubica PaulinaZORBA - Mykanów0 017

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała13 (+1)1131
2.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)192
3.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki9 (+1)193
4.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów5 (+1)154
5.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa9 (+1)195
6.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)136
7.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik1 (+1)117
8.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)147
9.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków10 109
10.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa2 210
11.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 011
12.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory3 311
13.Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 113
14.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec0 014
15.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 015
16.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle0 015
17.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 017

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)191
2.Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE - Warszawa2 (+1)122
3.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)193
4.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów2 (+1)124
5.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)175
6.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza12 126
7.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze-1 -17
8.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 08
9.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork2 29
10.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów0 010
11.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 011
12.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik0 012