Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek'2017”

2017-12-17 Łańcut, GASIEK - Rzeszów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30- 9.00, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

Kat. Pow 15 F przeniesiona do Bloku 2


Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg3, 3 (+1)13, 31
2.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3, 3 (+1)13, 31
3.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
5.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów4, 4 (+1)14, 41
6.Słomka Szymon
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka Szymon
Kozioł Lena
Słomka SzymonKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg5, 5 (+1)15, 51
7.Wilk Wiktor
Midura Amelia
GRACJA - Krosno
Wilk Wiktor
Midura Amelia
Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA - Krosno5 (+1)151
8.Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
Bednarz GabrielMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2, 1 2, 12
9.Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
Kazieczko DawidOlszewska MelaniGASIEK - Rzeszów0 02
10.Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów0 02
11.Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski KubaWilk AleksandraGALA - Mielec2 22
12.Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów1, 1 1, 12
13.Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
SHOW DANCE - Rzeszów
Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE - Rzeszów4, 4 4, 42
14.Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
Ziółkowski JakubCielecka JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0, 0 0, 02
15.Yevstifeikin Dmytro
Voroniak Solomiia
STARLIGHT
(Ukraina)
Yevstifeikin Dmytro
Voroniak Solomiia
Yevstifeikin DmytroVoroniak SolomiiaSTARLIGHT
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno4 (+1)141
2.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)134
5.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec0 05
6.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno1 17
8.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK - Rzeszów0 09
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów2 210

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Maciej
Paruch Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Maciej
Paruch Alicja
Jankowski MaciejParuch AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg1, 1 (+1)11, 11
2.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)111
3.Jankowski Jan
Paruch Daria
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Jan
Paruch Daria
Jankowski JanParuch DariaSAMBA - Tarnobrzeg1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)151
3.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
4.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec3 (+1)132
5.Dziki Wojciech
Kania Amelia
TAKT - Jarosław
Dziki Wojciech
Kania Amelia
Dziki WojciechKania AmeliaTAKT - Jarosław1 13
6.Sikorski Jakub
Mularz Julia
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Mularz Julia
Sikorski JakubMularz JuliaTAKT - Jarosław0 03
7.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło0 03

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 10.45-11.30, start: 11.45

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA - Tarnów1 (+1)111
2.Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS - Nowy Sącz2 (+1)121
4.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg1, 4 (+1)11, 41
5.Inglot Kacper
Lotycz Milena
TAKT - Jarosław
Inglot Kacper
Lotycz Milena
Inglot KacperLotycz MilenaTAKT - Jarosław5 (+1)151
6.Maziarz Dawid
Czech Zofia
PODKARPACIE - Jasło
Maziarz Dawid
Czech Zofia
Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE - Jasło4 (+1)141
7.Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)121
8.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
9.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów5 (+1)151
10.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
11.Wiercioch Wojciech
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Buczek Katarzyna
Wiercioch WojciechBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów2, 1 (+1)12, 11
12.Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak PawełWłoch AlicjaKICK - Kielce Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
13.Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT - Jarosław0 02
14.Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski OskarZimnicka WiktoriaSAMBA - Tarnobrzeg0, 0 0, 02
15.Kapała Michał
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Kapała Michał
Mach Julia
Kapała MichałMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 02
16.Lalak Adam
Ćwik Martina
TAKT - Jarosław
Lalak Adam
Ćwik Martina
Lalak AdamĆwik MartinaTAKT - Jarosław1 12
17.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec4, 4 4, 42
18.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
19.Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
ELIDA - Mielec
Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
20.Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek PiotrJer WeronikaELIDA - Mielec3, 3 3, 32
21.Łabno Wojciech
Łabno Aleksandra
KLASA - Tarnów
Łabno Wojciech
Łabno Aleksandra
Łabno WojciechŁabno AleksandraKLASA - Tarnów0 02
22.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica3 (+1)131
2.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec4 (+1)141
3.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)151
4.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)152
5.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów4 (+1)142
6.Leniar Szymon
Kazak Martyna
GASIEK - Rzeszów
Leniar Szymon
Kazak Martyna
Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
7.Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl0 03
8.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło2 23
9.Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno1 13
10.Misior Patryk
Skubida Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Skubida Wiktoria
Misior PatrykSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 33
11.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
12.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 43

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów C (+1)1C1
2.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm6 (+1)163
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)114
5.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno2 25
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 06
7.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec0 08
9.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 19
10.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C1
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)153
4.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)164
5.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl5 55
6.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków1 16
7.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec0 07
8.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów1 18
9.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
10.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno1 110

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno7 (+1)171
2.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
3.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C3
4.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)154
5.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)145
6.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno7 76
7.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków6 67
8.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 18
9.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
11.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 411
12.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012
13.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin1 113

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków C (+1)1C2
3.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl4 (+1)144
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)155
6.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 07
8.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno1 18
9.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 19
10.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 49
11.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 111
12.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 111
13.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 013

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław3 (+1)132
3.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław5 53
4.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Mitał Miłosz
Paściak Kinga
SIGNUM DANCE - Hyżne
Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE - Hyżne2 25

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
3.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Południak Jakub
Bialic Karolina
SIGNUM DANCE - Hyżne
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE - Hyżne3 34

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
3.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Południak Jakub
Bialic Karolina
SIGNUM DANCE - Hyżne
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE - Hyżne3 34

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin5 (+1)151
2.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)153
4.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec5 (+1)154
5.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów0 05
6.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 07
7.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 38

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fus Filip
Januszewska Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Fus Filip
Januszewska Kornelia
Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)131
2.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław1 (+1)114
5.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów3 35
6.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków4 46
7.Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA - Mielec0 07
8.Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D1
2.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków D (+1)1D2
3.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg D (+1)1D3
4.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl6 (+1)164
5.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl3 (+1)135
6.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)116
7.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin1 17
8.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin2 28
9.Gętkowski Mateusz
Franus Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Franus Emilia
Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa - Tarnów5 59
10.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 610
11.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów6 611
12.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów0 012
13.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów0 013
14.Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA - Krosno4 413
15.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 015
16.Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 015

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C1
2.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 23
4.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław0 04
5.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków2 (+1)123
4.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg5 54
5.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 15
6.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław1 17

12-13 (Junior 1) Open ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
2.Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Starlight
(Ukraina)
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Dovhyy SerhiyShevchuk AnnaStarlight
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
2.Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Starlight
(Ukraina)
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Dovhyy SerhiyShevchuk AnnaStarlight
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów

14-15 (Junior 2) Open LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17.15-17.45, próba parkietu 17.30-18.15, start: 18.30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 (+1)171
2.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)123
4.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec1 14
5.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno2 25
6.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin B (+1)1B1
2.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów B (+1)1B3
4.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec5 (+1)154
5.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 15
6.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec2 26
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 09
10.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)151
2.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
3.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)183
4.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)114
5.Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków0 05
6.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola3 37
8.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl5 58
9.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław1 19
10.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów6 (+1)162
3.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)153
4.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA - Mielec1 (+1)114
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec5 55
6.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom7 76
7.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom2 27
8.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin9 97
9.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów12 (+1)1121
2.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin10 (+1)1102
3.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 (+1)193
4.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec4 44
5.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 15
6.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 (+1)191
2.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów7 (+1)172
3.Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
STARLIGHT
(Ukraina)
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
Melnichuk VladislavPodzizey MariyaSTARLIGHT
(Ukraina)
3
4.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin0 04
5.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl7 75
6.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Micał Kamil
Pitera Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Pitera Gabriela
Micał KamilPitera GabrielaGASIEK - Rzeszów
2.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01
2.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin
5.Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
STARLIGHT
(Ukraina)
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
Melnichuk VladislavPodzizey MariyaSTARLIGHT
(Ukraina)