XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Mielca

2017-03-19 Mielec, ELIDA - Mielec


Plik z wynikami
BLOK 0, rejestracja 8.15-9.00, próba parkietu 8.45 - 9.15, start: 9.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec2 (+1)121
2.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl2, 2 (+1)12, 21
3.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce4, 2 (+1)14, 21
4.Rokita Franciszek
Lewandowska Weronika
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Lewandowska Weronika
Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA - Mielec3 (+1)131
5.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec2 (+1)121
6.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów4 (+1)141
7.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno3 (+1)131
8.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1, 1 1, 12
9.Hajduk Maciej
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Hajduk Maciej
Grudnik Izabela
Hajduk MaciejGrudnik IzabelaGALA - Mielec0 02
10.Kardyś Feliks
Hodur Joanna
ELIDA - Mielec
Kardyś Feliks
Hodur Joanna
Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA - Mielec0, 0 0, 02
11.Kowalski Jakub
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Jakub
Wilk Aleksandra
Kowalski JakubWilk AleksandraGALA - Mielec0 02
12.Madej Mikołaj
Pikor Oliwia
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Pikor Oliwia
Madej MikołajPikor OliwiaGALA - Mielec1 12
13.Mróz Zuzanna
Dołęga Hanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz Zuzanna
Dołęga Hanna
Mróz ZuzannaDołęga HannaAKSEL - Rzeszów2, 2 2, 22
14.Zieliński Adam
Jeż Milena
GALA - Mielec
Zieliński Adam
Jeż Milena
Zieliński AdamJeż MilenaGALA - Mielec0 02

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin2 (+1)121
2.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
4.Aszklar Kacper
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mola Kaja
Aszklar KacperMola KajaGRACJA - Krosno0 03
5.Babiak Miłosz
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Bukowska Malwina
Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
GALA - Mielec
Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA - Mielec Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
3.Harla Jakub
Jakubowska Julia
GALA - Mielec
Harla Jakub
Jakubowska Julia
Harla JakubJakubowska JuliaGALA - Mielec1 (+1)111
4.Koczela Jakub
Skuza Amelia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Koczela Jakub
Skuza Amelia
Koczela JakubSkuza AmeliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów2, 2 (+1)12, 21
5.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
6.Leniar Szymon
Kazak Martyna
GASIEK - Rzeszów
Leniar Szymon
Kazak Martyna
Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
7.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec1, 1 (+1)11, 11
8.Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK - Rzeszów3 (+1)131
9.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)121
10.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)121
11.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)111
12.Biniek Jan
Baran Kamila
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Biniek Jan
Baran Kamila
Biniek JanBaran KamilaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0, 0 0, 02
13.Jaworska Julia
Hajdaś Kinga
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Jaworska Julia
Hajdaś Kinga
Jaworska JuliaHajdaś KingaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0, 0 0, 02
14.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec2, 2 2, 22
15.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica0 02
16.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec2, 2 2, 22
17.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 02
18.Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
ELIDA - Mielec
Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
19.Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek PiotrJer WeronikaELIDA - Mielec0, 0 0, 02
20.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0, 1 0, 12
21.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl0 02

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków E (+1)1E2
3.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów2 (+1)123
4.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec1 (+1)114
5.Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)155
6.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec1 (+1)116
7.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec0 07
8.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 17
9.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno0 09
10.Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA - Tarnów2 29
11.Wątor Kamil
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Wątor Kamil
Niziurska Julia
Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków3 39
12.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica1 112
13.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno1 113
14.Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa - Tarnów2 214
15.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica0 015

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno5 (+1)151
2.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno5 (+1)152
3.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14
5.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 05
6.Babiak Paweł
Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Komorek Aleksandra
Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Bułaś Natalia
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Bułaś Natalia
Baran MichałBułaś NataliaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 11
2.Durnaś Kacper
Susło Zuzanna
FLESZ - Staszów
Durnaś Kacper
Susło Zuzanna
Durnaś KacperSusło ZuzannaFLESZ - Staszów1, 1 (+1)11, 11
3.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów2 (+1)121
4.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
5.Wolak Adam
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Wolak Adam
Indyka Zuzanna
Wolak AdamIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów2 (+1)121
6.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno3 (+1)131
7.Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA - Krosno1, 1 1, 12
8.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno1 12

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów6 (+1)161
2.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl5 (+1)153
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno2 (+1)124
5.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno4 (+1)145
6.Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA - Krosno2 26
7.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg3 37
8.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów0 08
9.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów4 49
10.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec6 610
11.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 011
12.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków0 011
13.Chruściel Mateusz
Batko Martyna
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Batko Martyna
Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA - Tarnów0 013

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 12.30-13.15, start: 13.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów7 (+1)171
3.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów5 (+1)151
4.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów6 (+1)161
5.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno6 (+1)161
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)111
7.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA - Mielec2 (+1)122
8.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec2 (+1)122
9.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno1 (+1)112
10.Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
11.Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
GALA - Mielec
Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA - Mielec1 (+1)112
12.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 03
13.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło1 13
14.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno2 23
15.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów0 03
16.Krzanowski Bartosz
Górka Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Górka Zofia
Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
17.Myjak Adam
Heske Nikola
GALA - Mielec
Myjak Adam
Heske Nikola
Myjak AdamHeske NikolaGALA - Mielec0 03
18.Ochab Gracjan Piotr
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ochab Gracjan Piotr
Cieniek Aleksandra
Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów0 03
19.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec1 13
20.Stącel Jakub
Osypka Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Osypka Gabriela
Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL - Rzeszów5 53
21.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Doroszuk Oktawiusz
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Kijanka Oliwia
Doroszuk OktawiuszKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)121
3.Fus Filip
Januszewska Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Fus Filip
Januszewska Kornelia
Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)161
4.Guzik Radosław
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Guzik Radosław
Drozd Maria
Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA - Krosno3 (+1)131
5.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec1 (+1)111
6.Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
THOMAS DANCE - Kraków
Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)131
7.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno5 (+1)151
8.Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław1 (+1)112
9.Kolisz Robert
Galek Natalia
GALA - Mielec
Kolisz Robert
Galek Natalia
Kolisz RobertGalek NataliaGALA - Mielec5 (+1)152
10.Pańko Gabriel
Dudek Dorota
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Dudek Dorota
Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
11.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec3 (+1)132
12.Bórzyński Stanisław
Potoczny Joanna
TAKT - Jarosław
Bórzyński Stanisław
Potoczny Joanna
Bórzyński StanisławPotoczny JoannaTAKT - Jarosław0 03
13.Hajduk Bartosz
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Hajduk Bartosz
Rżany Aleksandra
Hajduk BartoszRżany AleksandraELIDA - Mielec4 43
14.Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
TAKT - Jarosław
Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT - Jarosław0 03
15.Nowak Filip
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Para Klaudia
Nowak FilipPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
16.Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 13
17.Szczepański Michał
Kapustka Karolina
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Kapustka Karolina
Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO - Żabno0 03
18.Łaba Nikolas
Sawicka Weronika
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Łaba Nikolas
Sawicka Weronika
Łaba NikolasSawicka WeronikaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl5 (+1)152
3.Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl2 (+1)123
4.Skóra Dawid
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Wachta Liwia
Skóra DawidWachta LiwiaELIDA - Mielec1 (+1)114
5.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)115
6.Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP Warszawa5 56
7.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin2 27
8.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 18
9.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
10.Kłos Przemysław
Osmala Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Osmala Natalia
Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 110
11.Płodzień Adrian
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Saja Oliwia
Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg3 310
12.Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
PODKARPACIE - Jasło
Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE - Jasło0 012
13.Zawierucha Wiktor
Mrozowska Gabriela
ELIDA - Mielec
Zawierucha Wiktor
Mrozowska Gabriela
Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA - Mielec0 013

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno7 (+1)171
2.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin8 (+1)183
4.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)144
5.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 55
6.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 08
9.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
GALA - Mielec
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaGALA - Mielec0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno7 (+1)172
3.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
GALA - Mielec
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaGALA - Mielec4 (+1)143
4.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin7 74
5.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 05
6.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 56
7.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 07

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)161
2.Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała D (+1)1D2
3.Krempa Paweł
Litwin Klaudia
GALA - Mielec
Krempa Paweł
Litwin Klaudia
Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno4 (+1)144
5.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)145
6.Łabuda Piotr
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS - Nowy Sącz1 (+1)116
7.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl4 47
8.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP - Janów Lubelski5 58
9.Amano Mario
Szpond Klaudia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Amano Mario
Szpond Klaudia
Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów6 69
10.Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO Krosno2 29
11.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 011
12.Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski1 111
13.Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 013
14.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno0 014
15.Kraśnik Kacper
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Szołek Nina
Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 315

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno1 (+1)111
2.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)172
3.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów9 (+1)193
4.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów7 (+1)174
5.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno6 (+1)165
6.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów2 (+1)126
7.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów7 77
8.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów4 48
9.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec4 49
10.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz7 710
11.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów6 611
12.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 012
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
14.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków0 014
15.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 115

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)181
2.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów1 (+1)113
4.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)124
5.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów8 (+1)185
6.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno0 06
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów5 57
8.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno5 57
9.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 09
10.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów2 210
11.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
12.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków1 112

 

BLOK 3, rejestracja 16.45-17.30, próba parkietu 17.00-17.45, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)141
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin3 (+1)132
3.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola10 (+1)1103
4.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin3 34
5.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 15
6.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 06
7.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin4 (+1)141
2.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola11 (+1)1112
3.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)143
4.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 04
5.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów0 05
6.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin0 06
7.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów0 07

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków5 (+1)151
2.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)142
3.Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
KICK - Kielce
Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK - Kielce3 (+1)133
4.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław6 (+1)164
5.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)115
6.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków0 06
7.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków0 07
8.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2 28
9.Krużołek Michał
Boryło Aneta
Kuźnia Tańca Kraków
Krużołek Michał
Boryło Aneta
Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca Kraków1 18
10.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg5 510
11.Nocek Michał
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Nocek Michał
Rolak Kamila
Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło4 411
12.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 612
13.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 013

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec D (+1)1D2
3.Goral Maciej
Oleszczak Anna
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)123
4.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków3 (+1)134
5.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław2 (+1)125
6.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)116
7.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 77
8.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków0 08
9.Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
KICK - Kielce
Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK - Kielce2 29
10.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków2 29
11.Nocek Michał
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Nocek Michał
Rolak Kamila
Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło4 411
12.Krużołek Michał
Boryło Aneta
Kuźnia Tańca Kraków
Krużołek Michał
Boryło Aneta
Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca Kraków0 012
13.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg4 413
14.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 114
15.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 015

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)191
2.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków4 (+1)142
3.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153
4.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 (+1)114
5.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
GASIEK - Rzeszów
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK - Rzeszów5 (+1)155
6.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)196
7.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom1 17
8.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg8 87
9.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość2 29
10.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków2 210
11.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 011
12.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2 211
13.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław6 613
14.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 014

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków7 (+1)171
2.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków9 (+1)192
3.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)183
4.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)174
5.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)125
6.Szczepanik Adrian
Książek Monika
GASIEK - Rzeszów
Szczepanik Adrian
Książek Monika
Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK - Rzeszów4 (+1)146
7.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg5 57
8.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 38
9.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2 28
10.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków1 110
11.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław6 611
12.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 012
13.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
GASIEK - Rzeszów
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK - Rzeszów0 013
14.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 014
15.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 015

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Micał Kamil
Pitera Gabriela
K-STUDIO Krosno
Micał Kamil
Pitera Gabriela
Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO Krosno7 (+1)172
3.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec1 (+1)113
4.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)184
5.Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
GALA - Mielec
Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA - Mielec0 05
6.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME - Kęty7 77
8.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin0 08
9.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg3 38
10.Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów-1 -110

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl13 (+1)1131
2.Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów7 (+1)174
5.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość2 (+1)125
6.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 26
7.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg6 67
8.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów0 08
9.Rokosz Adrian
Kot Natasza
AKSEL - Rzeszów
Rokosz Adrian
Kot Natasza
Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa - Tarnów7 710
11.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów0 011
12.Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2 212

19+ (Powyżej 18) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1
2.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków2
3.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3
4.Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
PASJA - Lublin
Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA - Lublin4
5.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg5
6.Bronowski Karol
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bronowski Karol
Dobranowska Dominika
Bronowski KarolDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6
7.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7

19+ (Powyżej 18) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków2
3.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów3
4.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków4
5.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg5
6.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6
7.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała