BLOK 1, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.30-12.00, start: 12.00
Do 7 (Dzieci najmłodsze) G KOMB 4T PREMIUM 0
WA, Q, CCC, Pol Do 7 (Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM 0
Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1
WA, Q, CCC, PolLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Demianiuk Adrian Buczyńska Weronika
| Demianiuk Adrian Buczyńska Weronika | Demianiuk Adrian | Buczyńska Weronika | | | | | | |
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 1
WA, Q, CCC, PolLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Butrym Mateusz Kvet Ana CLASSIC - Warszawa | Butrym Mateusz Kvet Ana | Butrym Mateusz | Kvet Ana | CLASSIC - Warszawa | | | | | |
8-9 (Juvenile 1) E+F KOMB 6T PREMIUM 0
BLOK 2, rejestracja 14.00-14.15, próba parkietu 14.15-14.45, start: 14.45
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3
WA, Q, CCC, JLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Romaniuk Julia Lynov Victor
| Romaniuk Julia Lynov Victor | Romaniuk Julia | Lynov Victor | | | | | | |
2. | Szostak Igor Pulchny Karolina FAST-STEP Warszawa | Szostak Igor Pulchny Karolina | Szostak Igor | Pulchny Karolina | FAST-STEP Warszawa | | | | | |
3. | Zajkowski Maciej Otocka Michalina FAST-STEP Warszawa | Zajkowski Maciej Otocka Michalina | Zajkowski Maciej | Otocka Michalina | FAST-STEP Warszawa | | | | | |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 3
WA, Q, CCC, JLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Brodowski Maksym Naguszewska Julia MAKO - Sulejówek | Brodowski Maksym Naguszewska Julia | Brodowski Maksym | Naguszewska Julia | MAKO - Sulejówek | | | | | |
2. | Szczepaniak Jakub Trybuła Maja CLASSIC - Warszawa | Szczepaniak Jakub Trybuła Maja | Szczepaniak Jakub | Trybuła Maja | CLASSIC - Warszawa | | | | | |
3. | Szor Hubert Rozbicka Zuzanna MAKO - Sulejówek | Szor Hubert Rozbicka Zuzanna | Szor Hubert | Rozbicka Zuzanna | MAKO - Sulejówek | | | | | |
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Hass Bartosz Bilińska Nikola START - Płońsk | Hass Bartosz Bilińska Nikola | Hass Bartosz | Bilińska Nikola | START - Płońsk | | | | | |
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Baczyński Jan Wrzesińska Karolina EMOTION - Góra Kalwaria | Baczyński Jan Wrzesińska Karolina | Baczyński Jan | Wrzesińska Karolina | EMOTION - Góra Kalwaria | | | | | |
2. | Wieczorek Jerzy Czapska Wiktoria FAST-STEP Warszawa | Wieczorek Jerzy Czapska Wiktoria | Wieczorek Jerzy | Czapska Wiktoria | FAST-STEP Warszawa | | | | | |
3. | Zgutka Bartłomiej Zgutka Agata FAST-STEP Warszawa | Zgutka Bartłomiej Zgutka Agata | Zgutka Bartłomiej | Zgutka Agata | FAST-STEP Warszawa | | | | | |
12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Borowy Maksymilian Jastrzębska Zuzanna DUET - Warszawa | Borowy Maksymilian Jastrzębska Zuzanna | Borowy Maksymilian | Jastrzębska Zuzanna | DUET - Warszawa | | | | | |
2. | Schab Łukasz Żochowska Maja EMOTION - Góra Kalwaria | Schab Łukasz Żochowska Maja | Schab Łukasz | Żochowska Maja | EMOTION - Góra Kalwaria | | | | | |
3. | Łukasiewicz Karol Kidoń Zuzanna CLASSIC - Warszawa | Łukasiewicz Karol Kidoń Zuzanna | Łukasiewicz Karol | Kidoń Zuzanna | CLASSIC - Warszawa | | | | | |
BLOK 3, rejestracja 16.30-17.00, próba parkietu 17.00-17.30, start: 17.30
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kaniewski Grzegorz Kusina Natalia MAKO - Sulejówek | Kaniewski Grzegorz Kusina Natalia | Kaniewski Grzegorz | Kusina Natalia | MAKO - Sulejówek | | | | | |
2. | Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa | Woźniak Filip Derezińska Justyna | Woźniak Filip | Derezińska Justyna | CLASSIC - Warszawa | | | | | |
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | Górski Jan Gałązka Katarzyna | Górski Jan | Gałązka Katarzyna | UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | | | | | |
2. | Janczarek Karol Klimczewska Zofia START - Płońsk | Janczarek Karol Klimczewska Zofia | Janczarek Karol | Klimczewska Zofia | START - Płońsk | | | | | |
14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 0
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Frankowski Rafał Magdziarz Zofia
| Frankowski Rafał Magdziarz Zofia | Frankowski Rafał | Magdziarz Zofia | | | | | | |
2. | Kazimierczuk Karol Walkiewicz Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Kazimierczuk Karol Walkiewicz Izabela | Kazimierczuk Karol | Walkiewicz Izabela | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | | | | | |
3. | Pawlicki Leszek Mazurkiewicz Ada AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Pawlicki Leszek Mazurkiewicz Ada | Pawlicki Leszek | Mazurkiewicz Ada | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | | | | | |
4. | Siedlecki Damian Adamska Julia START - Płońsk | Siedlecki Damian Adamska Julia | Siedlecki Damian | Adamska Julia | START - Płońsk | | | | | |
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Frankowski Rafał Magdziarz Zofia
| Frankowski Rafał Magdziarz Zofia | Frankowski Rafał | Magdziarz Zofia | | | | | | |
2. | Kazimierczuk Karol Walkiewicz Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Kazimierczuk Karol Walkiewicz Izabela | Kazimierczuk Karol | Walkiewicz Izabela | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | | | | | |