I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL

2017-11-18 WARSZAWA, STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!
ZMIANY W PROGRAMIE !!!!
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI W PROGRAMIE DOTYCZĄCYMI GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW ORAZ KATEGORIAMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W POSZCZEGÓLNYCH BLOKACH:

BLOK 1.
REJESTRACJA 10.30-11.15
PRÓBA PARKIETU: 10.45-11.15
START: 11.30

BLOK 2.
REJESTRACJA 13.00-13.45
PRÓBA PARKIETU: 13.15- 13.45
START: 14.00

Możliwość rejestracji par na turniej przez kontakt telefoniczny z organizatorem pod numerem telefonu:
Aldona Demianiuk: 510-043-373
Andrzej Jarosz : 735-913-607

BLOK 1, rejestracja 10.30-11.15, próba parkietu 10.45-11.15, start: 11.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

WA,Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1, 1 (+1)11, 11
2.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
3.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk2, 2 (+1)12, 21
4.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
5.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka2, 2 (+1)12, 21
6.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk4, 4 4, 42
7.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

WA, WW,Q, CCC, SB, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)121
3.Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA F (+1)1F1
4.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk2 (+1)122
5.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa5 (+1)152
6.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
7.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 03
8.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 03
9.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria4, 4 (+1)14, 41
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
3.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA1, 1 (+1)11, 11
4.Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2, 2 2, 22
5.Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS - WARSZAWA0, 0 0, 02
6.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - Góra Kalwaria
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - Góra Kalwaria0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa D (+1)1D1
2.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 13
4.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa1 14
5.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk3 35

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA5 (+1)151
2.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa5 (+1)152
3.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 03
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 25

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA5 (+1)151
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)112
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA3 (+1)133
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 44
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 15
6.Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 26

 

BLOK 2, rejestracja 13.00-13.45, próba parkietu 1315-13.45, start: 14.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

WA,Q,CCC,JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
2.Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - MŁAWA
Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaELITE DANCE - MŁAWA4, 4 (+1)14, 41
3.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo5 (+1)151
4.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+1)13, 31
5.Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+1)13, 31
6.Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak PawełWłoch AlicjaKICK - Kielce3, 3 (+1)13, 31
7.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.0, 0 0, 02
8.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
9.Okupniak Jakub
Szacht Martyna
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Okupniak Jakub
Szacht Martyna
Okupniak JakubSzacht MartynaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2, 2 2, 22
10.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA0, 0 0, 02
11.Sobczak Bartosz
Bielarczyk Urszula
RS - WARSZAWA
Sobczak Bartosz
Bielarczyk Urszula
Sobczak BartoszBielarczyk UrszulaRS - WARSZAWA0, 0 0, 02
12.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk2 (+1)122
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)163
4.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)134
5.Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM WARSZAWA1 15
6.Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
Szymczyk MikołajBogus MajaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 06
7.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa0 07
8.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 18

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka4 (+1)141
2.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk2 23

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka3 (+1)131
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)142
3.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce D (+1)1D3
4.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05
6.Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06
7.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 07

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)151
2.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA5 (+1)152
3.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 33
4.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA0 04
5.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 35

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA1 (+1)111
2.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin7 (+1)172
3.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET TEAM WARSZAWA
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM WARSZAWA C (+1)1C3
4.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA2 24
5.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 17

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.30-17.15, start: 17.30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

WA, WW,Q, CCC, SB, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)121
2.Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM WARSZAWA0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin7 (+1)171
2.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA2 (+1)122
3.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)143
4.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)154
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA0 05
6.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa4 46
7.Brzeski Bruno
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Ornat Dominika
Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa5 57
8.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA8 88
9.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)121
2.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA B (+1)1B2
3.Brzeski Bruno
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Ornat Dominika
Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa B (+1)1B3
4.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)174
5.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA0 05
6.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin6 66
7.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 17
8.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość A (+1)1A1
2.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa8 (+1)182
3.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - MŁAWA
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - MŁAWA6 (+1)163
4.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice4 (+1)144
5.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA2 (+1)125
6.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 16
7.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 17
8.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska4 47
9.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 09
10.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa7 710
11.Faliński Przemysław
Denarska Julia
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Faliński Przemysław
Denarska Julia
Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE - Warszawa-1 -111
12.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA A (+1)1A1
2.Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER - Lublin8 (+1)182
3.Skórski Marcel
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Rut Amelia
Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)183
4.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA4 (+1)144
5.Gazda Janusz
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Knyś Anna
Gazda JanuszKnyś AnnaLIDER - Lublin4 45
6.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 66
7.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA0 07
8.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 68
9.Faliński Przemysław
Denarska Julia
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Faliński Przemysław
Denarska Julia
Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE - Warszawa2 29

16-18 (Młodzież) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA3
4.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - MŁAWA
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - MŁAWA4
5.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska

16-18 (Młodzież) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice1
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2
3.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3
4.Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER - Lublin