Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów

2017-04-01 CIECHANÓW, IMAGE - Wyszków


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godziny ropoczecia I i II bloku:
I blok: 14.00
II blok 16.15.

BLOK 1, rejestracja 12.45-13.30, próba parkietu 12.45-13.30, start: 14.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

WA Q CCC POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3, 3 (+1)13, 31
2.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk1, 1 (+1)11, 11
3.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET - Warszawa
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET - Warszawa0, 0 (+1)10, 01
4.Chrząszczewski Marcel
Gorzechowska Wiktoria
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Chrząszczewski Marcel
Gorzechowska Wiktoria
Chrząszczewski MarcelGorzechowska WiktoriaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 02
5.Krystkiewicz Szymon
Piłkowska Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Krystkiewicz Szymon
Piłkowska Julia
Krystkiewicz SzymonPiłkowska JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 02
6.Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

WA Q CCC JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1, 1 (+1)11, 11
2.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 31
3.Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
IMPET - Warszawa
Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET - Warszawa2, 2 (+1)12, 21
4.Wólkiewicz Filip
Modrzejewska Maria
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Wólkiewicz Filip
Modrzejewska Maria
Wólkiewicz FilipModrzejewska MariaEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA3, 3 (+1)13, 31
5.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 31
6.Żydaczewski Julian
Żur Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Żydaczewski Julian
Żur Dominika
Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3, 3 (+1)13, 31
7.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock3, 3 3, 32
8.Kamiński Marek
Końsko Antonina
IMPET - Warszawa
Kamiński Marek
Końsko Antonina
Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET - Warszawa1, 1 1, 12
9.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 7

WA Q CCC JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)141
2.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk1 (+1)111
3.Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 (+1)132
4.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock3 (+1)132
5.Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
START - Płońsk
Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART - Płońsk0 03
6.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa1 13
7.Tippe Aleksander
Surus Nadia
WIKA - Olsztyn
Tippe Aleksander
Surus Nadia
Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA - Olsztyn1 13

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk3 (+1)132
3.Nowicki Marcel
Lipińska Maja
START - Płońsk
Nowicki Marcel
Lipińska Maja
Nowicki MarcelLipińska MajaSTART - Płońsk5 53
4.Wajda Jakub
Machowska Maja
FAN - Toruń
Wajda Jakub
Machowska Maja
Wajda JakubMachowska MajaFAN - Toruń0 04

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T 2

WA Q CCC JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gaworek Hubert
Dul Patrycja
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Dul Patrycja
Gaworek HubertDul PatrycjaSTART - Płońsk
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

WA Q CCC JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
DUET - Warszawa
Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaDUET - Warszawa5 (+1)151
2.Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA7 (+1)172
3.Jędraszczak Radosław
Maraszek Maria
START - Płońsk
Jędraszczak Radosław
Maraszek Maria
Jędraszczak RadosławMaraszek MariaSTART - Płońsk0 03

 

BLOK 2, rejestracja 15.15-15.45, próba parkietu 15.45-16.15, start: 16.15

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)171
2.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E2
3.Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
Boguszewski AdrianRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 03
4.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk3 34

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk2 (+1)122
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa4 43
4.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 04

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa1 (+1)111
3.Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
START - Płońsk
Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART - Płońsk5 5

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE - Warszawa9 (+1)191
2.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)122
3.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa7 (+1)173
4.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 05
6.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE - Warszawa2 (+1)121
2.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)122
3.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA3 (+1)133
4.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 04
5.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń5 56
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE - Mońki
2.Sobczyński Bartosz
Roman Patrycja
START - Płońsk
Sobczyński Bartosz
Roman Patrycja
Sobczyński BartoszRoman PatrycjaSTART - Płońsk

 

BLOK 3, rejestracja 17.15-17.45, próba parkietu 18.00-18.30, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA9 (+1)191
2.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz9 (+1)192
3.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)153
4.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa4 (+1)144
5.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa7 75
6.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń1 16
7.Borsucki Mateusz
Kostrowska Ewelina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Borsucki Mateusz
Kostrowska Ewelina
Borsucki MateuszKostrowska EwelinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 27
8.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA11 (+1)1111
2.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz8 (+1)182
3.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA8 (+1)183
4.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa10 (+1)1104
5.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 45
6.Zając Mateusz
Niziołek Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Zając Mateusz
Niziołek Natalia
Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL - WARSZAWA9 96
7.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 37
8.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa7 78
9.Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM - WARSZAWA3 39

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA5 (+1)151
2.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn1 (+1)112
3.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 03
4.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa7 74

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA8 (+1)181
2.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)132
3.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 23
4.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA2 24