FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT

2017-10-07 Baboszewo k/Płońska, Wójt Gminy Baboszewo, Brawo


Plik z wynikami

UWAGA

Odwołana kategoria 14-15 D
Rozpoczęcie I bloku: godz. 9.30
Kategorie 10-11, H,G; 12-13 H,G; 10-11 E+F, 12-13 E+F rozegrane zostaną na 2 parkietach
Kategorie Senior 1 i Senior 2 zostały połączone; rywalizacja rozgrywana jest oddzielnie

BLOK 1, rejestracja 08.30-09.00, próba parkietu 08.30-09.15, start: 09.30

Kategorie 10-11 oraz 12-13 H, G rozegrane zostaną na 2 parkietach


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 21
2.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk0 02
3.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk3 33
4.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice0 04

12-13 (Junior 1) Open ST MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 01
2.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
DREAM DANCE - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDREAM DANCE - WARSZAWA0 02
3.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 03
4.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 15
6.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa1 16
7.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
DREAM DANCE - WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE - WARSZAWA0 07
8.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa3 38
9.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa0 09

12-13 (Junior 1) Open LA MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 01
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 12
3.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 03
4.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa0 04
5.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 15
6.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06
7.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07
8.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
DREAM DANCE - WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE - WARSZAWA0 08

16-18 (Młodzież) Open ST MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 01
2.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom3 32
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA0 03
4.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice2 24
5.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 35
6.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - MŁAWA
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - MŁAWA4 46
7.Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.6 67
8.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 28
9.Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Klub Sportowy Polski Taniec
Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec0 08
10.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA1 110
11.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 011
12.Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
Bernad MateuszPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn5 512
13.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 113

16-18 (Młodzież) Open LA MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 01
2.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 03
4.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA10 104
5.Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 25
6.Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Klub Sportowy Polski Taniec
Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec0 06

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA4 (+1)141
2.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk D (+1)1D2
3.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)133
4.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa2 (+1)124
5.Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
SHOW TIME - Płock
Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME - Płock0 05
6.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk1 16
7.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17
8.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
SHOW TIME - Płock
Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME - Płock E (+1)1E2
3.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)133
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)164
5.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 06
7.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA3 37
8.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

WA,Q,CCC,JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock4, 4 (+1)14, 41
2.Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - MŁAWA
Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaELITE DANCE - MŁAWA3, 3 (+1)13, 31
3.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo4 (+1)141
4.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 31
5.Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02
6.Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
GCK - Grajewo
Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK - Grajewo3 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

WA, WW,Q, CCC, SB, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)121
2.Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3 (+1)132
3.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)142
4.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
5.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk1 13
6.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA,Q,CCC,JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo3 (+1)131
2.Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
PRESTIGE - Mońki
Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE - Mońki2 (+1)121
3.Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 3, 32
4.Ławniczek Piotr
Marek Anna
IMAGE - Wyszków
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaIMAGE - Wyszków0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

WA, WW,Q, CCC, SB, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki3 (+1)131
2.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 (+1)122
3.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk1 13

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 13.00-13.30, start: 13.30

Kategorie 10-11 oraz 12-13 E+F rozegrane zostaną na 2 parkietach


14-15 (Junior 2) Open ST MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 32
3.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko1 14

14-15 (Junior 2) Open LA MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alwasiak Karol
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Alwasiak Karol
Balcerek Nela
Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 82
3.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko2 23
4.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 04
5.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 95
6.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM WARSZAWA3 36

16-20 (Młodzież starsza) Open ST MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 01
2.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 02
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA0 03
4.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaDUET - Warszawa

16-20 (Młodzież starsza) Open LA MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa8 81
2.Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 03
4.Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 84
5.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa0 05
6.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom10 106
7.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET TEAM WARSZAWA
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM WARSZAWA0 08
9.Machnio Damian
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Woźniak Kamila
Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom1 19
10.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 110
11.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk1 (+1)111
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk4 (+1)142
3.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)133
4.Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM WARSZAWA1 14
5.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice0 05
6.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock0 06
7.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk3 32
3.Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
Lipski Michał JerzyBielecka NataliaKADRYL - Białystok3 33

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)121
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)122
3.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk2 (+1)123
4.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 14
5.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa0 05
6.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
DREAM DANCE - WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE - WARSZAWA0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)121
2.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)113
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 15
6.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
DREAM DANCE - WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE - WARSZAWA0 06

 

BLOK 3, rejestracja 15.30-16.00, próba parkietu 16.00-16.30, start: 16.30

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice2 21
2.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce5 52
3.Butrym Mateusz
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Butrym Mateusz
Kvet Ana
Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk1, 1 1, 14
5.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk4, 4 4, 45
6.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM WARSZAWA0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk1 (+1)111
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok7 (+1)172
3.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 33
4.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko1 14
5.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok3 (+1)132
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 03
4.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM WARSZAWA3 34

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA2 23
4.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA2 24
5.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA C (+1)1C1
2.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)142
3.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C3
4.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 (+1)104
5.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice5 55
6.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA0 06
7.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 -17
8.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 17
9.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA6 69
10.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
Bernad MateuszPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn6 (+1)161
2.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice1 (+1)113
4.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA1 (+1)114
5.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź6 65
6.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz9 96
7.Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
IMAGE - Wyszków
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE - Wyszków2 27
8.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń1 18
9.Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM - WARSZAWA1 19
10.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA8 810

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
IMAGE - Wyszków
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE - Wyszków B (+1)1B1
2.Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Brzeski Bruno
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Ornat Dominika
Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa7 (+1)173
4.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń4 (+1)144
5.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA6 65
6.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz8 86
7.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17
8.Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM - WARSZAWA3 38

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)131
2.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - MŁAWA
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - MŁAWA5 (+1)152
3.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 03
4.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 14
5.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA11 (+1)1111
2.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+1)192
3.Machnio Damian
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Woźniak Kamila
Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)123
4.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)154
5.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA2 25
6.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA7 76
7.Świniarski Marcin
Lewucha Agnieszka
STARDANCE - Gdynia
Świniarski Marcin
Lewucha Agnieszka
Świniarski MarcinLewucha AgnieszkaSTARDANCE - Gdynia7 77
8.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 18

 

BLOK 4, rejestracja 18.00-18.30, próba parkietu 18.30-19.00, start: 19.00

19+ (Powyżej 18) Open ST MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 02
3.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 03
4.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 05
6.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz9 96
7.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA0 07
8.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA7 78
9.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaDUET - Warszawa

19+ (Powyżej 18) Open LA MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaDUET - Warszawa0 01
2.Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 85
6.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 08
9.Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 09
10.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 010
11.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 011
12.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 011
13.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -113
14.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 413
15.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa4 415
16.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 016
17.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA4 416
18.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 118
19.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA0 019
20.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa
21.Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

30+ (Senior 2 + Senior 1) Open ST MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 31
2.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 21
3.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
RIVIERA Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Warszawa2 22
4.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 53
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1 14
6.Zaborowski Roman
Kubalska Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska Agata
Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15

30+ (Senior 2 + Senior 1) Open LA MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 61
2.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 81
3.Ciesielski Artur
Dubowska Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciesielski Artur
Dubowska Małgorzata
Ciesielski ArturDubowska MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 82
4.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 83
5.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 14
6.Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 15

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 71
2.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22
3.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 03
4.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 44

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA MO kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 81
2.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03