II OTTT FAST STEP MOTION 2017

2017-12-03 WARSZAWA-WESOŁA, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

usunięto kategorie: 14-15C
Zmian godziny rozpoczęcia bloku II: 16.30
Kategorie: 12-13 G oraz 14-15 E+F przeniesione do bloku II

BLOK 1, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30- 13.00, start: 13.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 15

WA,Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
2.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+1)12, 21
3.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk3, 3 (+1)13, 31
4.Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
BLUE CLASSIC - Warszawa
Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC - Warszawa3, 3 (+1)13, 31
5.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO - Sulejówek1, 1 (+1)11, 11
6.Rozmysł Maciej
Burkacka Antonina
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Rozmysł Maciej
Burkacka Antonina
Rozmysł MaciejBurkacka AntoninaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1, 1 (+1)11, 11
7.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+1)12, 21
8.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka3, 3 (+1)13, 31
9.Czajka Dominik
Florczyk Alicja
MAKO - Sulejówek
Czajka Dominik
Florczyk Alicja
Czajka DominikFlorczyk AlicjaMAKO - Sulejówek3 32
10.Dzieliński Igor
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dzieliński Igor
Sękowska Martyna
Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa0, 1 0, 12
11.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
12.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek0, 0 0, 02
13.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0, 0 0, 02
14.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0, 0 0, 02
15.Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

WA,Q,CCC,JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+1)12, 21
2.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock5, 5 (+1)15, 51
3.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź1 (+1)111
4.Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL - Białystok Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
5.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
6.Wrzesiński Oliwier
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Dąbrowska Maja
Wrzesiński OliwierDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
7.Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
GCK - Grajewo
Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK - Grajewo5 (+1)151
8.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
9.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 3, 32
10.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA0, 0 0, 02
11.Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
12.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
13.Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 3, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 14

WA, WW,Q, CCC, SB, JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 (+1)111
2.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
3.Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok F (+1)1F1
4.Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń F (+1)1F2
5.Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - MŁAWA
Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaELITE DANCE - MŁAWA1 (+1)112
6.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)142
7.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
8.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
9.Karczmarczyk Piotr
Maszkiewicz Zuzanna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Karczmarczyk Piotr
Maszkiewicz Zuzanna
Karczmarczyk PiotrMaszkiewicz ZuzannaKORDASZEWSCY - Garwolin0 03
10.Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM WARSZAWA0 03
11.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria2 23
12.Mroczek Kacper
Gąska Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Mroczek Kacper
Gąska Kinga
Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 03
13.Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok1 13
14.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin1 13

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk3 (+1)131
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa E (+1)1E2
3.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA E (+1)1E3
4.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa1 (+1)114
5.Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)125
6.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA0 06
7.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa2 27
8.Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM WARSZAWA1 18
9.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa0 09
10.Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
Jasiński JakubLewtak KamilaZAMEK - Biała Podlaska2 29
11.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 111
12.Barczyński Wiktor
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Szumiło Hanna
Barczyński WiktorSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska0 012
13.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock0 012

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

WA,Q,CCC,JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria5, 5 (+1)15, 51
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 (+1)131
3.Pawelec Dawid
Zdyb Patrycja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Zdyb Patrycja
Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA - Radom3, 3 (+1)13, 31
4.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo5 (+1)151
5.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA2, 2 (+1)12, 21
6.Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA - Radomsko2, 2 (+1)12, 21
7.Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0, 0 0, 02
8.Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS - WARSZAWA0, 0 0, 02
9.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - Góra Kalwaria
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - Góra Kalwaria0, 0 0, 02
10.Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
GCK - Grajewo
Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
Samełko JakubRydzewska MałgorzataGCK - Grajewo0 02

 

BLOK 2, rejestracja 15.30-16.00, próba parkietu 16.00-16.30, start: 16.30

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka5 (+1)151
2.Toporek Norbert
Drabik Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Toporek Norbert
Drabik Kamila
Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)132
3.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk2 23
4.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa2 23

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin1 (+1)112
3.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+1)1D3
4.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa E (+1)1E4
5.Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 15
6.Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK - Biała Podlaska6 66
7.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria4 47
8.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk3 38
9.Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
MAKO - Sulejówek
Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO - Sulejówek0 09
10.Wośkowski Mikołaj
Barcicka Natalia
MAKO - Sulejówek
Wośkowski Mikołaj
Barcicka Natalia
Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO - Sulejówek0 010

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)132
3.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)133
4.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 14
5.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin2 25
6.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
DREAM DANCE - WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE - WARSZAWA0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)133
4.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin2 24
5.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
DREAM DANCE - WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE - WARSZAWA0 05
6.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka4 (+1)141
2.Paterek Kacper
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Rachwał Julia
Paterek KacperRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 (+1)112
3.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 03
4.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria1 14
5.Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC - Warszawa C (+1)1C2
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin3 33
4.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin1 15

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)172
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 03
4.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin4 45

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA6 (+1)161
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)112
3.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk1 14

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E1
2.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA4 (+1)142
3.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 13
4.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 05

 

BLOK 3, rejestracja 18.00-18.30, próba parkietu 18.30-19.00, start: 19.00

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 0

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)171
2.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)143
4.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)164
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec7 75
6.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 56
7.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA0 07
8.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA4 (+1)141
2.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)122
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)113
4.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice5 54
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA2 25
6.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)161
2.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin B (+1)1B2
3.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA1 (+1)114
5.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA2 25
6.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 66
7.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA8 87
8.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź6 68

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)131
2.Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec4 (+1)143
4.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin8 84
5.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 15
6.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA8 (+1)181
2.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - MŁAWA
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - MŁAWA7 (+1)172
3.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)123
4.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA3 (+1)134
5.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin8 86
7.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa7 77
8.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 07
9.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA0 09

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA A (+1)1A1
2.Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE - Warszawa6 (+1)162
3.Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
DUET - Warszawa
Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
Chojnowski BartoszKłaput NataliaDUET - Warszawa10 (+1)1103
4.Świniarski Marcin
Lewucha Agnieszka
Świniarski Marcin
Lewucha Agnieszka
Świniarski MarcinLewucha Agnieszka8 (+1)184
5.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok9 (+1)195
6.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA0 07
8.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA4 48
9.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA7 79
10.Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL - WARSZAWA0 010
11.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 011
12.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA0 011
13.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 113