VIII OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa

2017-02-26 Tuchów k/Tarnowa, CLASSIC Tuchów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 08.00 - 09.00, próba parkietu 08.15 - 09.00, start: 09.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwalski Kevin
Sokołowska Julia
PERFECT - Będzin
Karwalski Kevin
Sokołowska Julia
Karwalski KevinSokołowska JuliaPERFECT - Będzin2, 2 (+1)12, 21
2.Krzekotowski Mikołaj
Fasula Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Krzekotowski Mikołaj
Fasula Marzena
Krzekotowski MikołajFasula MarzenaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
3.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 (+1)121
4.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno1 (+1)111
5.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
6.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno0 02
7.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków0 02
8.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce2, 0 2, 02
9.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
TAKT - Chorzelów
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaTAKT - Chorzelów1 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno4 (+1)141
2.Latawiec Maciej
Sidor Julia
TAKT - Chorzelów
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaTAKT - Chorzelów4 (+1)141
3.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)111
4.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)141
5.Sadowski Jan
Borek Eliza
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION - Kraków1 (+1)111
6.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)111
7.Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
TAKT - Chorzelów
Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaTAKT - Chorzelów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
8.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec2, 2 2, 22
9.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica0 02
10.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec2, 2 2, 22
11.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 02
12.Szymański Kacper
Wojnar Weronika
KLASA - Tarnów
Szymański Kacper
Wojnar Weronika
Szymański KacperWojnar WeronikaKLASA - Tarnów0 02
13.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 32

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)153
4.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)114
5.Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA - Tarnów2 (+1)125
6.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno1 (+1)116
7.Wątor Kamil
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Wątor Kamil
Niziurska Julia
Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków3 37
8.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno0 08
9.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 09
10.Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa - Tarnów2 29
11.Lebida Oskar
Dudek Anna
TAKT - Chorzelów
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaTAKT - Chorzelów0 011
12.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 111
13.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 011
14.Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
TAKT - Chorzelów
Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT - Chorzelów0 014
15.Morawiec Michał
Pacześ Iga
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Pacześ Iga
Morawiec MichałPacześ IgaEVOLUTION - Kraków1 115

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl3 (+1)132
3.Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA - Krosno E (+1)1E3
4.Świątek Bartosz
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Popiel Martyna
Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA - Krosno5 (+1)154
5.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów E (+1)1E5
6.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
RAGTIME - Kęty
Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME - Kęty0 07
8.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 08
9.Grącki Artur
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Grącki Artur
Sitarz Aleksandra
Grącki ArturSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 09
10.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków1 19
11.Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
PODKARPACIE - Jasło
Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE - Jasło0 011
12.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 012

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin6 (+1)161
2.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków D (+1)1D3
4.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków6 (+1)164
5.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
TAKT - Chorzelów
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaTAKT - Chorzelów6 (+1)165
6.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków4 46
7.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów4 47
8.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków7 77
9.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków0 09
10.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów0 010
11.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 011

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.30, próba parkietu 11.30 - 11.55, start: 12.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów8 (+1)181
2.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów0 03
4.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
TAKT - Chorzelów
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT - Chorzelów0 04
5.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów8 (+1)181
2.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
TAKT - Chorzelów
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT - Chorzelów3 (+1)132
3.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno1 13
4.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów1 14
5.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica1 15

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.30, próba parkietu 14.10 - 14.55, start: 15.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica4 (+1)141
2.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin1 (+1)112
4.Aszklar Kacper
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mola Kaja
Aszklar KacperMola KajaGRACJA - Krosno0 03
5.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno0 03

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES - Częstochowa5 (+1)151
3.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno4 (+1)141
4.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno2 (+1)122
5.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów4 (+1)142
6.Tomczyk Filip
Frey Anita
SzT eMiKa - Tarnów
Tomczyk Filip
Frey Anita
Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)142
7.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło1 13
8.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów4 43
9.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
TAKT - Chorzelów
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT - Chorzelów0 03
10.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów5 53
11.Rybka Jakub
Bździkot Nina
TAKT - Chorzelów
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaTAKT - Chorzelów1 13
12.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno1 (+1)111
2.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno1 (+1)111
4.Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA - Krosno0, 0 0, 02
5.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 02
6.Szot Piotr
Machowska Aleksandra
PODKARPACIE - Jasło
Szot Piotr
Machowska Aleksandra
Szot PiotrMachowska AleksandraPODKARPACIE - Jasło0, 0 0, 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice9 (+1)191
2.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty7 (+1)172
3.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)153
4.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty8 (+1)184
5.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów8 (+1)185
6.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec3 36
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów4 47
8.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów6 68
9.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 19
10.Kogut Maciej
Kozdra Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Kogut Maciej
Kozdra Natalia
Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE - Stalowa Wola2 210
11.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz3 311

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów C (+1)1C1
2.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)162
3.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)163
4.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 (+1)124
5.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 15
6.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów2 26
7.Kogut Maciej
Kozdra Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Kogut Maciej
Kozdra Natalia
Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE - Stalowa Wola0 07
8.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów0 08

 

BLOK 4, rejestracja 16.00 - 17.00, próba parkietu 16.40 - 17.20, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) E+F ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)122
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)173
4.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków2 (+1)124
5.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz4 (+1)145
6.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków0 06
7.Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
KICK - Kielce
Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK - Kielce1 17
8.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków0 08
9.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 09
10.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 010
11.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 211
12.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) E+F LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl4 (+1)141
2.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)172
3.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec6 (+1)163
4.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)114
5.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)175
6.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków5 (+1)156
7.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 27
8.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków0 08
9.Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
KICK - Kielce
Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK - Kielce1 19
10.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków0 010
11.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków0 011
12.Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
BAWINEK - Kraków
Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK - Kraków3 312
13.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 013
14.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 014
15.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 014
16.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 016

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków9 (+1)191
2.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów3 (+1)132
3.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)173
4.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)124
5.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)115
6.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 36
7.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 07
8.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
9.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków4 49
10.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 010
11.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 011
12.Chabros Mateusz
Abram Agnieszka
NARCYZ Kraków
Chabros Mateusz
Abram Agnieszka
Chabros MateuszAbram AgnieszkaNARCYZ Kraków5 512
13.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 013

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków6 (+1)161
2.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków7 (+1)172
3.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków5 (+1)153
4.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice7 (+1)174
5.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)135
6.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Szczepanik Adrian
Książek Monika
GASIEK - Rzeszów
Szczepanik Adrian
Książek Monika
Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK - Rzeszów2 27
8.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów1 18
9.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków3 310
11.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz1 111
12.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 112

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków4 (+1)142
3.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów3 33
4.Kurek Kamil
Rosik Paulina
EVOLUTION - Kraków
Kurek Kamil
Rosik Paulina
Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION - Kraków7 74
5.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)121
2.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała12 (+1)1122
3.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów9 (+1)193
4.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)134
5.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)115
6.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków9 (+1)196
7.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
SzT eMiKa - Tarnów
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa - Tarnów11 117
8.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 38
9.Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 08
10.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME - Kęty7 710
11.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
SzT eMiKa - Tarnów
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz AleksandraSzT eMiKa - Tarnów0 011
12.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków0 012
13.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz0 012
14.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów0 014

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów3 (+1)131
2.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
3.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl12 (+1)1123
4.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów6 (+1)164
5.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków A (+1)1A5
6.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków5 56
7.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa - Tarnów7 77
8.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków0 08
9.Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Węgrzyn Kamil
Lewicka Patrycja
Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 38
10.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
SzT eMiKa - Tarnów
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz AleksandraSzT eMiKa - Tarnów0 010
11.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz1 111
12.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów0 012