UWAGA : Kat. 14-15 D ST/LA przeniesiona do Bloku 2
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Byjoś Mateusz Mierzwa Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Byjoś Mateusz Mierzwa Martyna | Byjoś Mateusz | Mierzwa Martyna | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 4, 4 (+1) | 1 | 4, 4 | | 1 |
2. | Jezo Michał Jagiełło Aleksandra GRACJA - Krosno | Jezo Michał Jagiełło Aleksandra | Jezo Michał | Jagiełło Aleksandra | GRACJA - Krosno | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
3. | Pochwat Jan Biskupska Julia AKSEL - Rzeszów | Pochwat Jan Biskupska Julia | Pochwat Jan | Biskupska Julia | AKSEL - Rzeszów | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | | 1 |
4. | Wiercioch Jakub Buż Zuzanna AKSEL - Rzeszów | Wiercioch Jakub Buż Zuzanna | Wiercioch Jakub | Buż Zuzanna | AKSEL - Rzeszów | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 1 |
5. | Wilk Wiktor Midura Amelia GRACJA - Krosno | Wilk Wiktor Midura Amelia | Wilk Wiktor | Midura Amelia | GRACJA - Krosno | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
6. | Bajcer Mikołaj Jachyra Marlena SAMBA - Tarnobrzeg | Bajcer Mikołaj Jachyra Marlena | Bajcer Mikołaj | Jachyra Marlena | SAMBA - Tarnobrzeg | 2, 2 | | 2, 2 | | 2 |
7. | Brzozowska Maja Misiak Wiktoria Maria DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Brzozowska Maja Misiak Wiktoria Maria | Brzozowska Maja | Misiak Wiktoria Maria | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0, 0 | | 0, 0 | | 2 |
8. | Dzerowicz Filip Zielińska Jagoda GRACJA - Krosno | Dzerowicz Filip Zielińska Jagoda | Dzerowicz Filip | Zielińska Jagoda | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 2 |
9. | Kowalski Kuba Wilk Aleksandra GALA - Mielec | Kowalski Kuba Wilk Aleksandra | Kowalski Kuba | Wilk Aleksandra | GALA - Mielec | 2 | | 2 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Folta Karol Sosin Kamila KLASA - Tarnów | Folta Karol Sosin Kamila | Folta Karol | Sosin Kamila | KLASA - Tarnów | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Kozioł Wiktor Kozioł Irmina ELIDA - Mielec | Kozioł Wiktor Kozioł Irmina | Kozioł Wiktor | Kozioł Irmina | ELIDA - Mielec | Przeklasyfikowanie do G (+1) | 1 | | Przeklasyfikowanie do G | 1 |
3. | Myjak Adam Mieszkowicz Anna GALA - Mielec | Myjak Adam Mieszkowicz Anna | Myjak Adam | Mieszkowicz Anna | GALA - Mielec | G (+1) | 1 | | G | 1 |
4. | Suda Przemysław Ptak Julia KLASA - Tarnów | Suda Przemysław Ptak Julia | Suda Przemysław | Ptak Julia | KLASA - Tarnów | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
5. | Szulich Jakub Barszcz Amelia SAMBA - Tarnobrzeg | Szulich Jakub Barszcz Amelia | Szulich Jakub | Barszcz Amelia | SAMBA - Tarnobrzeg | 5, 5 (+1) | 1 | 5, 5 | | 1 |
6. | Łysak Paweł Włoch Alicja KICK - Kielce | Łysak Paweł Włoch Alicja | Łysak Paweł | Włoch Alicja | KICK - Kielce | 4, 4 (+1) | 1 | 4, 4 | | 1 |
7. | Kapała Michał Mach Julia GASIEK - Rzeszów | Kapała Michał Mach Julia | Kapała Michał | Mach Julia | GASIEK - Rzeszów | 0 | | 0 | | 2 |
8. | Maziarz Dawid Czech Zofia PODKARPACIE - Jasło | Maziarz Dawid Czech Zofia | Maziarz Dawid | Czech Zofia | PODKARPACIE - Jasło | 3 | | 3 | | 2 |
9. | Olech Emilia Kaplita Lilianna AKSEL - Rzeszów | Olech Emilia Kaplita Lilianna | Olech Emilia | Kaplita Lilianna | AKSEL - Rzeszów | 0, 0 | | 0, 0 | | 2 |
10. | Wiercioch Wojciech Rak Wiktoria AKSEL - Rzeszów | Wiercioch Wojciech Rak Wiktoria | Wiercioch Wojciech | Rak Wiktoria | AKSEL - Rzeszów | 1, 1 | | 1, 1 | | 2 |
11. | Wojtaszek Kacper Pyżalska Marta DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Wojtaszek Kacper Pyżalska Marta | Wojtaszek Kacper | Pyżalska Marta | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 1, 2 | | 1, 2 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Latawiec Maciej Sidor Julia GALA - Mielec | Latawiec Maciej Sidor Julia | Latawiec Maciej | Sidor Julia | GALA - Mielec | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Pliszka Philip Bajdas Kamila JUST DANCE - Stalowa Wola | Pliszka Philip Bajdas Kamila | Pliszka Philip | Bajdas Kamila | JUST DANCE - Stalowa Wola | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
3. | Trzpis Maciej Majewska Katarzyna GALA - Mielec | Trzpis Maciej Majewska Katarzyna | Trzpis Maciej | Majewska Katarzyna | GALA - Mielec | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
4. | Bukowski Michał Zakrzewska Aleksandra GRACJA - Krosno | Bukowski Michał Zakrzewska Aleksandra | Bukowski Michał | Zakrzewska Aleksandra | GRACJA - Krosno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
5. | Książek Damian Schab Marta EMOTION - Góra Kalwaria | Książek Damian Schab Marta | Książek Damian | Schab Marta | EMOTION - Góra Kalwaria | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
6. | Sierak Michał Zachara Aleksandra
| Sierak Michał Zachara Aleksandra | Sierak Michał | Zachara Aleksandra | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
7. | Bugno Adam Lisowiec Julia PODKARPACIE - Jasło | Bugno Adam Lisowiec Julia | Bugno Adam | Lisowiec Julia | PODKARPACIE - Jasło | 2 | | 2 | | 3 |
8. | Frączek Iwo Łyszczarz Anna GASIEK - Rzeszów | Frączek Iwo Łyszczarz Anna | Frączek Iwo | Łyszczarz Anna | GASIEK - Rzeszów | 3 | | 3 | | 3 |
9. | Krasoń Karol Kamil Wiater Izabela
| Krasoń Karol Kamil Wiater Izabela | Krasoń Karol Kamil | Wiater Izabela | | 2 | | 2 | | 3 |
10. | Krzanowski Bartosz Górka Zofia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Krzanowski Bartosz Górka Zofia | Krzanowski Bartosz | Górka Zofia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 3 |
11. | Ochab Gracjan Piotr Piątkowska Zofia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Ochab Gracjan Piotr Piątkowska Zofia | Ochab Gracjan Piotr | Piątkowska Zofia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 3 |
12. | Strzała Miłosz Kozicka Oliwia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Strzała Miłosz Kozicka Oliwia | Strzała Miłosz | Kozicka Oliwia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 3 |
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce | Góźdź Dawid Wiącek Maria | Góźdź Dawid | Wiącek Maria | KICK - Kielce | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Krawczyk Mikołaj Krawczyk Maria KLASA - Tarnów | Krawczyk Mikołaj Krawczyk Maria | Krawczyk Mikołaj | Krawczyk Maria | KLASA - Tarnów | F (+1) | 1 | | F | 1 |
3. | Nowak Filip Para Klaudia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Nowak Filip Para Klaudia | Nowak Filip | Para Klaudia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
4. | Partyka Piotr Mardosiewicz Emilia GOLDEN DANCE - Przemyśl | Partyka Piotr Mardosiewicz Emilia | Partyka Piotr | Mardosiewicz Emilia | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
5. | Baran Michał Kędzior Weronika AKSEL - Rzeszów | Baran Michał Kędzior Weronika | Baran Michał | Kędzior Weronika | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 3 |
6. | Kukulski Maciej Jajkiewicz Kamila ELIDA - Mielec | Kukulski Maciej Jajkiewicz Kamila | Kukulski Maciej | Jajkiewicz Kamila | ELIDA - Mielec | 2 | | 2 | | 3 |
7. | Lech Krystian Szwagiel Oliwia AKSEL - Rzeszów | Lech Krystian Szwagiel Oliwia | Lech Krystian | Szwagiel Oliwia | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 3 |
8. | Pańko Gabriel Dudek Dorota GOLDEN DANCE - Przemyśl | Pańko Gabriel Dudek Dorota | Pańko Gabriel | Dudek Dorota | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 3 | | 3 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nowak Marcel Bielecka Paulina
| Nowak Marcel Bielecka Paulina | Nowak Marcel | Bielecka Paulina | | 8 (+1) | 1 | 8 | | 1 |
2. | Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina | Gołojuch Łukasz | Ladzińska Karolina | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 7 (+1) | 1 | 7 | | 2 |
3. | Macura Bogdan Kogut Alicja
| Macura Bogdan Kogut Alicja | Macura Bogdan | Kogut Alicja | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
4. | Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata | Skalski Paweł Olaf | Krytak Małgorzata | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 1 | | 1 | | 4 |
5. | Misiak Mateusz Lampart Sandra GALA - Mielec | Misiak Mateusz Lampart Sandra | Misiak Mateusz | Lampart Sandra | GALA - Mielec | 4 | | 4 | | 5 |
6. | Tadla Paweł Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Tadla Paweł Jurewicz Monika | Tadla Paweł | Jurewicz Monika | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 1 | | 1 | | 6 |
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Cygan Jakub Stolarska Kinga | Cygan Jakub | Stolarska Kinga | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 11 (+1) | 1 | 11 | | 1 |
2. | Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. | Sączek Jakub Szczęch Karolina | Sączek Jakub | Szczęch Karolina | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 12 (+1) | 1 | 12 | | 2 |
3. | Mazur Jakub Janiga Aleksandra GASIEK - Rzeszów | Mazur Jakub Janiga Aleksandra | Mazur Jakub | Janiga Aleksandra | GASIEK - Rzeszów | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
4. | Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl | Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara | Pogorzelec Paweł | Kwaśny Sara | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 7 (+1) | 1 | 7 | | 4 |
5. | Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata | Skalski Paweł Olaf | Krytak Małgorzata | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina | Gołojuch Łukasz | Ladzińska Karolina | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Gazda Janusz Knyś Anna LIDER - Lublin | Gazda Janusz Knyś Anna | Gazda Janusz | Knyś Anna | LIDER - Lublin | 4 | | 4 | | 7 |
8. | Rokosz Adrian Kot Natasza AKSEL - Rzeszów | Rokosz Adrian Kot Natasza | Rokosz Adrian | Kot Natasza | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Tadla Paweł Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Tadla Paweł Jurewicz Monika | Tadla Paweł | Jurewicz Monika | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 9 |
10. | Macura Bogdan Kogut Alicja
| Macura Bogdan Kogut Alicja | Macura Bogdan | Kogut Alicja | | 0 | | 0 | | 10 |