XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2017-04-22 Hala MOSiR w Tarnobrzegu al. Niepodległości 2, SAMBA - Tarnobrzeg


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
2.Dobrowolska Zuzanna
Gdula Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Dobrowolska Zuzanna
Gdula Natalia
Dobrowolska ZuzannaGdula NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1, 1 (+1)11, 11
3.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
4.Harla Jakub
Jakubowska Julia
GALA - Mielec
Harla Jakub
Jakubowska Julia
Harla JakubJakubowska JuliaGALA - Mielec3 (+1)131
5.Koczela Jakub
Skuza Amelia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Koczela Jakub
Skuza Amelia
Koczela JakubSkuza AmeliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów3, 3 (+1)13, 31
6.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec3, 3 (+1)13, 31
7.Leniar Szymon
Kazak Martyna
GASIEK - Rzeszów
Leniar Szymon
Kazak Martyna
Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
8.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)141
9.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
10.Siudak Piotr
Mierzwa Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Mierzwa Emilia
Siudak PiotrMierzwa EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
11.Jarkowski Oskar
Mordka Kinga
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarkowski Oskar
Mordka Kinga
Jarkowski OskarMordka KingaSAMBA - Tarnobrzeg0 02
12.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
13.Pitra Julia
Pietrasz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Pitra Julia
Pietrasz Julia
Pitra JuliaPietrasz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0, 0 0, 02
14.Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
ELIDA - Mielec
Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
15.Skowron Kacper
Czachór Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Skowron Kacper
Czachór Oliwia
Skowron KacperCzachór OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 02
16.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 02
17.Ujda Gabriela
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Ujda Gabriela
Marcinkowska Klaudia
Ujda GabrielaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
18.Wareliś Amelia
Furtak Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wareliś Amelia
Furtak Zofia
Wareliś AmeliaFurtak ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg0, 0 0, 02
19.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
20.Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek PiotrJer WeronikaELIDA - Mielec0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów F (+1)1F1
2.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec7 (+1)171
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
4.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA - Mielec3 (+1)132
5.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec1 (+1)112
6.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec3 (+1)132
7.Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
GALA - Mielec
Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA - Mielec3 (+1)132
8.Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
GALA - Mielec
Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA - Mielec0 03
9.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów5 53
10.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów0 03
11.Stącel Jakub
Osypka Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Osypka Gabriela
Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL - Rzeszów5 53
12.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec0 03
13.Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA - Krosno5 53
14.Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL - Rzeszów4 43

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
4.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec4 (+1)144
5.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO - Sulejówek1 15
6.Cieślak Bartosz
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Cieślak Bartosz
Płaneta Aleksandra
Cieślak BartoszPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
TOP - ART - Biłgoraj
Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
Kulasza PawełKolano WiktoriaTOP - ART - Biłgoraj0 07
8.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec0 08
9.Głąb Gabriel
Romanek Karolina
TOP - ART - Biłgoraj
Głąb Gabriel
Romanek Karolina
Głąb GabrielRomanek KarolinaTOP - ART - Biłgoraj0 09

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków3 (+1)131
2.Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl5 (+1)152
3.Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
4.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Biłgoraj
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Biłgoraj1 (+1)114
5.Skóra Dawid
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Wachta Liwia
Skóra DawidWachta LiwiaELIDA - Mielec1 15
6.Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg1 16
7.Płodzień Adrian
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Saja Oliwia
Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg3 37
8.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów1 18
9.Kłos Przemysław
Osmala Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Osmala Natalia
Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 19
10.Samczak Mateusz
Jakubowska Zuzanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Samczak Mateusz
Jakubowska Zuzanna
Samczak MateuszJakubowska ZuzannaSAMBA - Tarnobrzeg0 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno7 (+1)171
2.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno6 (+1)162
3.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl7 (+1)173
4.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec D (+1)1D4
5.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków1 15
6.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm5 56
7.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 07
8.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg3 38
9.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów4 49
10.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 010

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice6 (+1)161
2.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków5 (+1)152
3.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków1 (+1)113
4.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław7 (+1)174
5.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 25
6.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław1 16
7.Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg4 47
8.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski7 78
9.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2 29

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl7 (+1)171
2.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław3 (+1)132
3.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław1 (+1)113
4.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 (+1)164
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 05
6.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków3 36
7.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 17
8.Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg4 48

 

BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:30, próba parkietu 12:30 - 13:30, start: 14:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl4 (+1)141
2.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka3 (+1)132
3.Kraśnik Kacper
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Szołek Nina
Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 (+1)115
6.Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO Krosno2 26
7.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl4 47
8.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 08
9.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 38
10.Pasieka Jakub
Bulwa Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Pasieka Jakub
Bulwa Dominika
Pasieka JakubBulwa DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 010
11.Kogut Bartosz
Andreasik Eliza
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Bartosz
Andreasik Eliza
Kogut BartoszAndreasik ElizaSAMBA - Tarnobrzeg0 011
12.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław0 012

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg D (+1)1D1
2.Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl7 (+1)173
4.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)134
5.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno0 05
6.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 06
7.Rałowski Miłosz
Pawełek Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Pawełek Gabriela
Rałowski MiłoszPawełek GabrielaGASIEK - Rzeszów4 47
8.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl5 58
9.Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)141
2.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)142
3.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E3
4.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 (+1)124
5.Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Zbrocki Jan
Róg Anna
AKSEL - Rzeszów
Zbrocki Jan
Róg Anna
Zbrocki JanRóg AnnaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Frączek Damian
Mikuszewska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Frączek Damian
Mikuszewska Martyna
Frączek DamianMikuszewska MartynaAKSEL - Rzeszów0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)151
2.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)132
3.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 (+1)123
4.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)154
5.Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Zbrocki Jan
Róg Anna
AKSEL - Rzeszów
Zbrocki Jan
Róg Anna
Zbrocki JanRóg AnnaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Frączek Damian
Mikuszewska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Frączek Damian
Mikuszewska Martyna
Frączek DamianMikuszewska MartynaAKSEL - Rzeszów0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C1
2.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław7 (+1)172
3.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)163
4.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C4
5.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
GASIEK - Rzeszów
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK - Rzeszów5 55
6.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2 26
7.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Wójcik Michał
Michta Wiktoria
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójcik Michał
Michta Wiktoria
Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA - Tarnobrzeg2 27
9.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 19

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C1
2.Szczepanik Adrian
Książek Monika
GASIEK - Rzeszów
Szczepanik Adrian
Książek Monika
Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK - Rzeszów6 (+1)162
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)113
4.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 (+1)114
5.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław6 65
6.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2 26
7.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg5 57
8.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Wójcik Michał
Michta Wiktoria
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójcik Michał
Michta Wiktoria
Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA - Tarnobrzeg1 19
10.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
GASIEK - Rzeszów
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK - Rzeszów0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sikora Karol
Goleń Gabriela
ZAMEK - Lublin
Sikora Karol
Goleń Gabriela
Sikora KarolGoleń GabrielaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)192
3.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków7 (+1)173
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)124
5.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola6 (+1)165
6.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków7 76
7.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 87
8.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola8 88
9.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola1 19
10.Kawęcki Bartłomiej
Chodoła Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kawęcki Bartłomiej
Chodoła Alicja
Kawęcki BartłomiejChodoła AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg2 210
11.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011
12.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków0 012
13.Kucwaj Krystian
Borkowska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Krystian
Borkowska Gabriela
Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg1 113

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków7 (+1)172
3.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin9 (+1)193
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)174
5.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Kawęcki Bartłomiej
Chodoła Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kawęcki Bartłomiej
Chodoła Alicja
Kawęcki BartłomiejChodoła AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg1 16
7.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Kucwaj Krystian
Borkowska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Krystian
Borkowska Gabriela
Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg1 18
9.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 09

 

BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 16:30 - 17:30, start: 18:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Gabriel
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Gabriel
Pęczak Izabela
Bednarz GabrielPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
2.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2, 2 (+1)12, 21
3.Dul Jakub
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Rawska Monika
Dul JakubRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
4.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec3 (+1)131
5.Gruca Piotr
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Sułkowska Zofia
Gruca PiotrSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
6.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 11
7.Rokita Franciszek
Lewandowska Weronika
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Lewandowska Weronika
Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA - Mielec4 (+1)141
8.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec4 (+1)141
9.Sworeń Konrad
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sałata Anna
Sworeń KonradSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
10.Wójcik Sebastian
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wójcik Sebastian
Wiercioch Urszula
Wójcik SebastianWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 11
11.Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 02
12.Bednarz Jan
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Miś Oliwia
Bednarz JanMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 02
13.Kardyś Feliks
Hodur Joanna
ELIDA - Mielec
Kardyś Feliks
Hodur Joanna
Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA - Mielec0, 0 0, 02
14.Mróz Zuzanna
Dołęga Hanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz Zuzanna
Dołęga Hanna
Mróz ZuzannaDołęga HannaAKSEL - Rzeszów2, 2 2, 22
15.Słomka Szymon
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka Szymon
Kozioł Lena
Słomka SzymonKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg0 02
16.Wiercioch Jakub
Buż Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Buż Zuzanna
Wiercioch JakubBuż ZuzannaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
17.Wojtuń Piotr
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Wojtuń Piotr
Dąbkowska Weronika
Wojtuń PiotrDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
18.Zieliński Adam
Jeż Milena
GALA - Mielec
Zieliński Adam
Jeż Milena
Zieliński AdamJeż MilenaGALA - Mielec0 02
19.Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA - Tarnobrzeg0 02

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec2 (+1)122
3.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin0 03
4.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów10 104
5.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg3 35

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg

16+ (Powyżej 15) A LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów1
2.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2
3.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów3

16+ (Powyżej 15) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg
2.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 7

W turnieju mogą wziąć udział pary klas F,E,D kat. Senior 3 i 4
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków6 (+1)162
3.Czop Włodzimierz
Piwkowska-Bień Małgorzata
SAMBA - Tarnobrzeg
Czop Włodzimierz
Piwkowska-Bień Małgorzata
Czop WłodzimierzPiwkowska-Bień MałgorzataSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 04
5.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Mykanów5 55
6.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów1 16
7.Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH - Kraków0 07

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 5

W turnieju mogą wziąć udział pary klas F,E,D kat. Senior 3 i 4
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Mykanów8 (+1)181
2.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 13
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków1 14
5.Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH - Kraków0 05