XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2017"

2017-03-05 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!
Zmiana godzin rozpoczęcia I i II bloku!!!

Serdecznie zapraszamy!

BLOK 1, rejestracja 10.00-11.00, próba parkietu 10.00-11.00, start: 11.30-13.30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1, 1 (+1)11, 11
2.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Mykanów4, 3 (+1)14, 31
3.Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
Spodymek StanisławJaśko MajaDANCE CENTER Kluczbork3, 3 (+1)13, 31
4.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Częstochowa
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Częstochowa3, 3 (+1)13, 31
5.Fedko Aleksandra
Mirek Stanisław
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Fedko Aleksandra
Mirek Stanisław
Fedko AleksandraMirek StanisławMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0, 0 0, 02
6.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory2, 4 2, 42
7.Stańko Mateusz
Rudek Natalia
PERFECT - Będzin
Stańko Mateusz
Rudek Natalia
Stańko MateuszRudek NataliaPERFECT - Będzin0, 1 0, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA - Mykanów5 (+1)151
2.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)142
3.Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO - Rybnik1 13
4.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
RAGTIME - Kęty
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME - Kęty5 (+1)151
2.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory1 (+1)112
3.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko0 03
4.Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
RAGTIME - Kęty
Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME - Kęty0 04
5.Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice1 15

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków3 (+1)131
2.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno1 12
3.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER Kluczbork7 (+1)172
3.Smolarek Marcel
Łyczko Daria
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Łyczko Daria
Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME - Kęty5 (+1)153
4.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków0 04
5.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin2 25
6.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce6 66

 

BLOK 2, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 13.30-14.30, start: 15.00-16.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2, 2 (+1)12, 21
2.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (+1)13, 31
3.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce3, 1 (+1)13, 11
4.Fliga Miłosz
Kordyś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Kordyś Julia
Fliga MiłoszKordyś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0, 0 0, 02
5.Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
PERFECT - Będzin
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT - Będzin0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kępiński Kacper
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT - Będzin1, 1 (+1)11, 11
2.Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
DANCE CENTER Kluczbork
Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER Kluczbork2 (+1)121
3.Posłowski Konstanty
Biernacka Marta
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Biernacka Marta
Posłowski KonstantyBiernacka MartaKICK - Kielce3, 5 (+1)13, 51
4.Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
RYTM - Żory
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM - Żory0, 0 0, 02
5.Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 02
6.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES - Częstochowa6 (+1)161
2.Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
ZORBA - Mykanów
Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA - Mykanów3 (+1)131
3.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice6 (+1)162
4.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
5.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice0 03
6.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Mykanów5 53
7.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory0 03
8.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.30, próba parkietu 16.00-17.30, start: 18.00-21.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)141
2.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice C (+1)1C2
3.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty8 (+1)183
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)164
5.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty8 85
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 16
7.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 27
8.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 07
9.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)171
2.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)152
3.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice5 (+1)154
5.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 05
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 06
7.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 17
8.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów1 17

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D1
2.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle7 73
4.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków6 64
5.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle D (+1)1D1
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków7 (+1)172
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków2 (+1)123
4.Merchel Julian
Merchel Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie0 04
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 05
6.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 36

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków C (+1)1C1
2.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)122
3.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
4.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa6 (+1)164
5.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 35
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków2 26
7.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 07
8.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 38
9.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno0 09
10.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)181
2.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków8 (+1)182
3.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice8 (+1)183
4.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków6 (+1)165
6.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów1 16
7.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle8 87
8.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 08
9.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 29
10.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków3 310
11.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków0 011

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice5 (+1)151
2.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław11 (+1)1112
3.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca Kraków8 (+1)183
4.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle2 (+1)124
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)125
6.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik0 06
7.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze6 67
8.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów5 58
9.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance - Kraków0 09
10.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 110
11.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)191
2.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka11 (+1)1112
3.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów5 (+1)153
4.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle5 (+1)154
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 25
6.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 16
7.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance - Kraków0 07
8.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 08
9.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 010

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki7 (+1)172
3.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
4.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków10 (+1)1104
5.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik0 05
6.Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 16
7.Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków0 07
8.Będkowski Dawid
Łopata Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Łopata Anna
Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08
9.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 08
10.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)172
3.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)143
4.Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
IMPULS - Chorzów
Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS - Chorzów0 04
5.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05
6.Scąber Aleksander
Urban Anna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Urban Anna
Scąber AleksanderUrban AnnaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 76