GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017

2017-04-30 Szczecin, ASTRA - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!
29.04.2017 SOBOTA
FINAŁ w kategorii 16 - 18 (Młodzież) Open KOMB 10T GP Polski zostanie rozegrany w BLOKU III podczas gali wieczorowej (półfinały będą w bloku II)

30.04.2017 NIEDZIELA
Blok I rozpocznie się 15 minut wcześniej tj. o godz. 12:15
Blok II rozpocznie się o pół godziny wcześniej tj. o godz. 14:30

BLOK 1, rejestracja godz. 11:00-12:00, próba parkietu godz. 11:40-12:10, start: godz. 12:30

30.04.2017 NIEDZIELA
Blok I rozpocznie się 15 minut wcześniej tj. o godz. 12:15
Blok II rozpocznie się o pół godziny wcześniej tj. o godz. 14:30


30+ (Senior 1) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131150
2.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE - Wrocław3 32122
3.Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE - Warszawa3 33104

40+ (Senior 2) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra D (+1)1D1173
2.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142142
3.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1 (+1)113121
4.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134100
5.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 5579
6.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin0 0658
7.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4 4737
8.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin2 2816
9.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 0915

50+ (Senior 3) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111172
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica7 (+1)172141
3.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń1 (+1)113120
4.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)12499
5.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra4 4578
6.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin0 06149
7.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra2 2757
8.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 3836
9.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań0 0915

30+ (Senior 1 + Senior 2) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin1 (+1)111149
2.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)112122
3.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133152
4.Grodecki Paweł
Grodecka Renata
ASTRA - Szczecin
Grodecki Paweł
Grodecka Renata
Grodecki PawełGrodecka RenataASTRA - Szczecin0 04124
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin0 05105
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin5 5686
7.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 0768

50+ (Senior 3) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Paluszkiewicz Jan
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Paluszkiewicz Jan
Tomczak Barbara
Paluszkiewicz JanTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań6 (+1)161153
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)152125
3.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań5 (+1)153106
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 3487
5.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin1 15149
6.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań0 0668
7.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 3750

50+ (Senior 3) D ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1
2.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia2

50+ (Senior 3) D LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1
2.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra2
3.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia3
4.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

 

BLOK 2, rejestracja godz. 11:00 - 14:30, próba parkietu godz. 14:20-14:50, start: godz. 15:00

30.04.2017 NIEDZIELA
Blok I rozpocznie się 15 minut wcześniej tj. o godz. 12:15
Blok II rozpocznie się o pół godziny wcześniej tj. o godz. 14:30


30+ (Senior 1) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rosik Karol
Laurowska Anna
ESENS - Wrocław
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska AnnaESENS - Wrocław6 (+1)161151
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań1 (+1)112123
3.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin0 03104
4.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 3486

40+ (Senior 2) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól4 (+1)141152
2.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)172124
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra0 03105
4.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 0486
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin0 0568

50+ (Senior 3) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin5 (+1)151154
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty7 (+1)172126
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław5 (+1)153107
4.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów2 2488
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 3569
6.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica3 3650
7.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia0 0732
8.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

30+ (Senior 1) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno1 (+1)111151
2.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)182123
3.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań2 23104
4.Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 0486
5.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin

40+ (Senior 2) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)121153
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1 (+1)112125
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra4 (+1)143106
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 0487
5.Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź8 8568
6.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0650

50+ (Senior 3) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin5 (+1)151154
2.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź3 (+1)132126
3.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)153107
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław9 9488
5.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica4 4569
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra1 1650
7.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia0 0732
8.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole
9.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
10.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól

 

BLOK 3, rejestracja godz. 11:00-16:30, próba parkietu godz. 16:20-16:50, start: godz. 17:00

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rybarczyk Zbigniew
Schmidt Anke
TSZ Blau Gold Berlin
(Niemcy)
Rybarczyk Zbigniew
Schmidt Anke
Rybarczyk ZbigniewSchmidt AnkeTSZ Blau Gold Berlin
(Niemcy)
1
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec3 (+1)132152
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław2 (+1)123124
4.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól4 44105
5.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 7586
6.Oruba Andrzej
Kobylańska Agnieszka
BLUE CLASSIC - Warszawa
Oruba Andrzej
Kobylańska Agnieszka
Oruba AndrzejKobylańska AgnieszkaBLUE CLASSIC - Warszawa8 8668

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)121152
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142124
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin5 53105
4.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól0 0486
5.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty7 7568
6.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia

30+ (Senior 1 + Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań7 (+1)171154
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec2 (+1)122126
3.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)133107
4.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)194149
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1 1588
6.Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź8 8669
7.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra4 4750
8.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 0832

50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)131154
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin6 (+1)162126
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)153107
4.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź3 3488
5.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty0 0569
6.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 5650
7.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole0 0732
8.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE - Wrocław3 31
2.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard0 02

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin3 (+1)131
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E2
3.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin0 05
6.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 06
7.Grodecki Paweł
Grodecka Renata
ASTRA - Szczecin
Grodecki Paweł
Grodecka Renata
Grodecki PawełGrodecka RenataASTRA - Szczecin0 07

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań4 (+1)141
2.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń2 (+1)122
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź3 (+1)133
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra2 24
5.Cukier Sławomir
Cukier Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Cukier Sławomir
Cukier Wiktoria
Cukier SławomirCukier WiktoriaASTRA - Szczecin0 05
6.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 06

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
ASTRA LUNA - Wałcz
Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA - Wałcz1 (+1)111
2.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań1 12
3.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard0 03

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin E (+1)1E2
3.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Grodecki Paweł
Grodecka Renata
ASTRA - Szczecin
Grodecki Paweł
Grodecka Renata
Grodecki PawełGrodecka RenataASTRA - Szczecin0 07
8.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 08
9.Pakuła Robert
Bogdańska-Pakuła Żaneta
ASTRA - Szczecin
Pakuła Robert
Bogdańska-Pakuła Żaneta
Pakuła RobertBogdańska-Pakuła ŻanetaASTRA - Szczecin0 08
10.Sroka Paweł Ireneusz
Bartłomowicz-Sroka Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sroka Paweł Ireneusz
Bartłomowicz-Sroka Magdalena
Sroka Paweł IreneuszBartłomowicz-Sroka MagdalenaASTRA - Szczecin0 010

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań4 (+1)141
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź2 23
4.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Cukier Sławomir
Cukier Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Cukier Sławomir
Cukier Wiktoria
Cukier SławomirCukier WiktoriaASTRA - Szczecin0 05