XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna "Pleśna 2017"

2017-04-23 Pleśna k/Tarnowa, KLASA - Tarnów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 08.00 - 08.45, start: 09.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzekotowski Mikołaj
Fasula Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Krzekotowski Mikołaj
Fasula Marzena
Krzekotowski MikołajFasula MarzenaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec5 (+1)151
3.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Jezo Michał
Albrycht Maja
GRACJA - Krosno
Jezo Michał
Albrycht Maja
Jezo MichałAlbrycht MajaGRACJA - Krosno0 02
5.Wilk Wiktor
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Wilk Wiktor
Jagiełło Aleksandra
Wilk WiktorJagiełło AleksandraGRACJA - Krosno0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)111
2.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)131
3.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 22

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS Kraków4 (+1)142
3.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)133
4.Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl E (+1)1E4
5.Świątek Bartosz
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Popiel Martyna
Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA - Krosno E (+1)1E5
6.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 16
7.Piętak Jakub
Chudzik Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piętak Jakub
Chudzik Julia
Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 27
8.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno0 08
9.Madej Mikołaj
Gądek Edyta
PLĄS - Kraków
Madej Mikołaj
Gądek Edyta
Madej MikołajGądek EdytaPLĄS - Kraków0 09
10.Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
PODKARPACIE - Jasło
Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE - Jasło0 010
11.Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS - Nowy Sącz0 011
12.Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
LATINO - Żabno
Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO - Żabno0 012

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno D (+1)1D1
2.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów5 (+1)152
3.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)133
4.Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA - Krosno4 (+1)144
5.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków1 16
7.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów0 08
9.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 09
10.Chruściel Mateusz
Batko Martyna
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Batko Martyna
Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA - Tarnów0 010

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)151
2.Krempa Paweł
Litwin Klaudia
GALA - Mielec
Krempa Paweł
Litwin Klaudia
Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków2 (+1)123
4.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno1 (+1)114
5.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP - Janów Lubelski5 55
6.Łabuda Piotr
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS - Nowy Sącz1 16
7.Gwara Jan
Baranowska Anna
FANTAZJA - Kraków
Gwara Jan
Baranowska Anna
Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA - Kraków0 07
8.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków3 38

 

BLOK 2, rejestracja 11.00 - 11.45, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno4 (+1)141
2.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec F (+1)1F1
3.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno F (+1)1F1
4.Tomczyk Filip
Frey Anita
SzT eMiKa - Tarnów
Tomczyk Filip
Frey Anita
Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)161
5.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA - Mielec4 (+1)142
6.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków3 (+1)132
7.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów6 (+1)162
8.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów F (+1)1F2
9.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno3 (+1)132
10.Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
GALA - Mielec
Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA - Mielec0 03
11.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 03
12.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów5 53
13.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec1 13
14.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno0 03
15.Płaza Maciej
Leszczewska Julia
GRACJA - Krosno
Płaza Maciej
Leszczewska Julia
Płaza MaciejLeszczewska JuliaGRACJA - Krosno4 43
16.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec3 33
17.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
18.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia5 (+1)151
2.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)192
3.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)173
4.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)174
5.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)115
6.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 06
7.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
GALA - Mielec
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaGALA - Mielec0 07
8.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno1 19
10.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
11.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 011
12.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów0 012

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)191
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia9 (+1)192
3.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)163
4.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
GALA - Mielec
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaGALA - Mielec5 (+1)154
5.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów2 (+1)125
6.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno1 16
7.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 07
8.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
9.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów1 19
10.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
11.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 09

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
3.Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
4.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)124
5.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)135
6.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 56
7.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 07
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice0 07
10.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 010
11.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 011
12.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance - Kraków0 012

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno9 (+1)191
2.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
3.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów1 (+1)113
4.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca Kraków7 (+1)174
5.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola9 (+1)195
6.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 06
7.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 07
8.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin0 08
9.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków1 19
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice0 09
11.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 011
12.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance - Kraków0 013

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.15, start: 15.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce2 (+1)121
2.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica6 (+1)161
3.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin4 (+1)142
4.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce1 (+1)112
5.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno3 33
6.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno0 03
7.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec5 (+1)151
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)143
4.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów4 (+1)144
5.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica2 (+1)125
6.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno1 16
7.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów2 27
8.Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA - Tarnów2 28
9.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 09
10.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica0 010
11.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 011

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durnaś Kacper
Susło Zuzanna
FLESZ - Staszów
Durnaś Kacper
Susło Zuzanna
Durnaś KacperSusło ZuzannaFLESZ - Staszów2, 2 (+1)12, 21
2.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce3, 3 (+1)13, 31
3.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów4 (+1)141
4.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4, 4 (+1)14, 41
5.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno5 (+1)151
6.Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA - Krosno1, 1 1, 12
7.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno1 12
8.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów4 42
9.Wolak Adam
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Wolak Adam
Indyka Zuzanna
Wolak AdamIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów2 22

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)191
2.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)192
3.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec6 (+1)163
4.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C4
5.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów4 (+1)145
6.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)146
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów8 (+1)187
8.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz8 88
9.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów7 78
10.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno9 910
11.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 711
12.Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 012
13.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 113
14.Tomkowicz Kamil
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tomkowicz Kamil
Synoś Diana
Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 013
15.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz3 315
16.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 216
17.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 017

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+1)1C1
2.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno9 (+1)193
4.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów2 (+1)124
5.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno8 (+1)185
6.Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów5 57
8.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 48
9.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty3 39
10.Tomkowicz Kamil
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tomkowicz Kamil
Synoś Diana
Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 110
11.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów2 211
12.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 012

16+ (Powyżej 15) E+F ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice7 (+1)171
2.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)152
3.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)173
4.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)164
5.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice2 25
6.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno3 36
7.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków7 77
8.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)171
2.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków E (+1)1E2
3.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice1 (+1)113
4.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno5 54
5.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice3 35
6.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 06

 

BLOK 4, rejestracja 16.30 - 17.15, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)171
2.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków6 (+1)162
3.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów C (+1)1C3
4.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)154
5.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)145
6.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków8 (+1)186
7.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław7 77
8.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 28
9.Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków1 19
10.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 010
11.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków4 411
12.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 012
13.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 112
14.Mnich Mariusz
Sypek Beata
PERFECT DANCE - Kraków
Mnich Mariusz
Sypek Beata
Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE - Kraków5 514

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów5 (+1)151
2.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)172
3.Kawecki Mariusz
Machaj Jadwiga
Kuźnia Tańca Kraków
Kawecki Mariusz
Machaj Jadwiga
Kawecki MariuszMachaj JadwigaKuźnia Tańca Kraków C (+1)1C3
4.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)154
5.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA - Mielec9 (+1)195
6.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław7 (+1)176
7.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków1 17
8.Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
BAWINEK - Kraków
Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK - Kraków4 47
9.Szczepanik Adrian
Książek Monika
GASIEK - Rzeszów
Szczepanik Adrian
Książek Monika
Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK - Rzeszów6 67
10.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz3 310
11.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków6 611
12.Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE - Kraków0 012
13.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 113
14.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków0 013
15.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków0 015
16.Mnich Mariusz
Sypek Beata
PERFECT DANCE - Kraków
Mnich Mariusz
Sypek Beata
Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE - Kraków4 (-1)-14

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
Kotkowski KewinNowak NataliaSUKCES - Częstochowa8 (+1)181
2.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 (+1)1102
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory9 (+1)193
4.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków8 (+1)184
5.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola6 65
6.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola8 86
7.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca Kraków11 117
8.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08
9.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków0 09
10.Halama Paweł
Cieślik Iwona
BAWINEK - Kraków
Halama Paweł
Cieślik Iwona
Halama PawełCieślik IwonaBAWINEK - Kraków1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 (+1)1101
2.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin6 (+1)162
3.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków7 73
4.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
SzT eMiKa - Tarnów
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa - Tarnów13 (+1)1131
2.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków13 (+1)1133
4.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec2 24
5.Stacha Kacper
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Skupień Zofia
Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME - Kęty7 76
7.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca Kraków4 47

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)141
2.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów9 (+1)192
3.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl A (+1)1A3
4.Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA - Mielec5 (+1)154
5.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów6 65
6.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory8 86
7.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa - Tarnów7 77
8.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów0 08

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0