VI Grand Prix Senior "Biała Dama"

2017-03-18 KÓRNIK, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA rozpoczęcia Bloku 3!!!
Początek Rejestracji o 13:30 - Próba parkietu od 14:.00 - Początek bloku o 14:30

Szanowni Państwo!!!
Przypominamy o obowiązujących od stycznia 2017 r. Przepisach PTT
Przepisy Sportowego Tańca Towarzyskiego PTT REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA W KATEGORIACH SENIORÓW

4. REPERTUAR I STROJE TANECZNE
4.1. Repertuar taneczny
4.1.1 W klasach F, E, obowiązuje repertuar BASIC
4.1.2 W klasie D, C obowiązuje repertuar OPEN
4.1.3 W klasach B, A, S obowiązuje repertuar OPEN Plus

4.2. Stroje taneczne
4.2.1 Pary klasy F wszystkich kategorii obowiązują stroje jak dla klas F, E, D, C grup sportowych w
kategorii Młodzież i Dorośli.
4.2.2 Pary pozostałych klas tanecznych obowiązują stroje jak dla klas B, A, S grup sportowych w
kategorii Młodzież i Dorośli

Do zobaczenia w Kórniku!!!!!

BLOK 1, rejestracja 9.00, próba parkietu 9.30, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Bartosz
Janowska Martyna
AMOK - Leszno
Kaczmarek Bartosz
Janowska Martyna
Kaczmarek BartoszJanowska MartynaAMOK - Leszno1, 1 (+1)11, 11
2.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań1, 1 (+1)11, 11
3.Rybak Maria
Wilk Antoni
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Rybak Maria
Wilk Antoni
Rybak MariaWilk AntoniLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1, 1 (+1)11, 11
4.Stromczyńska Nadia
Tafelski Brajan
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Stromczyńska Nadia
Tafelski Brajan
Stromczyńska NadiaTafelski BrajanLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1, 1 (+1)11, 11
5.Gomuła Antoni
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Antoni
Majorczyk Aleksandra
Gomuła AntoniMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
6.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 02
7.Prętki Aleksander
Fricz Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Fricz Aleksandra
Prętki AleksanderFricz AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów3, 3 (+1)13, 31
2.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
Heleniak KacperStachura AleksandraANIMA DANZA - Głogów2, 1 (+1)12, 11
5.Kamczyc Filip
Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Filip
Adamska Maria
Kamczyc FilipAdamska MariaFINEZJA - Poznań1, 1 (+1)11, 11
6.Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań1, 1 (+1)11, 11
7.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów3, 3 (+1)13, 31
8.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław4 (+1)141
9.Promiński Piotr
Dankowska Olga
DANCE CENTER - Poznań
Promiński Piotr
Dankowska Olga
Promiński PiotrDankowska OlgaDANCE CENTER - Poznań2, 2 (+1)12, 21
10.Tkacz Jan
Bytnar Oliwia
CT WYPYCH - Kalisz
Tkacz Jan
Bytnar Oliwia
Tkacz JanBytnar OliwiaCT WYPYCH - Kalisz Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
11.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły1, 1 1, 12
12.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0, 0 0, 02
13.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
14.Michalski Mikołaj
Michalska Paulina
FINEZJA - Poznań
Michalski Mikołaj
Michalska Paulina
Michalski MikołajMichalska PaulinaFINEZJA - Poznań0, 0 0, 02
15.Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA - Poznań0, 0 0, 02
16.Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
Mleczak MaciejAugustyniak MajaLATINA - Wolsztyn1 12
17.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn3 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)121
2.Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
Gościniak JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock1 (+1)112
4.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 33
5.Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Tafelski Bruno
Beze Nicola
Tafelski BrunoBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 23
6.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań2 (-1)-12

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)111
2.Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
Drozd WiktorOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
AMOK - Leszno
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski JanJóźwiak AlicjaAMOK - Leszno0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+1)14, 41
2.Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
Nowak JakubWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły3, 3 (+1)13, 31
3.Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Pajchrowski MikołajWojtkiewicz MariaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
4.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON - Szamotuły4, 4 4, 42

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha AdamWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl2 (+1)121
2.Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
Raś MikołajSzczepska WanessaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)142
3.Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
IMPULS - Prochowice
Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
Gulewicz MarcelGulewicz ZuzannaIMPULS - Prochowice0 03

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)142
3.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 (+1)132
4.Tafelski Laurent
Michalak Amelia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Tafelski Laurent
Michalak Amelia
Tafelski LaurentMichalak AmeliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 33
5.Walczak Kacper
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Garstka Zuzanna
Walczak KacperGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11.00, próba parkietu 11.30, start: 12.00

30+ (Senior 1) E+Open ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121150
2.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa0 02122
3.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE - Wrocław2 23104
4.Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE - Warszawa3 3

30+ (Senior 1) E+Open LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)171149
2.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa0 02122
3.Miszewski Hubert
Wojciechowska Karolina
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Miszewski Hubert
Wojciechowska Karolina
Miszewski HubertWojciechowska KarolinaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 0

40+ (Senior 2) E+Open ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141153
2.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122125
3.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133106
4.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5 5487
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin1 1568
6.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 5650

40+ (Senior 2) E+Open LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)161153
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław7 (+1)172125
3.Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
Bareła JarosławWieczorek-Bareła MonikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)133106
4.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 2487
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin4 4568
6.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól4 4650

50+ (Senior 3) E+Open ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica5 (+1)151153
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra D (+1)1D2125
3.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143106
4.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)11487
5.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin0 05149
6.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole1 16122
7.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 0768
8.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań0 0850
9.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

50+ (Senior 3) E+Open LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań3 (+1)131150
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)142122
3.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin1 13149
4.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań0 04104
5.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole1 15122
6.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

19+ (Powyżej 18) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasiak Adrian
Szmania Izabela
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wasiak Adrian
Szmania Izabela
Wasiak AdrianSzmania IzabelaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

19+ (Powyżej 18) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasiak Adrian
Szmania Izabela
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wasiak Adrian
Szmania Izabela
Wasiak AdrianSzmania IzabelaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

19+ (Powyżej 18) E ST 4T PREMIUM 0

19+ (Powyżej 18) E LA 4T PREMIUM 0

19+ (Powyżej 18) D ST PREMIUM 0

19+ (Powyżej 18) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań

 

BLOK 3, rejestracja 13.30, próba parkietu 14.00, start: 14.30

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA BLOKU - pół godziny wcześniej !!!


30+ (Senior 1) C+Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań9 (+1)191152
2.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132124
3.Rosik Karol
Laurowska Anna
ESENS - Wrocław
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska AnnaESENS - Wrocław5 53105
4.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań0 0486
5.Hołubek Adam
Hołubek Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Hołubek Adam
Hołubek Agnieszka
Hołubek AdamHołubek AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1 1568

30+ (Senior 1) C+Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań2 (+1)121151
2.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)172123
3.Grzelczak Robert
Pośpiech Katarzyna
DZIUPLA - Poznań
Grzelczak Robert
Pośpiech Katarzyna
Grzelczak RobertPośpiech KatarzynaDZIUPLA - Poznań5 53104
4.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno0 0486
5.Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 0

40+ (Senior 2) C+Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)151173
2.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)192142
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 (+1)123121
4.Zaborowski Roman
Kubalska Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska Agata
Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)114100
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia2 2579
6.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 0658
7.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 0737
8.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 1816
9.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 0915
10.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól

40+ (Senior 2) C+Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)151154
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112126
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól C (+1)1C3107
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 0488
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia1 1569
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 0650
7.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0732
8.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól

50+ (Senior 3) C+Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów2 (+1)121154
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica3 (+1)132126
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin4 (+1)143107
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 3488
5.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 0569
6.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 4650
7.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica5 5732

50+ (Senior 3) C+Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 (+1)141154
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin4 (+1)142126
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra1 (+1)113107
4.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica4 4488
5.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 0569
6.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 5650
7.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 0732

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa1 (+1)111
2.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE - Wrocław3 (+1)132
3.Kamczyc Jacek
Pers-Kamczyc Emilia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Jacek
Pers-Kamczyc Emilia
Kamczyc JacekPers-Kamczyc EmiliaFINEZJA - Poznań0 03
4.Miszewski Hubert
Wojciechowska Karolina
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Miszewski Hubert
Wojciechowska Karolina
Miszewski HubertWojciechowska KarolinaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 04

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław1 (+1)111
2.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa1 (+1)112
3.Hołubek Adam
Hołubek Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Hołubek Adam
Hołubek Agnieszka
Hołubek AdamHołubek AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań0 03
4.Kamczyc Jacek
Pers-Kamczyc Emilia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Jacek
Pers-Kamczyc Emilia
Kamczyc JacekPers-Kamczyc EmiliaFINEZJA - Poznań0 04
5.Miszewski Hubert
Wojciechowska Karolina
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Miszewski Hubert
Wojciechowska Karolina
Miszewski HubertWojciechowska KarolinaCORTE TOP DANCE - Warszawa-1 -15

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól E (+1)1E2
2.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław5 (+1)153
3.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 54
4.Morawski Ireneusz
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Gehrke-Gut Hanna
Morawski IreneuszGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław2 25
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin1 16
6.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 07

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin4 43
4.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław2 24
5.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól4 45

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań2 (+1)121
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź1 13
4.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 04
5.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań0 05

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań2 (+1)121
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź1 13
4.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań0 04

60+ (Senior 4) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole2 (+1)121
2.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

60+ (Senior 4) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole1 12
3.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17.30, start: 18.00

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121151
2.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków3 (+1)132123
3.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań9 93104
4.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 3486
5.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard9 9

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)171152
2.Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA - Poznań1 (+1)112124
3.Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
ST LEWANDOWSKI Bernard
Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Bernard2 23105
4.Grzelczak Robert
Pośpiech Katarzyna
DZIUPLA - Poznań
Grzelczak Robert
Pośpiech Katarzyna
Grzelczak RobertPośpiech KatarzynaDZIUPLA - Poznań5 5486
5.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 7568
6.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard3 3
7.Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Frydrych Piotr
Wieczorek-Stawicka Marta
Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE - Warszawa-1 -1

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121149
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec2 (+1)122153
3.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C3125
4.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 24106
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź0 0587
6.Zaborowski Roman
Kubalska Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska Agata
Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1668
7.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia2 2750

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań6 (+1)161153
2.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań7 (+1)172125
3.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2 (+1)123106
4.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec1 1487
5.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 0568
6.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól0 0650

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)111151
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132123
3.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków4 43104
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 4486
5.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin0 05149

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)121152
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142124
3.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków5 53105
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 5486
5.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole0 0568