Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

2017-03-25 WARSZAWA, AKCENT - Warszawa


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 11.30-12.45, próba parkietu 11.30-12.30, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
3.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa2 (+1)122
4.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO - Sulejówek5 (+1)152
5.Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART - Płońsk1 13
6.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock1 13
7.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk0 03

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk2 (+1)121
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA0 03
4.Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET - Warszawa1 14

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
DUET - Warszawa
Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaDUET - Warszawa3 (+1)131
2.Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)172
3.Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA-2 (-1)-1-2
4.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 03
5.Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA6 63

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno3 (+1)131
2.Boś Jan
Brejnak Maja
ELITE DANCE - Warszawa
Boś Jan
Brejnak Maja
Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE - Warszawa2 (+1)122
3.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm3 33
4.Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP Warszawa5 54
5.Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
Boguszewski AdrianRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 05

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)162
3.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 03
4.Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 04

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+1)12, 21
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki1, 1 (+1)11, 11
3.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 31
4.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 1, 12
5.Skrzypczuk Szymon
Parzonka Wiktoria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Skrzypczuk Szymon
Parzonka Wiktoria
Skrzypczuk SzymonParzonka WiktoriaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0, 0 0, 02
6.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa1, 1 1, 12

 

BLOK 2, rejestracja 14.00-15.15, próba parkietu 14.00-15.00, start: 15.30

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA7 (+1)171
2.Stańczuk Filip
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)142
3.Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA - Łódź7 (+1)173
4.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa4 (+1)144
5.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk1 16
7.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 07
8.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 08
9.Pawlik Kacper
Wołos Anna
AKCENT - Warszawa
Pawlik Kacper
Wołos Anna
Pawlik KacperWołos AnnaAKCENT - Warszawa2 2

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA - Łódź7 (+1)171
2.Stańczuk Filip
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)142
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa0 03
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa5 (+1)152
3.Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE - Warszawa8 (+1)183
4.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok8 84
5.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 05
6.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm8 (+1)181
2.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE - Warszawa1 (+1)113
4.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA0 04
5.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 06

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE - Mońki2 (+1)122
3.Sobczyński Bartosz
Roman Patrycja
START - Płońsk
Sobczyński Bartosz
Roman Patrycja
Sobczyński BartoszRoman PatrycjaSTART - Płońsk2 (+1)122
4.Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM - Lublin1 13
5.Gołosz Michał
Kuźdub Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Gołosz Michał
Kuźdub Julia
Gołosz MichałKuźdub JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.-1 -13

 

BLOK 3, rejestracja 17.00-17.45, próba parkietu 17.00-17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)151
2.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola11 (+1)1113
4.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok2 (+1)124
5.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk0 05
6.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
AKCENT - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT - Warszawa3 36
7.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 17
8.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa-2 -28

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)152
3.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola B (+1)1B3
4.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok1 14
5.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin0 05
6.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
AKCENT - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT - Warszawa0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA7 (+1)171
2.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)132
3.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz8 (+1)183
4.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola5 (+1)154
5.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa7 76
7.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 17
8.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin0 08
9.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 09
10.Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
Grzybowski MarekKanas AleksandraBAWINEK - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+1)191
2.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)172
3.Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
IMAGE - Wyszków
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE - Wyszków6 (+1)163
4.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz7 (+1)174
5.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa9 (+1)195
6.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin1 16
7.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 27
8.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom4 48
9.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa7 78
10.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 310
11.Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
PROGRESS - Warszawa
Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
Dominiczak BartoszPiekut MonikaPROGRESS - Warszawa0 011
12.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 013

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)131
2.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska2 (+1)122
3.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 03
4.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa7 74

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom10 (+1)1101
2.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)122
3.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)133
4.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA6 (+1)164
5.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 (+1)115
6.Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 46
7.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 17
8.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska1 18
9.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA6 69
10.Całka Dominik
Banasik Iga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Całka Dominik
Banasik Iga
Całka DominikBanasik IgaKORDASZEWSCY - Garwolin2 210
11.Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL - WARSZAWA0 011