Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu

2017-03-04 PSP nr 5 Opole ul. Hubala 2, FALLAWAY Opole


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 8:30-9:30, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 (+1)111
3.Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.3, 3 (+1)13, 31
4.Idasiak Patryk
Jabłońska Maria
DANCE CENTER Kluczbork
Idasiak Patryk
Jabłońska Maria
Idasiak PatrykJabłońska MariaDANCE CENTER Kluczbork1, 1 1, 12
5.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaDANCE CENTER Kluczbork0 02
6.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02
7.Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
MAESTRO Opole
Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO Opole0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 (+1)121
2.Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Filipczyk PaulinaMalczyk MateuszSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice2, 2 (+1)12, 21
3.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ3, 3 (+1)13, 31
4.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław1 (+1)111
5.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio Strzelce Opolskie1, 1 (+1)11, 11
6.Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
DANCE CENTER Kluczbork
Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER Kluczbork1 (+1)111
7.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO Opole1, 1 (+1)11, 11
8.Ulbrich Klaudia
Trześniowski Dawid
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Ulbrich Klaudia
Trześniowski Dawid
Ulbrich KlaudiaTrześniowski DawidSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1, 4 (+1)11, 41
9.Bołdyn Jakub
Lasota Anna
FALLAWAY Opole
Bołdyn Jakub
Lasota Anna
Bołdyn JakubLasota AnnaFALLAWAY Opole2 22
10.Gonschior David
Ryniak Maja
FALLAWAY Opole
Gonschior David
Ryniak Maja
Gonschior DavidRyniak MajaFALLAWAY Opole0 02
11.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02
12.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2 + Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER Kluczbork6 (+1)163
4.Musioł Michael
Błach Manuela
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Błach Manuela
Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle3 (+1)134
5.Mikołajczyk Karol
Adamów Natalia
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Mikołajczyk Karol
Adamów Natalia
Mikołajczyk KarolAdamów NataliaSTACCATO - Bystrzyca Kł.4 45
6.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
ST NOVOMEX Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaST NOVOMEX Opole0 06
7.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER Kluczbork3 37
8.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA Olesno0 08

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz. D (+1)1D1
2.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 (+1)112
3.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle7 (+1)173
4.Merchel Julian
Merchel Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie0 04
5.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 05
6.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 36

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle7 (+1)171
2.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 (+1)112
3.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 03
4.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 34

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 12:00-12:30, start: 13:00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław2 (+1)121
2.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów7 (+1)171
3.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra7 (+1)171
4.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
5.Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
6.Ciura Franciszek
Kapuśniak Natalia
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Kapuśniak Natalia
Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S - Częstochowa1 13
7.Gola Jakub
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Gola Jakub
Hołoś Daria
Gola JakubHołoś DariaRETRO - Kępno2 23
8.Krawiec Michał
Wolny Jadwiga
ST NOVOMEX Opole
Krawiec Michał
Wolny Jadwiga
Krawiec MichałWolny JadwigaST NOVOMEX Opole0 03
9.Markuszewski Mateusz
Kałuża Amelia
ST NOVOMEX Opole
Markuszewski Mateusz
Kałuża Amelia
Markuszewski MateuszKałuża AmeliaST NOVOMEX Opole0 03
10.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO Opole1 13

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiecek Hubert
Maroszek Wiktoria
DANCE CENTER Kluczbork
Fiecek Hubert
Maroszek Wiktoria
Fiecek HubertMaroszek WiktoriaDANCE CENTER Kluczbork1, 1 (+1)11, 11
2.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie2, 2 (+1)12, 21
3.Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
Spodymek StanisławJaśko MajaDANCE CENTER Kluczbork2, 2 (+1)12, 21
4.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 (+1)131
5.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA Praszka1 (+1)111
6.Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio Strzelce Opolskie1, 1 (+1)11, 11
7.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02
8.Idasiak Dawid
Syguła Martyna
DANCE CENTER Kluczbork
Idasiak Dawid
Syguła Martyna
Idasiak DawidSyguła MartynaDANCE CENTER Kluczbork0, 0 0, 02
9.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica4 42
10.Sieczka Mateusz
Salzburg Amelie
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Sieczka Mateusz
Salzburg Amelie
Sieczka MateuszSalzburg AmelieDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 22
11.Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Bolero - Bolesławiec
Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Szczot ArkadiuszHeidt AleksandraBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
3.Oracz Fabian
Gosińska Kinga
ZORBA - Mykanów
Oracz Fabian
Gosińska Kinga
Oracz FabianGosińska KingaZORBA - Mykanów5 (+1)151
4.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Mykanów
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Mykanów1 (+1)112
5.Ostrowski Marcel
Światły Natalia
DANCE CENTER Kluczbork
Ostrowski Marcel
Światły Natalia
Ostrowski MarcelŚwiatły NataliaDANCE CENTER Kluczbork2 (+1)122
6.Chomontowicz Jan
Kupczyk Edyta
ST NOVOMEX Opole
Chomontowicz Jan
Kupczyk Edyta
Chomontowicz JanKupczyk EdytaST NOVOMEX Opole0 03
7.Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
IMPULS - Prochowice
Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
Gulewicz MarcelGulewicz ZuzannaIMPULS - Prochowice0 03
8.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki0 03
9.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)171
2.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle8 (+1)182
3.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów5 (+1)153
4.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)124
5.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań4 (+1)145
6.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice7 76
7.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 07
8.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów1 18
9.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole2 29
10.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 110
11.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER Kluczbork0 011
12.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa3 312
13.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 313

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów6 (+1)161
2.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole6 (+1)162
3.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań C (+1)1C3
4.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów4 (+1)144
5.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów3 (+1)135
6.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań4 46
7.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa2 27
8.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 38
9.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 09
10.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław0 010
11.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER Kluczbork0 011

 

BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:00-16:30, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole1 (+1)113
4.Janik Oskar
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Janik Oskar
Wilczek Maja
Janik OskarWilczek MajaA+S - Częstochowa E (+1)1E4
5.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole0 05
6.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 06
7.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
AMOK - Leszno
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski JanJóźwiak AlicjaAMOK - Leszno0 08
9.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław0 09
10.Andzel Kacper
Chłąd Alicja
A+S - Częstochowa
Andzel Kacper
Chłąd Alicja
Andzel KacperChłąd AlicjaA+S - Częstochowa3 3

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)132
3.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 63
4.Szozda Michał
Goranczewska Julia
ST NOVOMEX Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaST NOVOMEX Opole1 14

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01
2.Szozda Michał
Goranczewska Julia
ST NOVOMEX Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaST NOVOMEX Opole1 12

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mohana Adam
Siwko Marcelina
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Siwko Marcelina
Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA - Radomsko11 (+1)1111
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole7 (+1)172
3.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)113
4.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 04
5.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance - Kraków0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory1 (+1)111
2.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)112
3.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole1 (+1)113
4.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 04
5.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.11 (+1)1111
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)182
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole2 (+1)123
4.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka10 (+1)1104
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 (+1)125
6.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle4 46
7.Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA - Wrocław0 07
8.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz6 68
9.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 09
10.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole0 010
11.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
ST NOVOMEX Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaST NOVOMEX Opole1 111
12.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 012

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole2 (+1)121
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki5 (+1)152
3.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole3 (+1)133
4.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz7 74
5.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik0 05
6.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 06
7.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław7 (+1)172
3.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork1 (+1)113
4.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław2 24
5.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 05
6.Łazuga Krzysztof
Mieczyńska Paulina
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łazuga Krzysztof
Mieczyńska Paulina
Łazuga KrzysztofMieczyńska PaulinaST JABCZYŃSKA - Wrocław0 06
7.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze9 (+1)191
2.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)152
3.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa2 (+1)123
4.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraARTS STUDIO - Oława1 (+1)114
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki6 (+1)165
6.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 66
7.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik0 07
8.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Łyczba Radosław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Łyczba Radosław
Lang Magdalena
Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 09
10.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 010
11.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle0 010