Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016

2016-10-09 Wągrowiec, Okręg Wielkopolski PTT, G-Studio


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 oo - 9 30, start: 9 30

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań1 11
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały3 32

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn6 61
2.Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk OlafBagrowska Julia3 32
3.Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
Raś MikołajWallicht LeticjaLORENZO - Gaj Mały2 23

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 9

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań0 01
2.Świątek Wiktor
Zamęska Zuzanna
DANCE CENTER - Poznań
Świątek Wiktor
Zamęska Zuzanna
Świątek WiktorZamęska ZuzannaDANCE CENTER - Poznań0 02
3.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 03
4.Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
Sobański FilipSieradzan JaśminaLATINA - Wolsztyn1 14
5.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 05
6.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno5 56
7.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno7 77
8.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 08
9.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaDREAM - Poznań1 19

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 8

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn1 11
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 02
3.Świątek Wiktor
Zamęska Zuzanna
DANCE CENTER - Poznań
Świątek Wiktor
Zamęska Zuzanna
Świątek WiktorZamęska ZuzannaDANCE CENTER - Poznań0 03
4.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno7 74
5.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 05
6.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno7 76
7.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 07
8.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaDREAM - Poznań1 18

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 02

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 01
2.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań0 02
3.Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
Tchórzewski SandroRadwan OliwiaLATINA - Wolsztyn1 13

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno1 12

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno1 11
2.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 52

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno2 22
3.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn7 73
4.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań2 24
5.Jakubowski Filip
Jaśkowiak Julia
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Jaśkowiak Julia
Jakubowski FilipJaśkowiak JuliaDREAM - Poznań0 05

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno0 01
2.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań1 12
3.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn7 73

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań4 42

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań0 01
2.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 02
3.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań5 53
4.Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
SŁOŃCE - Poznań
Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
Bartkowiak MateuszCzerwińska OlgaSŁOŃCE - Poznań0 04
5.Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
DREAM - Poznań
Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
Danielewicz MikołajRoszkowska MariaDREAM - Poznań0 05
6.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań7 76
7.Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
Tchórzewski SandroRadwan OliwiaLATINA - Wolsztyn1 17