XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT

2016-10-16 Kraków, SKT AGH - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

Uprzejmie informujemy, że ze względu na Półmaraton w Krakowie, są spore utrudnienia w ruchu.
dokładne informacje na stronie www.krakow.pl

http://krakow.pl/aktualnosci/204305,26,komunikat,dzis_3__bieg_pzu_cracovia_polmaraton_krolewski__sprawdz_utrudnienia.html

BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
SKYDANCE - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE - Wrocław5 (+1)151
2.Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech PatrykPeryga Oliwia5 (+1)152
3.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)113
4.Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)114
5.Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO - Żabno1 (+1)115
6.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków2 26
7.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków1 17
8.Kumor Kacper
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Kumor Kacper
Stawarz Aleksandra
Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków-1 -18
9.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 09
10.Idzior Sebastian
Mielak Paulina
KLASA - Tarnów
Idzior Sebastian
Mielak Paulina
Idzior SebastianMielak PaulinaKLASA - Tarnów0 010
11.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków-1 -111

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory2 (+1)122
3.Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
A+S - Częstochowa
Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S - Częstochowa0 03
4.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów0 04

12-13 (Junior 1 + Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle6 (+1)162
3.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
FANTAZJA - Kraków
Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA - Kraków5 (+1)154
5.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)145
6.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków1 (+1)116
7.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów2 27
8.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce3 37
9.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków5 59
10.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków4 410
11.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków0 011
12.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków2 212
13.Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika5 512
14.Korbut Oskar
Kochan Kamila
FANTAZJA - Kraków
Korbut Oskar
Kochan Kamila
Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA - Kraków0 014

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)172
3.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)153
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin7 (+1)174
5.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE1 (+1)115
6.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica0 07
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków8 88
9.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 19
10.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz3 39
11.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków0 011

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaAKCENT - Będzin8 (+1)182
3.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)173
4.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)164
5.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin9 95
6.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE6 66
7.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno0 07
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków7 78
9.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica1 19
10.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków0 010

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, start: 12.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice4 (+1)141
2.Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION - Kraków6 (+1)162
3.Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
FANTAZJA - Kraków
Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA - Kraków1 13
4.Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
FORUM - Zabrze
Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
Muzia RadosławRozmus AleksandraFORUM - Zabrze1 14

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)141
2.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)112
3.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ARTDANCE
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaARTDANCE4 (+1)143
4.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska Natalia5 (+1)154
5.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)155
6.Brzeski Bruno
Sobiesiak Dominika
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Brzeski Bruno
Sobiesiak Dominika
Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa6 66
7.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów8 87
8.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec1 18
9.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 09
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice4 410
11.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ARTDANCE
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaARTDANCE0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)151
2.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice C (+1)1C2
3.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)113
4.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec2 (+1)124
5.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)125
6.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA - Sosnowiec5 56
7.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ARTDANCE
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaARTDANCE0 07
8.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 18
9.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 79
10.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów3 310
11.Brzeski Bruno
Sobiesiak Dominika
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Brzeski Bruno
Sobiesiak Dominika
Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa7 711
12.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ARTDANCE
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaARTDANCE0 012

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu małopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków1 11
2.Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech OliwierPeryga Natasza3 32
3.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów3 33
4.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów2 24

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu małopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 01
2.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 02
3.Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech PatrykPeryga Oliwia5 53
4.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków6 64

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia0 01
2.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 42
3.Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE - Kraków4 43
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin7 74
5.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE1 15
6.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków2 27
8.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 18

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 21
2.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 22
3.Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE - Kraków4 43
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin9 94
5.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE6 65
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno0 06
7.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków0 07

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-14.30, start: 15.00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 01
2.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
SzT eMiKa - Tarnów
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz AleksandraSzT eMiKa - Tarnów0 02
3.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 03
4.Roman Jakub
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucab Dominik
Meń Julia
IDEA - Kraków
Kucab Dominik
Meń Julia
Kucab DominikMeń JuliaIDEA - Kraków1 11
2.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 02
3.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 03
4.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
SzT eMiKa - Tarnów
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz AleksandraSzT eMiKa - Tarnów0 04
5.Roman Jakub
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek AleksandraSzT eMiKa - Tarnów2 21
2.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków1 12
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 03
4.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
SzT eMiKa - Tarnów
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa - Tarnów9 94
5.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Martyniak Miron
Denarska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Martyniak Miron
Denarska Julia
Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów0 07

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków3 31
2.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek AleksandraSzT eMiKa - Tarnów0 02
3.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak IzabelaSzT eMiKa - Tarnów1 13
4.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
5.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów0 05
6.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków2 26
7.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
SzT eMiKa - Tarnów
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów1 18

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borecki Jan
Szydłowska Anita
PERFECT DANCE - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaPERFECT DANCE - Kraków1 11
2.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków2 22
3.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 23
4.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków5 54
5.Karliński Kamil
Karczmarz Agnieszka
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Karczmarz Agnieszka
Karliński KamilKarczmarz AgnieszkaEVOLUTION - Kraków0 05
6.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 56

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków0 01
2.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 22
3.Borecki Jan
Szydłowska Anita
PERFECT DANCE - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaPERFECT DANCE - Kraków8 83
4.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 14
5.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków12 125
6.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków0 06
7.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)161
2.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)152
3.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków3 (+1)133
4.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków0 04
5.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze6 65
6.Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
SKT AGH - Kraków
Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH - Kraków3 36
7.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków6 (+1)162
3.Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
BAWINEK - Kraków
Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK - Kraków2 (+1)123
4.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
SKT AGH - Kraków
Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH - Kraków5 55
6.Kic Artur
Maciejczyk Dorota
Kic Artur
Maciejczyk Dorota
Kic ArturMaciejczyk Dorota0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena2 (+1)121
2.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków6 (+1)162
3.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 (+1)143
4.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków8 (+1)184
5.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków4 (+1)145
6.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 16
7.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków6 67
8.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków0 08
9.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 09
10.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków5 510
11.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 011

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena8 (+1)181
2.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków6 (+1)162
3.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)143
4.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków2 (+1)124
5.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 15
6.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków0 06
7.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 37
8.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
PERFECT STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaPERFECT STYL - Kraków7 78

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków7 (+1)171
2.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)133
4.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków3 (+1)134
5.Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 06
7.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
PERFECT STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaPERFECT STYL - Kraków0 07
8.Rapacz Marcin Zbigniew
Topolska Paulina
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Topolska Paulina
Rapacz Marcin ZbigniewTopolska PaulinaBAWINEK - Kraków1 17

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów B (+1)1B1
2.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena MariaZORBA - Mykanów9 (+1)192
3.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)123
4.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 34
5.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków0 05
6.Kurek Kamil
Rosik Paulina
EVOLUTION - Kraków
Kurek Kamil
Rosik Paulina
Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION - Kraków6 66

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków6 (+1)161
2.Karliński Kamil
Karczmarz Agnieszka
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Karczmarz Agnieszka
Karliński KamilKarczmarz AgnieszkaEVOLUTION - Kraków0 02
3.Martyniak Miron
Denarska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Martyniak Miron
Denarska Julia
Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec12 (+1)1121
2.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)192
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec9 (+1)193
4.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)134
5.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków12 125
6.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory6 66
7.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków4 47
8.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów1 18
9.Czarnik Kamil
Lenarczyk Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Lenarczyk Oliwia
Czarnik KamilLenarczyk OliwiaKIEPURA - Sosnowiec2 29
10.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków0 010