Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA

2017-03-11 Expo Arena Ostróda,


Plik z wynikami

UWAGA

Wszystkie kategorie odbywają się w Expo Arena, ul. Grunwaldzka 55
Kategorie OPEN - pary otrzymują punkty do Rankingu Sportowego PTT

Pro-Am
Odebranie numerów startowych do godz. 20.00, rozpoczęcie turnieju o godz. 20.30

Zgłoszenia na turniej towarzyszący: biuro@dancearena.eu

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, próba parkietu 8.30-9.00, start: 9.30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 2

WA Q CCC JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tippe Aleksander
Surus Nadia
WIKA - Olsztyn
Tippe Aleksander
Surus Nadia
Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA - Olsztyn1 11
2.Mankevich Sebastian
Wawrocka Natalia
WIKA - Olsztyn
Mankevich Sebastian
Wawrocka Natalia
Mankevich SebastianWawrocka NataliaWIKA - Olsztyn0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 2

WA Q CCC JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA6 61
2.Stomski Aleksander
Gumińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Stomski Aleksander
Gumińska Zuzanna
Stomski AleksanderGumińska ZuzannaWIKA - Olsztyn0 02

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA D (+1)1D1
2.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk E (+1)1E2
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Gąsiewski Jan
Frączak Marta
TANGO - Gdynia
Gąsiewski Jan
Frączak Marta
Gąsiewski JanFrączak MartaTANGO - Gdynia1 (+1)114
5.Sas-Świstelnicki Patryk
Marciniak Dorota
TANGO - Gdynia
Sas-Świstelnicki Patryk
Marciniak Dorota
Sas-Świstelnicki PatrykMarciniak DorotaTANGO - Gdynia0 05
6.Matuszczak Tomasz
Dempc Izabela
TANGO - Gdynia
Matuszczak Tomasz
Dempc Izabela
Matuszczak TomaszDempc IzabelaTANGO - Gdynia0 06
7.Demczyna Filip
Wilk Paulina
TANGO - Gdynia
Demczyna Filip
Wilk Paulina
Demczyna FilipWilk PaulinaTANGO - Gdynia0 07
8.Kotarbiński Maciej
Mróz Natalia
TANGO - Gdynia
Kotarbiński Maciej
Mróz Natalia
Kotarbiński MaciejMróz NataliaTANGO - Gdynia0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA D (+1)1D1
2.Gąsiewski Jan
Frączak Marta
TANGO - Gdynia
Gąsiewski Jan
Frączak Marta
Gąsiewski JanFrączak MartaTANGO - Gdynia1 (+1)112
3.Demczyna Filip
Wilk Paulina
TANGO - Gdynia
Demczyna Filip
Wilk Paulina
Demczyna FilipWilk PaulinaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Sas-Świstelnicki Patryk
Marciniak Dorota
TANGO - Gdynia
Sas-Świstelnicki Patryk
Marciniak Dorota
Sas-Świstelnicki PatrykMarciniak DorotaTANGO - Gdynia0 04
5.Matuszczak Tomasz
Dempc Izabela
TANGO - Gdynia
Matuszczak Tomasz
Dempc Izabela
Matuszczak TomaszDempc IzabelaTANGO - Gdynia0 05
6.Kotarbiński Maciej
Mróz Natalia
TANGO - Gdynia
Kotarbiński Maciej
Mróz Natalia
Kotarbiński MaciejMróz NataliaTANGO - Gdynia0 06
7.Kubicki Marek
Kubicka Patrycja
TANGO - Gdynia
Kubicki Marek
Kubicka Patrycja
Kubicki MarekKubicka PatrycjaTANGO - Gdynia0 0

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 0

Startują pary klas E i F

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Grzelczak Robert
Pośpiech Katarzyna
DZIUPLA - Poznań
Grzelczak Robert
Pośpiech Katarzyna
Grzelczak RobertPośpiech KatarzynaDZIUPLA - Poznań5 52
3.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia5 53

 

BLOK 2, rejestracja 19.30-20.00, próba parkietu 20.00-20.15, start: 20.30

Pary zgłoszone w turnieju mistrzowskim zostaną dodane w dniu turnieju przez skrutinerów.Przyjęte zgłoszenia:Pow. 15 C LAZakrzewski Dorian Zielińska Beata FORUM - Zabrze


16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik

40+ (Senior 2) Open ST 0

Startują pary kategorii Senior 2, 3 i 4

40+ (Senior 2) Open LA 0

Startują pary kategorii Senior 2, 3 i 4