ŚWIĘTO BZÓW

2017-05-06 Siedlisko, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

W boku 3 połączono kat. 16+ E i 16+F oraz dodano kategorię 14-15 C.

Kategorię 16 E+F przeniesiono do bloku 1 a kategorię 14-15 D do bloku 3.

BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.45, próba parkietu 8.45 - 9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
Chmara MaksymilianŁysiak IzabelaANIMA DANZA - Głogów1, 1 (+1)11, 11
2.Halka Mikołaj
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Hasiów Michalina
Halka MikołajHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 2 (+1)13, 21
3.Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
Leszczak AntoniLeszczak SoniaANIMA DANZA - Głogów1, 1 (+1)11, 11
4.Hreczyński Alan
Banasik Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Banasik Milena
Hreczyński AlanBanasik MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
5.Łagódka Dominik
Bieniek Lena
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Dominik
Bieniek Lena
Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX - Deszczno0 02
6.Łoś Angelika
Piotrowska Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Łoś Angelika
Piotrowska Zuzanna
Łoś AngelikaPiotrowska ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, -1 0, -12

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 21
2.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2, 2 (+1)12, 21
3.Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
ALEX - Żagań
Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
Burzyński KarolDenkiewicz LiliannaALEX - Żagań Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól4, 4 (+1)14, 41
5.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
6.Janas Michał
Haraburda Gabriela
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Haraburda Gabriela
Janas MichałHaraburda GabrielaFANTAZJA - Skwierzyna3, 1 (+1)13, 11
7.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 31
8.Konieczny Szymon
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Kownacka Magdalena
Konieczny SzymonKownacka MagdalenaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
9.Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
Maliszewski DawidOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1, 1 (+1)11, 11
10.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
11.Gibaszak Julia
Żarczyńska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gibaszak Julia
Żarczyńska Maja
Gibaszak JuliaŻarczyńska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 0 1, 02
12.Janus Maksymilian
Masenek Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Janus Maksymilian
Masenek Milena
Janus MaksymilianMasenek MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
13.Kołosowski Jakub
Pietruszewska Rozalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kołosowski Jakub
Pietruszewska Rozalia
Kołosowski JakubPietruszewska RozaliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
14.Kuczyńska Arina
Paluch Paulina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuczyńska Arina
Paluch Paulina
Kuczyńska ArinaPaluch PaulinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
15.Kuczyński Dawid
Adamek Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuczyński Dawid
Adamek Milena
Kuczyński DawidAdamek MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, -1 0, -12
16.Marek Maja
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Marek Maja
Stańczyk Maja
Marek MajaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
17.Skrzypiec Maja
Trześniewska Magda
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Skrzypiec Maja
Trześniewska Magda
Skrzypiec MajaTrześniewska MagdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
18.Wilde Julia Zuzanna
Błaszczyk Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Wilde Julia Zuzanna
Błaszczyk Oliwia
Wilde Julia ZuzannaBłaszczyk OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0, 0 0, 02
19.Wojciechowska Jagoda Barbara
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wojciechowska Jagoda Barbara
Banaś Wiktoria
Wojciechowska Jagoda BarbaraBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
20.Wójcik Hanna
Lipnicka Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wójcik Hanna
Lipnicka Nikola
Wójcik HannaLipnicka NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica4 (+1)142
3.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
4.Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
Mandziuk AntoniKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
5.Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka GrzegorzGębarowska IgaKS DANCE MIX - Deszczno1 13

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica4 (+1)141
2.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań3, 3 (+1)13, 31
3.Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
Heleniak KacperStachura AleksandraANIMA DANZA - Głogów3, 2 (+1)13, 21
4.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice5, 5 (+1)15, 51
5.Majer Bartek
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartek
Halka Zuzanna
Majer BartekHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 3 (+1)14, 31
6.Markiewicz Gabriela
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Markiewicz Gabriela
Śniecińska Maja
Markiewicz GabrielaŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 2 (+1)11, 21
7.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
8.Przygocki Wojciech
Bartosik Małgorzata
KM LUBIN
Przygocki Wojciech
Bartosik Małgorzata
Przygocki WojciechBartosik MałgorzataKM LUBIN2 (+1)121
9.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
10.Wojtaszek Maja
Mikuczewski Jakub
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Maja
Mikuczewski Jakub
Wojtaszek MajaMikuczewski JakubFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 (+1)13, 31
11.Bałajewicz Juliusz
Piotr Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bałajewicz Juliusz
Piotr Hanna
Bałajewicz JuliuszPiotr HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, 3 -1, 32
12.Błaszczuk Zuzanna
Zielińska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Błaszczuk Zuzanna
Zielińska Zuzanna
Błaszczuk ZuzannaZielińska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4, 4 4, 42
13.Górnacz Magdalena
Baruch Lena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Górnacz Magdalena
Baruch Lena
Górnacz MagdalenaBaruch LenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
14.Kantorek Malwina
Tymczy Joanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kantorek Malwina
Tymczy Joanna
Kantorek MalwinaTymczy JoannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
15.Kusik Patryk
Bieniek Karolina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kusik Patryk
Bieniek Karolina
Kusik PatrykBieniek KarolinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, -1 0, -12
16.Kępkowski Hubert
Synowiec Kamila
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Hubert
Synowiec Kamila
Kępkowski HubertSynowiec KamilaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 4 0, 42
17.Lupa Natalia
Sobczuk Maria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Lupa Natalia
Sobczuk Maria
Lupa NataliaSobczuk MariaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
18.Olszak Oliwier
Momot Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Olszak Oliwier
Momot Kinga
Olszak OliwierMomot KingaFANTAZJA - Skwierzyna3, 1 3, 12
19.Szydło Tomasz
Piotr Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Piotr Oliwia
Szydło TomaszPiotr OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, -1 0, -12
20.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra2 22
21.Żarczyński Piotr
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Majer Oliwia
Żarczyński PiotrMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 32
22.Łuczyńska Nikola
Maćkowiak Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Łuczyńska Nikola
Maćkowiak Natalia
Łuczyńska NikolaMaćkowiak NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, -1 (-1)-1-2, -1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)121
2.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+1)1F1
3.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów7 (+1)171
4.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań5 (+1)151
5.Banach Filip
Ksokowska Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Ksokowska Hanna
Banach FilipKsokowska HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122
6.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
7.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
8.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica1 (+1)112
9.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań4 (+1)142
10.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów0 03
11.Cader Szymon
Bibik Ada
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Bibik Ada
Cader SzymonBibik AdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
12.Kaniecki Karol
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Bak Wiktoria
Kaniecki KarolBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
13.Kaźmierczak Oliwier
Kondracka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Kondracka Hanna
Kaźmierczak OliwierKondracka HannaGRACJA - Zielona Góra0 03
14.Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
Kubski JakubWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 63
15.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów0 03
16.Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
Winnicki MarcinGórnicka NikolaFANTAZJA - Skwierzyna3 33
17.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 03

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole2 (+1)122
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)113
4.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN2 (+1)124
5.Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
Rośleń KornelSzymańska OliwiaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 05
6.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 16
7.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 07
8.Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
Łagódka IgorZarzecka JagodaKS DANCE MIX - Deszczno0 08

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra6 (+1)161
2.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin3 32
3.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 33

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)141
2.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra4 42
3.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 33

 

BLOK 2, rejestracja 11.45 - 12.45, próba parkietu 12.00 -12.45, start: 13.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Napieralski Kacper
Szlafka Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Napieralski Kacper
Szlafka Martyna
Napieralski KacperSzlafka MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
2.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4, 4 (+1)14, 41
3.Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok OliwierSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 31
4.Baruch Michał
Ratajczak Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Baruch Michał
Ratajczak Julia
Baruch MichałRatajczak JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
5.Dźwil Hubert
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Dźwil Hubert
Homeniuk Emilia
Dźwil HubertHomeniuk EmiliaALEX - Żagań3 32
6.Ratajczak Kamil
Wąsik Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ratajczak Kamil
Wąsik Nikola
Ratajczak KamilWąsik NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól F (+1)1F1
2.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)131
3.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica1 (+1)112
4.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica1 (+1)112
5.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+1)162
6.Adam Patryk
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Adam Patryk
Bałut Klaudia
Adam PatrykBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
7.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn0 03
8.Kanczurzewski Arkadiusz
Ochnik Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Kanczurzewski Arkadiusz
Ochnik Weronika
Kanczurzewski ArkadiuszOchnik WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
9.Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech ŁukaszKowalczuk AleksandraALEX - Żagań1 13
10.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno1 13

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
Kościelniak ErykBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E1
2.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)123
4.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław2 (+1)125
6.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Musiał Jakub
Górecka Krystyna
FANTOM - Głogów
Musiał Jakub
Górecka Krystyna
Musiał JakubGórecka KrystynaFANTOM - Głogów0 07
8.Środecki Aleksander
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Tuszyńska Olimpia
Środecki AleksanderTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna3 38
9.Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 09
10.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno0 010
11.Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard0 011
12.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 012
13.Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
Borowski FabianMikołajczak WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 313

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)164
5.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. D (+1)1D5
6.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno4 47
8.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 08
9.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 09
10.Lochert Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
Lochert JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 010
11.Sokołowski Wojciech
Rakowska Katarzyna
FANTOM - Głogów
Sokołowski Wojciech
Rakowska Katarzyna
Sokołowski WojciechRakowska KatarzynaFANTOM - Głogów0 011

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
Nestorowski MiłoszSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
KS DANCE MIX - Deszczno
Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
Krysa GrzegorzŻelazna MagdalenaKS DANCE MIX - Deszczno0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław3 (+1)133
4.Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
Nestorowski MiłoszSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
KS DANCE MIX - Deszczno
Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
Krysa GrzegorzŻelazna MagdalenaKS DANCE MIX - Deszczno0 06

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
Zarzycki GabrielGierczyk Karolina4STEP - Wrocław7 (+1)172
3.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E3
4.Priemel Adrian
Gusta Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Priemel Adrian
Gusta Michalina
Priemel AdrianGusta MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól D (+1)1D4
5.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań1 (+1)115
6.Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
FAN DANCE - Międzyrzecz
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
Zimniewicz BartoszGuzowska AnnaFAN DANCE - Międzyrzecz3 36
7.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska WeronikaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 37
9.Pura Filip
Stasiak Jowita
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Stasiak Jowita
Pura FilipStasiak JowitaFANTAZJA - Skwierzyna0 09
10.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 010
11.Nowak Maciej
Fabijańska Julia
FANTOM - Głogów
Nowak Maciej
Fabijańska Julia
Nowak MaciejFabijańska JuliaFANTOM - Głogów0 011

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 15.30 - 16.45, start: 17.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław1 (+1)113
4.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 04
5.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno7 75
6.Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
Kępkowski ŁukaszBahrij MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław7 (+1)171
2.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa8 (+1)183
4.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów6 (+1)164
5.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard8 85
6.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 16
7.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 57
8.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice0 08
9.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 09
10.Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
Kępkowski ŁukaszBahrij MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 110

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole8 (+1)181
2.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin1 13
4.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa7 74
5.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)181
2.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)122
3.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)182
3.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin2 23
4.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 34

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 11
2.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 12

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań3 (+1)131
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)152
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań9 93
4.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław C (+1)1C2
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań C (+1)1C4
5.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin3 35
6.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin7 76
7.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań1 17
8.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
9.Szymański Filip
Piekarska Martyna
FANTOM - Głogów
Szymański Filip
Piekarska Martyna
Szymański FilipPiekarska MartynaFANTOM - Głogów0 09