SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017.

2017-06-03 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!
Kategoria SENIOR 2 E przeniesiona do bloku IV i połączona z kategorią SENIOR 3 E+F
z połączenia powstała kategoria SENIOR 2 (+SENIOR 3) E
Z turnieju usunięto kategorię 10-11 E, 12-13 E oraz pow. 15 B ST

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 8.00 - 8.30, start: 9.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5, 5 (+1)15, 51
2.Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
Chmara MaksymilianŁysiak IzabelaANIMA DANZA - Głogów2, 2 (+1)12, 21
3.Jeda Szymon
Knapczyk Luiza
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Jeda Szymon
Knapczyk Luiza
Jeda SzymonKnapczyk LuizaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2, 2 (+1)12, 21
4.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn5, 5 (+1)15, 51
5.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań4, 4 (+1)14, 41
6.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3, 3 3, 32
7.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1, 1 1, 12
8.Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
Leszczak AntoniLeszczak SoniaANIMA DANZA - Głogów1, 1 1, 12
9.Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
Maliszewski DawidOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1, 1 1, 12
10.Tarasek Szymon
Chorążyk Maja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Tarasek Szymon
Chorążyk Maja
Tarasek SzymonChorążyk MajaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knych Cezary
Matunin Katarzyna
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Knych Cezary
Matunin Katarzyna
Knych CezaryMatunin KatarzynaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1, 1 (+1)11, 11
2.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Plezia Robert
Medwediuk Julia
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Medwediuk Julia
Plezia RobertMedwediuk JuliaGRACJA - Zielona Góra4 42

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica6 (+1)162
3.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
4.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1 13
5.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica3 (+1)131
2.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno2 (+1)122
3.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech ŁukaszKowalczuk AleksandraALEX - Żagań1 13

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
Gmurkowski MikołajDebert MirelaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.30, próba parkietu 11.00 - 11.30, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław3 (+1)131
2.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)123
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
Dąbrowski JędrzejJarmołowicz IgaALEX - Żagań0 05
6.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 06

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda2 (+1)124
5.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn2 25
6.Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
Łuksza BartoszWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań1 16
7.Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska WeronikaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 37
8.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań2 28

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań4 (+1)141
2.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard0 02
3.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)182
3.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 13
4.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań2 25

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław9 (+1)192
3.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno5 53
4.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno2 24

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów9 (+1)191
2.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław7 (+1)172
3.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin8 (+1)183
4.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań2 (+1)124
5.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno C (+1)1C5
6.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 06
7.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 07
8.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno8 88
9.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa8 89
10.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra6 610
11.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice0 011

 

BLOK 3, rejestracja 14.00 - 15.00, próba parkietu 14.30 - 15.00, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
LATINA - Wolsztyn
Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
Duszyński AleksanderDrzymała MariaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
4.Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
Heleniak KacperStachura AleksandraANIMA DANZA - Głogów4, 3 (+1)14, 31
5.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 3 (+1)13, 31
6.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
7.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra3, 4 3, 42
8.Kuśnierek Julia
Aleksanderek Bartosz
MARGO - Leszno
Kuśnierek Julia
Aleksanderek Bartosz
Kuśnierek JuliaAleksanderek BartoszMARGO - Leszno0, 0 0, 02
9.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra0, 0 0, 02
10.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0, 0 0, 02
11.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra2, 1 2, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)141
2.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław3 (+1)131
3.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów F (+1)1F1
4.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów3 (+1)132
5.Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
Kubski JakubWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+1)1F2
6.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
7.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
8.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów2 23
9.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów0 03
10.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn0 03
11.Szymański Jakub
Walasek Zofia
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Szymański Jakub
Walasek Zofia
Szymański JakubWalasek ZofiaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1 13
12.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn0 03
13.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań4 43

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn5 (+1)152
3.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin6 (+1)163
4.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań10 (+1)1104
5.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 05
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno4 46
7.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno0 07
8.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
Drążewski NikodemPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. B (+1)1B1
2.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław11 (+1)1112
3.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno10 104
5.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 05
6.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 06
7.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno0 07

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań E (+1)1E1
2.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 05

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań E (+1)1E1
2.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5 (+1)152
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin1 14
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 56
7.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 07

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 17.30, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: 18.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław3 (+1)133
4.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra5 55
6.Gryciuk Marek
Marszał Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Gryciuk Marek
Marszał Maja
Gryciuk MarekMarszał MajaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 27
8.Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 07
9.Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard0 09
10.Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
Nogalski KacperKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)191
2.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra13 (+1)1132
3.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań11 (+1)1113
4.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin13 (+1)1134
5.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra8 85
6.Biały Tomasz
Michalska Iga
POLISH CLUB - Warszawa
Biały Tomasz
Michalska Iga
Biały TomaszMichalska IgaPOLISH CLUB - Warszawa7 76
7.Kakakis Nikodem
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kakakis Nikodem
Maćkała Paulina
Kakakis NikodemMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3 37
8.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań0 08
9.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 09
10.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań1 1

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra C (+1)1C1
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól7 (+1)172
3.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól2 (+1)123
4.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 36
7.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra1 17
8.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 18
9.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 09

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)141
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól4 (+1)142
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra7 (+1)173
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól C (+1)1C4
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra1 15
6.Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
IGLICA - Wrocław
Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA - Wrocław1 16
7.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 07
8.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 08

40+ (Senior 3 + Senior 2) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 22
3.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin

40+ (Senior 3 + Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań6 62
3.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin

50+ (Senior 3) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów2
3.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica3
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4

50+ (Senior 3) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica1
2.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2
3.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3