Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ŚWIDNICA 2017" o Puchar Wójta Gminy Świdnica

2017-04-23 Świdnica/k.Zielonej Góry, STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.30, próba parkietu 9.15 - 9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwirot Milena
Kłobus Dawid
FANTAZJA - Skwierzyna
Chwirot Milena
Kłobus Dawid
Chwirot MilenaKłobus DawidFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 21
2.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól4, 4 (+1)14, 41
3.Drozdovskyi Maksym
Gorobtschuk Melina
PROJEKT NM - Słubice
Drozdovskyi Maksym
Gorobtschuk Melina
Drozdovskyi MaksymGorobtschuk MelinaPROJEKT NM - Słubice0, 0 0, 02
4.Nawojski Mateusz
Kulesz Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Kulesz Julia
Nawojski MateuszKulesz JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 2, 22

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4, 4 (+1)14, 41
2.Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
ALEX - Żagań
Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
Burzyński KarolDenkiewicz LiliannaALEX - Żagań5 (+1)151
3.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3, 3 (+1)13, 31
4.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+1)12, 21
5.Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
Kownacka JoannaMandziuk AntoniFANTAZJA - Skwierzyna Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
6.Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
Kraj ZuzannaPorwisiak StanisławFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
7.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań3, 3 (+1)13, 31
8.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz5, 5 (+1)15, 51
9.Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 1, 12
10.Janas Michał
Haraburda Gabriela
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Haraburda Gabriela
Janas MichałHaraburda GabrielaFANTAZJA - Skwierzyna2, 0 2, 02
11.Kownacka Magdalena
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Waligórska Alicja
Kownacka MagdalenaWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
12.Kłobus Zuzanna
Konieczny Szymon
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Zuzanna
Konieczny Szymon
Kłobus ZuzannaKonieczny SzymonFANTAZJA - Skwierzyna2, 0 2, 02
13.Sztachelski Fabian
Hesiak Paulina
PROJEKT NM - Słubice
Sztachelski Fabian
Hesiak Paulina
Sztachelski FabianHesiak PaulinaPROJEKT NM - Słubice0, 0 0, 02
14.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1, 1 1, 1
15.Wilde Julia Zuzanna
Błaszczyk Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Wilde Julia Zuzanna
Błaszczyk Oliwia
Wilde Julia ZuzannaBłaszczyk OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0, 0 0, 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica2 (+1)121
2.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań4 (+1)142
3.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
4.Białas Maksymilian
Windysz Adrianna
KS DANCE MIX - Deszczno
Białas Maksymilian
Windysz Adrianna
Białas MaksymilianWindysz AdriannaKS DANCE MIX - Deszczno0 03
5.Twardowski Szymon
Bobik Dorota
KS DANCE MIX - Deszczno
Twardowski Szymon
Bobik Dorota
Twardowski SzymonBobik DorotaKS DANCE MIX - Deszczno1 13
6.Święcicki Brajan
Sosnowska Katarzyna
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Sosnowska Katarzyna
Święcicki BrajanSosnowska KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów5, 5 (+1)15, 51
3.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica2 (+1)121
4.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2, 2 (+1)12, 21
5.Drogowski Ksawier
Pałczak Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Drogowski Ksawier
Pałczak Oliwia
Drogowski KsawierPałczak OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
6.Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
KM LUBIN
Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
Figiel WojciechBartosik MałgorzataKM LUBIN1 (+1)111
7.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica5 (+1)151
8.Mikuczewski Jakub
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Wojtaszek Maja
Mikuczewski JakubWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 21
9.Momot Kinga
Olszak Oliwier
FANTAZJA - Skwierzyna
Momot Kinga
Olszak Oliwier
Momot KingaOlszak OliwierFANTAZJA - Skwierzyna1, 3 (+1)11, 31
10.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
11.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2, 3 2, 32
12.Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
Heleniak KacperStachura AleksandraANIMA DANZA - Głogów2, 1 2, 12
13.Jędrzejczak Jakub
Czarnuszewicz Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejczak Jakub
Czarnuszewicz Klaudia
Jędrzejczak JakubCzarnuszewicz KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0, 0 0, 02
14.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów2, 2 2, 22
15.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra0, 0 0, 02
16.Rutkowski Maciej
Łazdowska Dominika
PROJEKT NM - Słubice
Rutkowski Maciej
Łazdowska Dominika
Rutkowski MaciejŁazdowska DominikaPROJEKT NM - Słubice0, 0 0, 02
17.Sztachelski Marcel
Wiłkojć Wiktoria
PROJEKT NM - Słubice
Sztachelski Marcel
Wiłkojć Wiktoria
Sztachelski MarcelWiłkojć WiktoriaPROJEKT NM - Słubice0, 0 0, 02
18.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra2, 1 2, 12
19.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
20.Wojciechowski Kacper
Gołaś Hanna
PROJEKT NM - Słubice
Wojciechowski Kacper
Gołaś Hanna
Wojciechowski KacperGołaś HannaPROJEKT NM - Słubice0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
3.Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
Gościniak JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno4 (+1)141
4.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)151
5.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań4 (+1)141
6.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)112
7.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)172
8.Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
Kubski JakubWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)162
9.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
10.Kaniecki Karol
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Bak Wiktoria
Kaniecki KarolBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
11.Kaźmierczak Oliwier
Kondracka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Kondracka Hanna
Kaźmierczak OliwierKondracka HannaGRACJA - Zielona Góra0 03
12.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów0 03
13.Nowosadzki Oliwier
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowosadzki Oliwier
Sienkowska Zuzanna
Nowosadzki OliwierSienkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
14.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz0 03
15.Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
Winnicki MarcinGórnicka NikolaFANTAZJA - Skwierzyna3 33
16.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn0 03
17.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 03
18.Żuk Franciszek
Czarniecka Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Czarniecka Alicja
Żuk FranciszekCzarniecka AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna0 03

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
Gmurkowski MikołajDebert MirelaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól D (+1)1D2
3.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN1 (+1)113
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 05
6.Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
Rośleń KornelSzymańska OliwiaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 06
7.Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
Dąbrowski JędrzejJarmołowicz IgaALEX - Żagań0 07

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7 (+1)171
2.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)151
3.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna F (+1)1F2
4.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)122
5.Kanczurzewski Arkadiusz
Ochnik Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Kanczurzewski Arkadiusz
Ochnik Weronika
Kanczurzewski ArkadiuszOchnik WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
6.Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech ŁukaszKowalczuk AleksandraALEX - Żagań1 13
7.Kozak Grzegorz
Kowalewska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Kowalewska Hanna
Kozak GrzegorzKowalewska HannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)154
5.Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
Pacześny MateuszKonieczna AleksandraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 65
6.Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
Łuksza BartoszWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań0 06
7.Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska WeronikaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 37
8.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 08
9.Pura Filip
Stasiak Jowita
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Stasiak Jowita
Pura FilipStasiak JowitaFANTAZJA - Skwierzyna0 09
10.Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
FAN DANCE - Międzyrzecz
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
Zimniewicz BartoszGuzowska AnnaFAN DANCE - Międzyrzecz3 3

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.15 - 12.45, start: 13.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)135
6.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Kaczmarek Damian
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Kaczmarek Damian
Pławska Julia
Kaczmarek DamianPławska JuliaAMETYST - Lubań3 37
8.Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 08
9.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań0 09
10.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 010
11.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
SKYDANCE - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE - Wrocław7 (+1)171
2.Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)174
5.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno4 45
6.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Fila Wojciech
Kolanowska Pola
PROJEKT NM - Słubice
Fila Wojciech
Kolanowska Pola
Fila WojciechKolanowska PolaPROJEKT NM - Słubice1 17
8.Szperka Tomasz
Lunk Laura
PROJEKT NM - Słubice
Szperka Tomasz
Lunk Laura
Szperka TomaszLunk LauraPROJEKT NM - Słubice0 08

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno4 (+1)144
5.Jaworski Adrian
Kilińska Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski AdrianKilińska JuliaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)115
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 26
7.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 97
8.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra2 27
9.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 19
10.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin0 010
11.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 011

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)113
4.Jaworski Adrian
Kilińska Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski AdrianKilińska JuliaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)124
5.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno2 25
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 06
7.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin1 17
8.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 08
9.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 010

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań3 (+1)131
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin2 (+1)122
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 06

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań3 (+1)131
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin5 (+1)152
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól4 44
5.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra1 16

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 16.15 - 16.45, start: 17.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin9 (+1)191
2.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań8 (+1)182
3.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
4.Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
Mosiejczuk HubertKobylińska AgataASTRA - Szczecin0 04
5.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań2 25
6.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin1 17

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław8 (+1)181
2.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań8 (+1)183
4.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin3 (+1)134
5.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań1 15
6.Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
Mosiejczuk HubertKobylińska AgataASTRA - Szczecin0 06
7.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 17
8.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno C (+1)1C1
2.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław6 (+1)163
4.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno7 74
5.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno5 55
6.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław6 (+1)161
2.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)182
3.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno6 (+1)163
4.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław5 (+1)154
5.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno7 75
6.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin5 56
7.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno7 77
8.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice0 08
9.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 38

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań B (+1)1B1
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn4 (+1)142
3.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno6 64
5.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań0 05
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno3 36
7.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1111
2.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno8 82
3.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno3 33

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin11 (+1)1111
2.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno4 44
5.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 15
6.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)191
2.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin8 (+1)182
3.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)164
5.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)125
6.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław4 46
7.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 67
8.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław0 08
9.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 39
10.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno0 010
11.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 011

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)161
2.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4 43
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 34

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra1 12
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław9 93