GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego

2016-12-17 Zielona Góra - Drzonków, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!

Uwaga!!!
ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU NA GODZINĘ 9.00

kat. 12-13 D PRZENIESIONA DO BLOKU 2

DO KATEGORII 10-11 F I 12-13 F DOŁOŻONO KLASĘ E.

OBOWIĄZUJĄCE KATEGORIE TO 10-11 E+F i 12-13 E+F

DO KATEGORII SENIOR 2 E DOŁOŻONO KLASĘ D.
OBOWIĄZUJĄCE TAŃCE JAK W KLASIE E. Konkurencja bez PREMIUM

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 8.40, próba parkietu 8.00 - 8.45, start: 9.00

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU NA GODZ. 9.00, PRZENIESIENIE kat. 12-13 D DO BLOKU II


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 38

ROZPOCZĘCIE I BLOKU GODZ. 9.00
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żejmo Robert
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Jareniowska Jagoda
Żejmo RobertJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Biadała Zuzanna
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Biadała Zuzanna
Kiepura Nikola
Biadała ZuzannaKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
3.Kaźmierczak Oliwier
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Plezia Karina
Kaźmierczak OliwierPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
4.Skulski Igor
Łaputa Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Łaputa Amelia
Skulski IgorŁaputa AmeliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
5.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 4 (+1)13, 41
6.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów3, 3 (+1)13, 31
7.Błaszczuk Zuzanna
Zielińska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Błaszczuk Zuzanna
Zielińska Zuzanna
Błaszczuk ZuzannaZielińska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 3 (+1)13, 31
8.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
9.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz3, 3 (+1)13, 31
10.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE - Międzyrzecz2, 2 (+1)12, 21
11.Ejsmont Bartosz
Drapiewska Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Ejsmont Bartosz
Drapiewska Hanna
Ejsmont BartoszDrapiewska HannaGRACJA - Zielona Góra5, 5 (+1)15, 51
12.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów5, 5 (+1)15, 51
13.Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
Kownacka JoannaMandziuk AntoniFANTAZJA - Skwierzyna3, 2 (+1)13, 21
14.Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
Majer BartłomiejHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 1 (+1)12, 11
15.Momot Kinga
Olszak Oliwier
FANTAZJA - Skwierzyna
Momot Kinga
Olszak Oliwier
Momot KingaOlszak OliwierFANTAZJA - Skwierzyna0, 2 (+1)10, 21
16.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów1, 1 (+1)11, 11
17.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
18.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz4 (+1)141
19.Święcicki Brajan
Sosnowska Katarzyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Sosnowska Katarzyna
Święcicki BrajanSosnowska KatarzynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól4, 1 (+1)14, 11
20.Chorążyk Maja
Tarasek Szymon
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Chorążyk Maja
Tarasek Szymon
Chorążyk MajaTarasek SzymonST ALEKSANDRA - Nowa Sól0, 0 0, 02
21.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA - Nowa Sól0, 0 0, 02
22.Dziewiatnik Mateusz
Kulesza Dominika
ALEX - Żagań
Dziewiatnik Mateusz
Kulesza Dominika
Dziewiatnik MateuszKulesza DominikaALEX - Żagań2 22
23.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0, 0 0, 02
24.Grotkiewicz Piotr
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Gałka Maja
Grotkiewicz PiotrGałka MajaGRACJA - Zielona Góra2 22
25.Halka Mikołaj
Gibaszak Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Gibaszak Julia
Halka MikołajGibaszak JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 1, 12
26.Janas Michał
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kłobus Zuzanna
Janas MichałKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 1, 12
27.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 02
28.Konieczny Szymon
Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Kucińska Emilia
Konieczny SzymonKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
29.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 3 3, 32
30.Kownacka Magdalena
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Porwisiak Stanisław
Kownacka MagdalenaPorwisiak StanisławFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
31.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz1, 1 1, 12
32.Pluskota Stanisław
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Marcinkiewicz Blanka
Pluskota StanisławMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra3, 3 3, 32
33.Prętki Aleksander
Fricz Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Fricz Aleksandra
Prętki AleksanderFricz AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
34.Tkaczyk Oliwier
Kozikowska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Kozikowska Zofia
Tkaczyk OliwierKozikowska ZofiaGRACJA - Zielona Góra0, 0 0, 02
35.Wachelka Jan
Kęsy Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Kęsy Alicja
Wachelka JanKęsy AlicjaGRACJA - Zielona Góra2, 1 2, 12
36.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn0 02
37.Wojtkowiak Jan
Wilk Julia
LATINA - Wolsztyn
Wojtkowiak Jan
Wilk Julia
Wojtkowiak JanWilk JuliaLATINA - Wolsztyn0 02
38.Nieczygłębska Julia
Barczak Kamil
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Nieczygłębska Julia
Barczak Kamil
Nieczygłębska JuliaBarczak KamilST ALEKSANDRA - Nowa Sól0, 0 0, 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
Dąbrowski JędrzejJarmołowicz IgaALEX - Żagań6 (+1)161
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra6 (+1)161
3.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)132
4.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
5.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań3 (+1)132
6.Kaźmierczak Oliwier
Kondracka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Kondracka Hanna
Kaźmierczak OliwierKondracka HannaGRACJA - Zielona Góra0 03
7.Nowosadzki Oliwier
Czarniecka Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowosadzki Oliwier
Czarniecka Alicja
Nowosadzki OliwierCzarniecka AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
8.Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
Winnicki MarcinGórnicka NikolaFANTAZJA - Skwierzyna3 33
9.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 03
10.Żuk Franciszek
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Sienkowska Zuzanna
Żuk FranciszekSienkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raczykowski Maciej
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bałut Klaudia
Raczykowski MaciejBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)111
2.Żarczyński Piotr
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Majer Oliwia
Żarczyński PiotrMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)111
3.Teleśnicki Jakub
Rynkiewicz Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Teleśnicki Jakub
Rynkiewicz Nadia
Teleśnicki JakubRynkiewicz NadiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
4.Hasiów Szymon
Synowiec Kamila
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Synowiec Kamila
Hasiów SzymonSynowiec KamilaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
5.Jura Jakub
Sztonyk Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Sztonyk Oliwia
Jura JakubSztonyk OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
6.Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
LATINA - Wolsztyn
Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
Duszyński AleksanderDrzymała MariaLATINA - Wolsztyn2 (+1)121
7.Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
Mleczak MaciejAugustyniak MajaLATINA - Wolsztyn1 (+1)111
8.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów2, 2 (+1)12, 21
9.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
10.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
11.Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok OliwierSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+1)12, 21
12.Kaźmierczak Oliwier
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Bączyk Agata
Kaźmierczak OliwierBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra2 22
13.Tanenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tanenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tanenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 12
14.Plezia Robert
Medwediuk Julia
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Medwediuk Julia
Plezia RobertMedwediuk JuliaGRACJA - Zielona Góra0 02
15.Żejmo Robert
Ryngier Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Ryngier Katarzyna
Żejmo RobertRyngier KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 12
16.Cader Szymon
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Bibik Adrianna
Cader SzymonBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
17.Dźwil Hubert
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Dźwil Hubert
Homeniuk Emilia
Dźwil HubertHomeniuk EmiliaALEX - Żagań3 32
18.Kowalewska Hanna
Kozak Grzegorz
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewska Hanna
Kozak Grzegorz
Kowalewska HannaKozak GrzegorzFANTAZJA - Skwierzyna0, 1 0, 12
19.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
20.Waligórska Alicja
Waligórski Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórska Alicja
Waligórski Jan
Waligórska AlicjaWaligórski JanFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
21.Szymański Dawid
Piotr Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Piotr Oliwia
Szymański DawidPiotr OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól F (+1)1F1
2.Cetner Adam
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Cetner Adam
Bosy Weronika
Cetner AdamBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław4 (+1)141
3.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)151
4.Kossiński Cezary Przemysław
Pawlak Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kossiński Cezary Przemysław
Pawlak Nadia
Kossiński Cezary PrzemysławPawlak NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)141
5.Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
Minorowicz JakubMajchrzak MartynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)141
6.Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
Rośleń KornelSzymańska OliwiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól4 (+1)141
7.Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz2 (+1)122
8.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
9.Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
Kubski JakubWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)142
10.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)142
11.Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha AdamWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 (+1)112
12.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)112
13.Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech ŁukaszKowalczuk AleksandraALEX - Żagań1 13
14.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna5 53
15.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra2 23
16.Plezia Robert
Jaworska Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Jaworska Zuzanna
Plezia RobertJaworska ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 03
17.Potęga Nikodem
Mikołajczak Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Potęga Nikodem
Mikołajczak Wiktoria
Potęga NikodemMikołajczak WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
18.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
19.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03
20.Szymański Jakub
Rerus Roxana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Szymański Jakub
Rerus Roxana
Szymański JakubRerus RoxanaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów2 23
21.Teleśnicki Jakub
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Teleśnicki Jakub
Barzyk Kalina
Teleśnicki JakubBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra2 23
22.Tenenbaum Nikodem
Dąbrowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Dąbrowska Oliwia
Tenenbaum NikodemDąbrowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 03
23.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań7 (+1)173
4.Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk OlafBagrowska JuliaDZIUPLA - Poznań5 (+1)154
5.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
Gmurkowski MikołajDebert MirelaST ALEKSANDRA - Nowa Sól7 77
8.Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
Kościelniak ErykBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard5 58
9.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski JanJóźwiak Alicja0 010
11.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 011
12.Turczyk Maksymilian
Lesiewicz Paulina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Turczyk Maksymilian
Lesiewicz Paulina
Turczyk MaksymilianLesiewicz PaulinaST ALEKSANDRA - Nowa Sól0 012

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
Możdżeń DominikMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
Szczepaniak MikołajKutzner NikolaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D4
5.Owczarczak Konrad
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Surman Paulina
Owczarczak KonradSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Priemel Adrian
Gusta Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Priemel Adrian
Gusta Michalina
Priemel AdrianGusta MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 67
8.Radzik Konrad
Gąsiorowska Maria
GRACJA - Zielona Góra
Radzik Konrad
Gąsiorowska Maria
Radzik KonradGąsiorowska MariaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska WeronikaST ALEKSANDRA - Nowa Sól3 39
10.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań3 310
11.Grochalski Krzysztof
Majak Aleksandra
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Krzysztof
Majak Aleksandra
Grochalski KrzysztofMajak AleksandraFRASZKA - Kamienna Góra0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
Ludwiczak OskarAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań D (+1)1D2
3.Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
LATINA - Wolsztyn
Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
Pinecki PatrykPinecka KlaudiaLATINA - Wolsztyn5 (+1)153
4.Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
Mosiejczuk HubertKobylińska AgataASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
Hładyszewski JakubMichalonek AnnaASTRA - Szczecin0 05
6.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan1 17
8.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 08

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.30 - 12.50, start: 13.00

kat. 12-13 D PRZENIESIONA Z BLOKU I


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra C (+1)1C1
2.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
3.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno8 (+1)183
4.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)164
5.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 05
6.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 46
7.Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
9.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)181
2.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
3.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno C (+1)1C3
4.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154
5.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno6 (+1)165
6.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 06
7.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin2 27
8.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard8 88
9.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 19
10.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 510
11.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 011
12.Szymański Filip
Piekarska Martyna
FANTOM - Głogów
Szymański Filip
Piekarska Martyna
Szymański FilipPiekarska MartynaFANTOM - Głogów0 012

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin7 (+1)174
5.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn1 15
6.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 07
8.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 08
9.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno0 09
10.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 010

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra B (+1)1B1
2.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin10 (+1)1104
5.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin2 (+1)125
6.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły1 17
8.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin3 38
9.Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
Sobański FilipSieradzan JaśminaLATINA - Wolsztyn1 19
10.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 010
12.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 010
13.Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 013

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn8 (+1)181
2.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań8 (+1)182
3.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin9 (+1)193
4.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno6 (+1)164
5.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra Roksana6 65
6.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin2 26
7.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 37
8.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 08
9.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin9 (+1)191
2.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra Roksana7 (+1)172
3.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno7 (+1)173
4.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno6 (+1)164
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn8 (+1)185
6.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły3 36
7.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 07
8.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra7 78
9.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 08
10.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 310
11.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 012
13.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 013

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard9 (+1)191
2.Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA - Stargard10 (+1)1102
3.Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)173
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno3 (+1)134
5.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin4 (+1)145
6.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno0 06
7.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno6 67
8.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja1 18
9.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 09
10.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
Drążewski NikodemPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)111
2.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard10 (+1)1102
3.Tonder Łukasz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Tonder Łukasz
Bajon Magdalena
Tonder ŁukaszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań11 (+1)1113
4.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin4 (+1)144
5.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin6 (+1)165
6.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin7 76
7.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno6 67
8.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 07
9.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja0 09
10.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno3 310
11.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard1 111
12.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 012

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno3 37
8.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 08
9.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin0 09
10.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec13 (+1)1131
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA A (+1)1A2
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 (+1)164
5.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)136
7.Biały Tomasz
Szafran Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE - Poznań12 127
8.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno0 08
9.Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
Tchórzewski SandroRadwan OliwiaLATINA - Wolsztyn2 29
10.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 312
13.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 013
14.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 114
15.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 015
16.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin2 2

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin C (+1)1C1
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 05
6.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 16
7.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 27

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)191
2.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin9 (+1)192
3.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin7 (+1)174
5.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 06
7.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 57
8.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin0 08
9.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin0 09

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 16.30 - 16.50, start: 17.00

do kategorii 40+ E dodano D. Obowiązujące tańce jak w klasie E. Turniej bez PREMIUM!


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin2
3.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra3

14-15 (Junior 2) Open ST 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1
2.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra2
3.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra3
4.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin4
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5
6.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin6
7.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7
8.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin8
9.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn9
10.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) Open LA 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra1
2.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra2
3.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin3
4.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin4
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5
6.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6
7.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin7
8.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin8
9.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9
10.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1
2.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra2
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3
4.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra4
5.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin5
6.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin6
7.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
8.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1
2.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice2
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3
4.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra4
5.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra5
6.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin6
7.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin7
8.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
9.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE - Wrocław2 (+1)121
2.Morawski Ireneusz
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Gehrke-Gut Hanna
Morawski IreneuszGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław2 (+1)122
3.Czarkowski Łukasz
Siembida Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Czarkowski Łukasz
Siembida Agnieszka
Czarkowski ŁukaszSiembida AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra0 07

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra2 21
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Czarkowski Łukasz
Siembida Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Czarkowski Łukasz
Siembida Agnieszka
Czarkowski ŁukaszSiembida AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra0 06

40+ (Senior 2) D+E ST 4T 7

DO KATEGORII SENIOR 2 E DOŁOŻONO KLASĘ D. OBOWIĄZUJĄCE TAŃCE JAK W KLASIE E. Konkurencja bez PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra1
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna2
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3
4.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4
5.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra5
6.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra6
7.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin7

40+ (Senior 2) D+E LA 4T 5

DO KATEGORII SENIOR 2 E DOŁOŻONO KLASĘ D. OBOWIĄZUJĄCE TAŃCE JAK W KLASIE E. Konkurencja bez PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna3
4.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra4
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin5