KONWALIOWY OTTT - GPP Senior

2017-05-20 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

ROZPOCZĘCIE 3 BLOKU PRZYSPIESZONO NA GODZ. 15.00
REJESTRACJA 13:30 - 14:30
PRÓBA PARKIETU 14:00 - 14:30

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:40, próba parkietu 8:15 - 8:40, start: 9:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154
5.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Gryciuk Marek
Marszał Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Gryciuk Marek
Marszał Maja
Gryciuk MarekMarszał MajaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)116
7.Kaczmarek Damian
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Kaczmarek Damian
Pławska Julia
Kaczmarek DamianPławska JuliaAMETYST - Lubań3 37
8.Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
Nogalski KacperKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard0 09
10.Radzik Konrad
Gąsiorowska Maria
GRACJA - Zielona Góra
Radzik Konrad
Gąsiorowska Maria
Radzik KonradGąsiorowska MariaGRACJA - Zielona Góra0 09
11.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 011
12.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 012
13.Musiał Jakub
Górecka Krystyna
FANTOM - Głogów
Musiał Jakub
Górecka Krystyna
Musiał JakubGórecka KrystynaFANTOM - Głogów0 012
14.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno0 014
15.Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
Borowski FabianMikołajczak WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 315

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań2 (+1)121
2.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań5 (+1)152
3.Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
Łuksza BartoszWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań1 (+1)113
4.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)114
5.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno0 05
6.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
ALEX - Żagań
Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
Dobek TomaszSoroko GabrielaALEX - Żagań0 07
8.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 08
9.Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
FAN DANCE - Międzyrzecz
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
Zimniewicz BartoszGuzowska AnnaFAN DANCE - Międzyrzecz3 3

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
Pacześny MateuszKonieczna AleksandraFAN DANCE - Gorzów Wlkp. D (+1)1D3
4.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)144
5.Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
Hładyszewski JakubMichalonek AnnaASTRA - Szczecin0 05
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn2 26
7.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard5 57
8.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 28
9.Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Łagocki Maksymilian Robert
Gmurkowska Weronika
Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska WeronikaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 39
10.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 010

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły D (+1)1D1
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)143
4.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław7 (+1)174
5.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno2 25
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan2 26
7.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra7 77
8.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 48

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły D (+1)1D1
2.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)152
3.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno4 (+1)143
4.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław4 (+1)144
5.Politański Waldemar
Cooper Joanna
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański WaldemarCooper JoannaSŁOŃCE - Poznań5 55
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan4 46
7.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra4 47
8.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 48
9.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra4 48

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra9 (+1)191
2.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno9 (+1)193
4.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań6 65
6.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno5 56
7.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław1 17
8.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 08
9.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław8 (+1)182
3.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno C (+1)1C3
4.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno8 (+1)184
5.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard9 (+1)195
6.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 06
7.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno9 97
8.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 18
9.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno6 69
10.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań1 110
11.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 511
12.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły3 312

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plezia Robert
Medwediuk Julia
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Medwediuk Julia
Plezia RobertMedwediuk JuliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Ratajczak Kamil
Wąsik Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ratajczak Kamil
Wąsik Nikola
Ratajczak KamilWąsik NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
3.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5, 5 (+1)15, 51
4.Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok OliwierSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+1)14, 41
5.Dźwil Hubert
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Dźwil Hubert
Homeniuk Emilia
Dźwil HubertHomeniuk EmiliaALEX - Żagań3 32
6.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
7.Napieralski Kacper
Szlafka Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Napieralski Kacper
Szlafka Martyna
Napieralski KacperSzlafka MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 1, 12

 

BLOK 2, rejestracja 10:45 - 11:30, próba parkietu 11:30 - 11:50, start: 12:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3, 3 (+1)13, 31
2.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5, 5 (+1)15, 51
3.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+1)14, 41
4.Rybak Maria
Wilk Antoni
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Rybak Maria
Wilk Antoni
Rybak MariaWilk AntoniLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2, 2 (+1)12, 21
5.Gomuła Antoni
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Antoni
Majorczyk Aleksandra
Gomuła AntoniMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
6.Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA - Wolsztyn
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 02
7.Prętki Aleksander
Koza Natalia
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Koza Natalia
Prętki AleksanderKoza NataliaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0, -2 0, -22

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań6 (+1)161
2.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
3.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1 (+1)112
4.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica5 (+1)152
5.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
6.Białas Maksymilian
Windysz Adrianna
KS DANCE MIX - Deszczno
Białas Maksymilian
Windysz Adrianna
Białas MaksymilianWindysz AdriannaKS DANCE MIX - Deszczno0 03
7.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz0 03
8.Gumienny Bartosz
Bijak Marika
KS DANCE MIX - Deszczno
Gumienny Bartosz
Bijak Marika
Gumienny BartoszBijak MarikaKS DANCE MIX - Deszczno0 03
9.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra3, 4 (+1)13, 41
3.Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński JanWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 11
4.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaFANTOM - Głogów3, 3 (+1)13, 31
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów3, 3 (+1)13, 31
6.Pluskota Stanisław
Wojcieszak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Wojcieszak Julia
Pluskota StanisławWojcieszak JuliaGRACJA - Zielona Góra3, 0 3, 02
7.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra0, 0 0, 02
8.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra2 22
9.Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 32
10.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra2, 1 2, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)131
2.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań6 (+1)161
3.Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
Kubski JakubWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)172
4.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
5.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica0 03
6.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn0 03
7.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marciniak Eryk
Marciniak Oliwia
KM LUBIN
Marciniak Eryk
Marciniak Oliwia
Marciniak ErykMarciniak OliwiaKM LUBIN

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard D (+1)1D3
4.Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław5 (+1)154
5.Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk OlafBagrowska JuliaDZIUPLA - Poznań7 75
6.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań6 66
7.Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
Kościelniak ErykBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 08

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:30, próba parkietu 14:00 - 14:30, start: 15:00

30+ (Senior 1) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141153
2.Rosik Karol
Laurowska Anna
ESENS - Wrocław
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska AnnaESENS - Wrocław7 (+1)172125
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)143106
4.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań1 1487
5.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin0 0568
6.Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
DANCE HOUSE - Gdańsk
Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak AgnieszkaDANCE HOUSE - Gdańsk0 0650

30+ (Senior 1) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C1153
2.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno2 (+1)122125
3.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)123106
4.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań2 2487
5.Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
DANCE HOUSE - Gdańsk
Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak AgnieszkaDANCE HOUSE - Gdańsk0 0568
6.Sprawka Łukasz
Olszewska-Staroń Anna
RIVIERA Warszawa
Sprawka Łukasz
Olszewska-Staroń Anna
Sprawka ŁukaszOlszewska-Staroń AnnaRIVIERA Warszawa2 2650

40+ (Senior 2) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111175
2.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
RIVIERA Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Warszawa6 (+1)162144
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól6 (+1)163123
4.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+1)194102
5.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)12581
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 1660
7.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość7 7738
8.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia2 2738
9.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra1 1917
10.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin0 01015
11.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz5 51015

40+ (Senior 2) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra6 (+1)161153
2.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)162125
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól3 (+1)133106
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 0487
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia1 1568
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 0650

50+ (Senior 3) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin6 (+1)161153
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław7 (+1)172125
3.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów3 (+1)133106
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty7 7487
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 3568
6.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 4650
7.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 07149

50+ (Senior 3) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin7 (+1)171154
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław C (+1)1C2126
3.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)163107
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 5488
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra1 1569
6.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 4650
7.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 0732

30+ (Senior 1 + Senior 2) F ST 3T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
RIVIERA Warszawa
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Warszawa3 (+1)131
2.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa2 (+1)122
3.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE - Wrocław4 (+1)143
4.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław1 (+1)114
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin3 36
7.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 57
8.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin0 08
9.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 08
10.Andrzejewski Szymon
Nawrocka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Andrzejewski Szymon
Nawrocka Barbara
Andrzejewski SzymonNawrocka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 011
12.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 012

30+ (Senior 1 + Senior 2) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań2 (+1)121
2.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E2
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław0 05
6.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 08

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź4 (+1)141
2.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań5 (+1)152
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 05
6.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań5 (+1)151
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź2 23
4.Sosiński Andrzej
Robak Silva
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Robak Silva
Sosiński AndrzejRobak SilvaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 05

30+ (Senior 1 + Senior 2) ST 0

PROAM SINGLE DANCE

30+ (Senior 1 + Senior 2) LA 0

PROAM SINGLE DANCE

 

BLOK 4, rejestracja 15:30 - 17:15, próba parkietu 17:30 - 18:00, start: 18:00

30+ (Senior 1) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)151150
2.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra0 02122
3.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE - Wrocław4 43104

30+ (Senior 1) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 (+1)141153
2.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin3 (+1)132125
3.Sprawka Łukasz
Olszewska-Staroń Anna
RIVIERA Warszawa
Sprawka Łukasz
Olszewska-Staroń Anna
Sprawka ŁukaszOlszewska-Staroń AnnaRIVIERA Warszawa3 (+1)133106
4.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań2 2487
5.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław7 7568
6.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra0 0650

40+ (Senior 2) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
RIVIERA Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Warszawa7 (+1)171173
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość D (+1)1D2142
3.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143121
4.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154100
5.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz5 5579
6.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin0 0658
7.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 2737
8.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin3 3816
9.Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
Bareła JarosławWieczorek-Bareła MonikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 0915

40+ (Senior 2) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D (+1)1D1154
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin1 (+1)112126
3.Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
Bareła JarosławWieczorek-Bareła MonikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143107
4.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 0488
5.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 3569
6.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin0 0650
7.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce0 0732

50+ (Senior 3) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica D (+1)1D1153
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132125
3.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153106
4.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin0 04149
5.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 3587
6.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 3668
7.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 0750

50+ (Senior 3) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań6 (+1)161154
2.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5 (+1)152126
3.Paluszkiewicz Jan
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Paluszkiewicz Jan
Tomczak Barbara
Paluszkiewicz JanTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań7 (+1)173107
4.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)16488
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków4 45149
6.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 5669
7.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 0750
8.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin1 18122
9.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 3932

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków4 (+1)141151
2.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152123
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard9 93104
4.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław0 0486

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
ST LEWANDOWSKI Bernard
Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Bernard3 (+1)131151
2.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112123
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard3 33104
4.Sprawka Łukasz
Olszewska-Staroń Anna
RIVIERA Warszawa
Sprawka Łukasz
Olszewska-Staroń Anna
Sprawka ŁukaszOlszewska-Staroń AnnaRIVIERA Warszawa3 3486

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec4 (+1)141174
2.Maźniewski Piotr
Sobczyk Aurika
JEDYNKA - Łódź
Maźniewski Piotr
Sobczyk Aurika
Maźniewski PiotrSobczyk AurikaJEDYNKA - Łódź8 (+1)182143
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3 (+1)133122
4.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)124101
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól6 6580
6.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź0 0659
7.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 9738
8.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 2817
9.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra1 1916
10.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia2 21015

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań8 (+1)181153
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec3 (+1)132125
3.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań8 (+1)183106
4.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra6 6487
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól3 3568
6.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 0650

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)131153
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152125
3.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól1 (+1)113106
4.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin6 6487
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 3568
6.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 0650
7.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty

50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)141154
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)162126
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin8 (+1)183107
4.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 6488
5.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5 5569
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra1 1650
7.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań6 6732
8.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty

30+ (Senior 1 + Senior 2) ST 0

PROAM MULTIDANCE (Scholarship)

30+ (Senior 1 + Senior 2) LA 0

PROAM MULTIDANCE (Scholarship)