MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016

2016-10-08 Brzeg Dolny KHS Rokita ul. Wilcza 8,


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW I , II, i III !!!!!!!!!!
KATEGORIA 12-13G PRZENIESIONA DO I BLOKU.
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYM PROGRAMEM TURNIEJU.

BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.30, start: 10.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 7

wg przepisow Okręgu Dolnosląskiego WA,CH,Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Białowąs Borys
Ługowska Lena
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Ługowska Lena
Białowąs BorysŁugowska LenaIMPULS - Prochowice
2.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
3.Gierczyk Przemysław
Pałach Julia
SKYDANCE - Wrocław
Gierczyk Przemysław
Pałach Julia
Gierczyk PrzemysławPałach JuliaSKYDANCE - Wrocław
4.Howley Aleks
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleks
Szczapińska Julia
Howley AleksSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław
5.Howley Kryspin
Kisza Natalia
GEMAR - Wrocław
Howley Kryspin
Kisza Natalia
Howley KryspinKisza NataliaGEMAR - Wrocław
6.Hryckowiak Helena
Żabicka Amelia
GEMAR - Wrocław
Hryckowiak Helena
Żabicka Amelia
Hryckowiak HelenaŻabicka AmeliaGEMAR - Wrocław
7.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego WA,Q,CH,J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Woźniak Jakub
Korzeniewska Aleksandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Woźniak Jakub
Korzeniewska Aleksandra
Woźniak JakubKorzeniewska AleksandraCHAMPION TEAM - Wrocław

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

Do 7 (Dzieci najmłodsze) G KOMB 4T PREMIUM 0

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
IMPULS - Prochowice
Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
Balcerski PiotrLechowicz LuizaIMPULS - Prochowice4, 4 (+1)14, 41
2.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów2, 2 (+1)12, 21
3.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice2, 2 (+1)12, 21
4.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice0 02
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów0, 0 0, 02
6.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica2, 2 2, 22

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 2

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech OliwierPeryga Natasza3 31
2.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Siechnice0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra2, 2 (+1)12, 21
2.Chen Filip
Krzywicka Magdalena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Krzywicka Magdalena
Chen FilipKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK - Jelenia Góra2, 2 (+1)12, 21
3.Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
IMPULS - Prochowice
Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
Dobryniewski MateuszNawracaj NataliaIMPULS - Prochowice4, 4 (+1)14, 41
4.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz Maja2 (+1)121
5.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice4, 4 (+1)14, 41
6.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica2, 1 (+1)12, 11
7.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów9, 8 (+1)19, 81
8.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica0, 0 0, 02
9.Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
Krupa MichałKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0, 1 0, 12
10.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaFANTOM - Głogów1, 1 1, 12
11.Kwiatek Łukasz
Korszeń Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Kwiatek Łukasz
Korszeń Karolina
Kwiatek ŁukaszKorszeń KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 02
12.Mączyński Adam
Góral Pola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mączyński Adam
Góral Pola
Mączyński AdamGóral PolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława4 (+1)141
2.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)152
3.Zdrojek Filip
Lis Zofia
Zdrojek Filip
Lis Zofia
Zdrojek FilipLis Zofia5 (+1)152
4.Cetner Adam
Bosy Weronika
Cetner Adam
Bosy Weronika
Cetner AdamBosy Weronika1 13
5.Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
Cichy SzymonRogóż Kornelia1 13
6.Wdowiak Maciej
Gierczyk Karolina
Wdowiak Maciej
Gierczyk Karolina
Wdowiak MaciejGierczyk Karolina2 23

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska Daria4 (+1)142
3.Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech PatrykPeryga Oliwia4 43
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice0 04

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
Nestorowski MiłoszSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław7 73
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław4 44
5.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska Daniela0 05
6.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Siechnice
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Siechnice5 5

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Jankowska Julia
Gruszecki WojciechJankowska JuliaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)121
2.Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
Cichy MateuszWitek Małgorzata4 (+1)142
3.Bocheński-Lesiuk Jakub
Friedek Wiktoria
FRASZKA - Kamienna Góra
Bocheński-Lesiuk Jakub
Friedek Wiktoria
Bocheński-Lesiuk JakubFriedek WiktoriaFRASZKA - Kamienna Góra1 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov ArseniiMatusiak Marcelina0 03
4.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov ArseniiMatusiak Marcelina1 (+1)112
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 03
4.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 04
5.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław1 15

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, start: 13.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 41
2.Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech OliwierPeryga Natasza3 32
3.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Siechnice0 03

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 4

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 52
3.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech PatrykPeryga Oliwia4 44

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 01
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov ArseniiMatusiak Marcelina1 11
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław0 01
2.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 02
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław1 13
4.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
JABCZYŃSCY - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaJABCZYŃSCY - Wrocław0 04
5.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 05
6.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława2 26
7.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 11

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 01
2.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 02
3.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 03
4.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław7 74
5.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 05
6.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 06
7.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław7 77
8.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława7 78
9.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław
10.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM - Wrocław
11.Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
CHAMPION TEAM - Wrocław
Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
Piotrowski WojciechKrawczyk MałgorzataCHAMPION TEAM - Wrocław

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tyżyk Jakub
Wajs Maja
FANTOM - Głogów
Tyżyk Jakub
Wajs Maja
Tyżyk JakubWajs MajaFANTOM - Głogów

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.30, start: 15.00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 6

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 01
2.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 02
3.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1 13
4.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 54
5.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 05
6.Grzelak Karol
Kulesa Magda
DANCE TEAM - Wrocław
Grzelak Karol
Kulesa Magda
Grzelak KarolKulesa MagdaDANCE TEAM - Wrocław0 06

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 01
2.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław0 03
4.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 24
5.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM - Wrocław

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów0 01
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica2 22
3.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 03
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur Renata3 34
5.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 65
6.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 46
7.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 37

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur Renata5 51
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica2 22
3.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 03
4.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 34
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 35

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława4 (+1)141
2.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław6 62
3.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 83

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław9 (+1)191
2.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława4 (+1)142
3.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława0 03
4.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 54

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba Paulina0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okon Sebastian
Smolarek Agata
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE - Wrocław5 (+1)151
2.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja0 02
3.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ATHINA - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaATHINA - Oława1 13

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja0 03
4.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ATHINA - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaATHINA - Oława1 14

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra0 01
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra0 01
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 01
2.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1 12
3.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 03
4.Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław2 24
5.Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
Bednarczuk MateuszNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław2 25

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 01
2.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław1 12
3.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław0 03
4.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 65
6.Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
Bednarczuk MateuszNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław0 06
7.Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław1 17

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 4

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław3 31
2.Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak Beata3 32
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 23
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 04

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 31
2.Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak Beata7 72
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5 53

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska Ewelina

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska Ewelina

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)111
2.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 12
3.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań4 43

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz Natalia8 (+1)182
3.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113
4.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra7 74
5.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 36