OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARD

2016-12-03 Stargard, ASTRA - Szczecin


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 11:30-12:00, próba parkietu 12:00, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard D (+1)1D2
3.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań5 54
5.Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
Kościelniak ErykBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard5 55
6.Karczewski-May Timothy
Pawłowska Sara
DANCECLUB - Szczecin
Karczewski-May Timothy
Pawłowska Sara
Karczewski-May TimothyPawłowska SaraDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Bałuk Aleksander
Brzostowska Adrianna
ESTERA - Myślibórz
Bałuk Aleksander
Brzostowska Adrianna
Bałuk AleksanderBrzostowska AdriannaESTERA - Myślibórz0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)171
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin D (+1)1D2
3.Jaworski Adrian
Kilińska Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski AdrianKilińska JuliaROYAL DANCE - Szczecin D (+1)1D3
4.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)134
5.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin4 46
7.Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
Szczepaniak MikołajKutzner NikolaLATINA - Wolsztyn7 77
8.Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
Możdżeń DominikMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Ratajski Dominik
Zawadzka Iga
ASTRA - Szczecin
Ratajski Dominik
Zawadzka Iga
Ratajski DominikZawadzka IgaASTRA - Szczecin0 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin C (+1)1C1
2.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin3 (+1)134
5.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 05
6.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin1 16
7.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin5 58

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin C (+1)1C2
3.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin6 (+1)163
4.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 55
6.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin0 07
8.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin0 08
9.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin0 09
10.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra8 8

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
Mosiejczuk HubertKobylińska AgataASTRA - Szczecin5 (+1)153
4.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard2 24
5.Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
LATINA - Wolsztyn
Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
Pinecki PatrykPinecka KlaudiaLATINA - Wolsztyn4 45
6.Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
Hładyszewski JakubMichalonek AnnaASTRA - Szczecin0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin7 (+1)172
3.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard C (+1)1C3
4.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 04
5.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard5 55
6.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 46
7.Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak HubertFriedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 1
9.Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)182
3.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin5 (+1)153
4.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin2 24
5.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań1 15
6.Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak HubertFriedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 1

 

BLOK 2, rejestracja 14:30-15:00, próba parkietu 15:00, start: 15:30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard9 (+1)191
2.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin5 (+1)153
4.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 44
5.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin6 66
7.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn1 17

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)172
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin1 15
6.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin9 96
7.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin3 37
8.Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
Sobański FilipSieradzan JaśminaLATINA - Wolsztyn1 18
9.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 09
11.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena9 9

16+ (Powyżej 15) E KOMB 8T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)183
4.Podolak Dorian
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Heda Patrycja
Podolak DorianHeda PatrycjaASTRA - Szczecin7 (+1)174
5.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin2 25
6.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Pacelik Patryk
Kraszewska Monika
ALFA-ASTRA - Stargard
Pacelik Patryk
Kraszewska Monika
Pacelik PatrykKraszewska MonikaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. C (+1)1C2
3.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin8 (+1)184
5.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 05
6.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 06
7.Pacelik Patryk
Kraszewska Monika
ALFA-ASTRA - Stargard
Pacelik Patryk
Kraszewska Monika
Pacelik PatrykKraszewska MonikaALFA-ASTRA - Stargard1 17
8.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Podolak Dorian
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Heda Patrycja
Podolak DorianHeda PatrycjaASTRA - Szczecin4 49

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)181
2.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard11 (+1)1112
3.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin3 33
4.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard7 74
5.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin3 35

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)181
2.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Tonder Łukasz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Tonder Łukasz
Bajon Magdalena
Tonder ŁukaszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań10 (+1)1103
4.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin3 34
5.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin7 75
6.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 07
8.Miszczuk Mateusz
Lewucha Agnieszka
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Lewucha Agnieszka
Miszczuk MateuszLewucha AgnieszkaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)143
4.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin3 (+1)134
5.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin2 25
6.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin3 36
7.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin12 127
8.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 08
9.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin0 09
10.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań9 (+1)192
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław9 (+1)193
4.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)174
5.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)156
7.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin2 27
8.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin3 38
9.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Biały Tomasz
Szafran Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE - Poznań12 1210
11.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin1 111
12.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 012
13.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin0 013
14.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 114
15.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra0 015

 

BLOK 3, rejestracja 17:30-18:00, próba parkietu 18:00, start: 18:30

12-13 (Junior 1) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin1
2.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2
3.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin3
4.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin4
5.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra5
6.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin6
7.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin7
8.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin8

12-13 (Junior 1) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin1
2.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2
3.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin4
5.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin5
6.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin6

14-15 (Junior 2) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra1
2.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard2
3.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin3
4.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin4
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5
6.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin6
7.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin7
8.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard8

14-15 (Junior 2) Open LA 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin1
2.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra2
3.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin3
4.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin4
5.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard5
6.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra6
7.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin7
8.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin8
9.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard9

16-18 (Młodzież) Open ST 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1
2.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn2
3.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin3
4.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin4
5.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin5
6.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin6
7.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin7
8.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin8
9.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin9

16-18 (Młodzież) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin1
2.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin2
3.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra3
4.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław4
5.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin5
6.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin6
7.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin7
8.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin8
9.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin9
10.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin10
11.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin11

16+ (Powyżej 15) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin1
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań2
3.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin3
4.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin4
5.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra5
6.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz6
7.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin7

16+ (Powyżej 15) Open LA 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin1
2.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin2
3.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin3
4.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań4
5.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin5
6.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin6
7.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin7
8.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard8
9.Miszczuk Mateusz
Lewucha Agnieszka
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Lewucha Agnieszka
Miszczuk MateuszLewucha AgnieszkaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk