ArtDance Cup 2017

2017-04-08 Kraków, ArtDance - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 08.00 - 09.00, próba parkietu 08.00 - 09.00, start: 09.30

8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec E (+1)1E1
2.Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS Kraków2 (+1)122
3.Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl4 (+1)143
4.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)124
5.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory2 26
7.Madej Mikołaj
Gądek Edyta
PLĄS - Kraków
Madej Mikołaj
Gądek Edyta
Madej MikołajGądek EdytaPLĄS - Kraków0 07
8.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów2 28
9.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 19

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin D (+1)1D1
2.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów D (+1)1D2
3.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)123
4.Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA - Krosno3 34
5.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno5 55
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl6 66

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała2, 2 (+1)12, 21
2.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3, 3 (+1)13, 31
3.Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów3 32
5.Machnik Rafał
Wnuk Nikola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Machnik Rafał
Wnuk Nikola
Machnik RafałWnuk NikolaLORDANCE - Wodzisław Śl.3, 0 3, 02
6.Wolak Adam
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Wolak Adam
Indyka Zuzanna
Wolak AdamIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów2 22

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.30, próba parkietu 11.30 - 11.50, start: 12.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno8 (+1)182
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków2 (+1)123
4.Szozda Michał
Goranczewska Julia
ST NOVOMEX Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaST NOVOMEX Opole2 24
5.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
GALA - Mielec
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaGALA - Mielec1 16

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Michał
Goranczewska Julia
ST NOVOMEX Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaST NOVOMEX Opole3 (+1)131
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków8 (+1)182
3.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno7 74
5.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
GALA - Mielec
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaGALA - Mielec2 25

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szwed Łukasz
Sikora Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szwed Łukasz
Sikora Katarzyna
Szwed ŁukaszSikora KatarzynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Gołosz Michał
Kuźdub Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Gołosz Michał
Kuźdub Julia
Gołosz MichałKuźdub JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 (+1)102
3.Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE - Rzeszów2 (+1)122
4.Chmura Karol
Białek Weronika
LATINO - Żabno
Chmura Karol
Białek Weronika
Chmura KarolBiałek WeronikaLATINO - Żabno0 03
5.Taborek Adam
Rączka Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rączka Julia
Taborek AdamRączka JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 13

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów5 (+1)152
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno8 (+1)183
4.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty3 (+1)134
5.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów1 15
6.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 06
7.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno7 77
8.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków1 18

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów5 (+1)151
2.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec5 (+1)152
3.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno9 (+1)193
4.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)174
5.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 25
6.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz8 86
7.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów3 37
8.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 18
9.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 09
10.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków0 010

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno7 (+1)171
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)163
4.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca Kraków6 (+1)164
5.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+1)175
6.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 06
7.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów6 67
8.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin0 08
9.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków1 19
10.Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
GASIEK - Rzeszów
Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK - Rzeszów5 510
11.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice0 010
12.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance - Kraków0 012

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)181
2.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno8 (+1)182
3.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca Kraków7 (+1)173
4.Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)114
5.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)125
6.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków0 06
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory1 17
8.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice0 08
9.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 19
10.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 110
11.Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
GASIEK - Rzeszów
Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK - Rzeszów5 511
12.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance - Kraków0 012

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.30, próba parkietu 14.00 - 14.30, start: 15.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)131
2.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)132
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków2 (+1)123
4.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice1 (+1)114
5.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 05
6.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków2 26
7.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno3 37
8.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)141
2.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków E (+1)1E2
3.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno5 (+1)153
4.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)124
5.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków0 05
6.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno1 16
7.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 07
8.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice0 08

16+ (Powyżej 15) E ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice5 (+1)152
3.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków D (+1)1D3
4.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków7 (+1)174
5.Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 65
6.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów5 56
7.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków0 07
8.Bysiak Jakub
Hojka Karolina
SKT AGH - Kraków
Bysiak Jakub
Hojka Karolina
Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH - Kraków4 48
9.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)161
2.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków3 (+1)133
4.Bysiak Jakub
Hojka Karolina
SKT AGH - Kraków
Bysiak Jakub
Hojka Karolina
Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH - Kraków5 (+1)154
5.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 35
6.Safin Kamil
Fudali Joanna
BAWINEK - Kraków
Safin Kamil
Fudali Joanna
Safin KamilFudali JoannaBAWINEK - Kraków4 46
7.Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
BAWINEK - Kraków
Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK - Kraków3 37
8.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 08
9.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec10 (+1)1101
2.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała12 (+1)1122
3.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik3 (+1)133
4.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)164
5.Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)135
6.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków12 (+1)1126
7.Śliwa Paweł
Kuźma Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Śliwa Paweł
Kuźma Agata
Śliwa PawełKuźma AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała2 27
8.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 08
9.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 09
10.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 010
11.Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków0 010
12.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME - Kęty7 712
13.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca Kraków4 412
14.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 014
15.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków0 015

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa A (+1)1A1
2.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory5 (+1)152
3.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków10 (+1)1103
4.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków2 (+1)124
5.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków4 45
6.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 16
7.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa - Tarnów7 77
8.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków0 08

16-18 (Młodzież) Open ST 0

16-18 (Młodzież) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 17.30, próba parkietu 17.30 - 18.00, start: 18.30

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

19+ (Powyżej 18) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry1
2.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3
4.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice4
5.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl. B (+1)1B1
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki9 (+1)192
3.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków6 (+1)163
4.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice9 (+1)194
5.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze7 75
6.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków6 66
7.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca Kraków10 107
8.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 08
9.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków1 19
10.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Talik Kamil
Fajkis Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Fajkis Julia
Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)191
2.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała11 (+1)1112
3.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków5 (+1)153
4.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki8 (+1)184
5.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 15
6.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 07
8.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance - Kraków0 07
9.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 19

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0