Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016

2016-10-23 Siennica Różana k/Krasnegostawu, RYTM - Chełm


Plik z wynikami

UWAGA

PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYM PROGRAMEM TURNIEJU!
UWAGA UCZESTNICY PUCHARU KLAS!!!
Na II bloku zostaną rozegrane ćwierćfinały oraz baraże w tańcach latynoamerykańskich klasy E i D
Na III bloku zostaną rozegrane finały klasy F, Półfinały i finały klasy E i D w tańcach latynoamerykańskich i standardowych!!!
Rejestracja par klasy E i D w stylu latynoamerykańskich odbędzie się na II bloku
Rejestracja par klasy F w obu stylach oraz par klasy E i D w stylu tańców standardowych odbędzie się na III bloku.

BLOK 1, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 11.00-11.45, start: 12.00

OTTT


10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)132
3.Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
Zdybel PiotrAmerla AleksandraTOP - ART - Lublin0 03
4.Pieklak Paweł
Żywicka Paulina
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Żywicka Paulina
Pieklak PawełŻywicka PaulinaZAMEK - Lublin1 14
5.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin1 15

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl E (+1)1E1
2.Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
FAST-STEP Warszawa
Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP Warszawa5 (+1)152
3.Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka MikołajPituch PolaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)153
4.Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 04
5.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin0 05
6.Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
BALANS - Lublin
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS - Lublin0 06
7.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno6 (+1)161
2.MARKEVYCH MAKSYM
LYTVINENKO POLINA
Winner Club
(Ukraina)
MARKEVYCH MAKSYM
LYTVINENKO POLINA
MARKEVYCH MAKSYMLYTVINENKO POLINAWinner Club
(Ukraina)
2
3.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie3 33
4.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 14
5.Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA - Krosno1 15

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA D (+1)1D1
2.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)153
4.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)154
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin5 55
6.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP - Janów Lubelski2 26
7.Kretowicz Damian
Sabarańska Dagmara
RYTM - Chełm
Kretowicz Damian
Sabarańska Dagmara
Kretowicz DamianSabarańska DagmaraRYTM - Chełm2 27
8.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin3 38

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 14.00-14.45, start: 15.00

Puchar Klas F, E, D-niższa opłata startowa obowiązuje do 19 października do godz. 24.00


16+ (Powyżej 15) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 3

Puchar Klasy F
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
MYKA - Zamość
Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA - Zamość EE1
2.Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski EE2
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka Julia EE3

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 4

Puchar Klasy F
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Orzeł Ewelina
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Orzeł Ewelina
Masłowski GrzegorzOrzeł EwelinaJUMP - Janów Lubelski EE1
2.Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
MYKA - Zamość
Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA - Zamość EE2
3.Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Walczyna Mateusz
Gozdalska Agnieszka
Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski EE3
4.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka Julia1 (+1)114

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 9

Puchar Klasy E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela DD1
2.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość DD2
3.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków DD3
4.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław4 (+1)145
5.Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 46
6.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok6 67
7.Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
MYKA - Zamość
Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA - Zamość0 07
8.Gromek Rafał
Piasecka Urszula
MYKA - Zamość
Gromek Rafał
Piasecka Urszula
Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA - Zamość1 19
9.Brocławik Damian
Rogala Agnieszka
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Rogala Agnieszka
Brocławik DamianRogala AgnieszkaAKSEL - Rzeszów0 010

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 15

Puchar Klasy E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE - Koluszki DD1
2.Cieślak Wojciech
Mikusek Kamila
Cieślak Wojciech
Mikusek Kamila
Cieślak WojciechMikusek Kamila DD2
3.Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL - Rzeszów DD3
4.Górny Marcin
Kurdziel Angelika
Górny Marcin
Kurdziel Angelika
Górny MarcinKurdziel Angelika6 (+1)164
5.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaSEMPRE - Kraków2 (+1)125
6.Szczepanik Adrian
Książek Monika
GASIEK - Rzeszów
Szczepanik Adrian
Książek Monika
Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK - Rzeszów6 66
7.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław5 57
8.Goral Maciej
Oleszczak Anna
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP - Janów Lubelski0 08
9.Brocławik Damian
Rogala Agnieszka
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Rogala Agnieszka
Brocławik DamianRogala AgnieszkaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 19
11.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość4 411
12.Gromek Rafał
Piasecka Urszula
MYKA - Zamość
Gromek Rafał
Piasecka Urszula
Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA - Zamość0 012
13.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok5 513
14.Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
MYKA - Zamość
Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA - Zamość2 214
15.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 215

16+ (Powyżej 15) D ST Puchar Klas PREMIUM 13

Puchar Klasy D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena CC1
2.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk Alicja CC2
3.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków CC3
4.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków5 (+1)154
5.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm5 (+1)155
6.Koguciuk Marcin
Gajewska Julia
RYTM - Chełm
Koguciuk Marcin
Gajewska Julia
Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM - Chełm4 46
7.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 07
8.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 18
9.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 79
10.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm1 111
12.Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
RYTM - Chełm
Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
Daniec WiktorPradyszczuk WiktoriaRYTM - Chełm1 112
13.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 1

16+ (Powyżej 15) D LA Puchar Klas PREMIUM 16

Puchar Klasy D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin CC1
2.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków CC2
3.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny Milena CC3
4.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków1 (+1)114
5.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena9 (+1)195
6.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk Alicja0 06
7.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola8 87
8.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm1 18
9.Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
RYTM - Chełm
Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
Daniec WiktorPradyszczuk WiktoriaRYTM - Chełm1 19
10.Koguciuk Marcin
Gajewska Julia
RYTM - Chełm
Koguciuk Marcin
Gajewska Julia
Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM - Chełm0 010
11.Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM - Chełm5 511
12.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin1 112
13.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm1 113
14.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 114
15.STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
Winner Club
(Ukraina)
STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
STUKALENKO OLEKSIISAMCHYK NATALIIAWinner Club
(Ukraina)
15
16.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała Karolina6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

OTTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)161
2.Tadla Paweł
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tadla Paweł
Jurewicz Monika
Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)162
3.Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM - Chełm4 (+1)143
4.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
Winner Club
(Ukraina)
STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
STUKALENKO OLEKSIISAMCHYK NATALIIAWinner Club
(Ukraina)
5
6.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

OTTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)151
2.Matykiewicz Zbyszko
Denisiuk Julia Krystyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Denisiuk Julia Krystyna
Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia KrystynaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)172
3.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm0 03
4.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 04
5.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

OTTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość11 (+1)1112
3.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm0 03
4.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

OTTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cacko Łukasz
Bańska Katarzyna
Cacko Łukasz
Bańska Katarzyna
Cacko ŁukaszBańska Katarzyna2 (+1)121
2.Tyburek Szymon
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Tyburek Szymon
Knyś Anna
Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER - Lublin1 (+1)112
3.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 73
4.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom3 34

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.30-17.15, start: 17.30

OTTT


14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0

19+ (Powyżej 18) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin1
2.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm2
3.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia3
4.STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
Winner Club
(Ukraina)
STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
STUKALENKO OLEKSIISAMCHYK NATALIIAWinner Club
(Ukraina)
4
5.Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM - Chełm5

19+ (Powyżej 18) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin1
2.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia2
3.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin3
4.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin4
5.Tyburek Szymon
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Tyburek Szymon
Knyś Anna
Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER - Lublin5
6.STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
Winner Club
(Ukraina)
STUKALENKO OLEKSII
SAMCHYK NATALIIA
STUKALENKO OLEKSIISAMCHYK NATALIIAWinner Club
(Ukraina)