Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT

2016-10-02 Baboszewo k/Płońska, ZOM PTT, IMAGE


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE:
1. kategoria do 9 lat przeniesiona do bloku 1, kategoria 16-18 lat ST/LA przeniesiona do bloku 3.
2. Rozpoczęcie 2 bloku godz. 15.00
3. Rozpoczęcie 3 bloku godz. 18.00

BLOK 1, rejestracja 10.00-10.30, próba parkietu 10.00-10.45, start: 11.00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk1 11
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk2 22
3.Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
Bortniczuk AntoniLewandowska Anastazja

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 51
2.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 12
3.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa5 53
4.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa5 54
5.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Przeździk Sebastian
Zawadzińska Aleksandra
FAN - Toruń
Przeździk Sebastian
Zawadzińska Aleksandra
Przeździk SebastianZawadzińska AleksandraFAN - Toruń0 06
7.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk Magdalena1 17
8.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01
2.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 02
3.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa2 23
4.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 04
5.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 15
6.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek6 66
7.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 17
8.Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
FAN - Toruń
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
Szymkowiak DawidMikut KarolinaFAN - Toruń5 58
9.Boś Jan
Brejnak Maja
ELITE DANCE - Warszawa
Boś Jan
Brejnak Maja
Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE - Warszawa5 59

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 81
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa7 72
3.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 23
4.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 04
5.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 15
6.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek6 66
7.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 17
8.Boś Jan
Brejnak Maja
ELITE DANCE - Warszawa
Boś Jan
Brejnak Maja
Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE - Warszawa5 58
9.Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
FAN - Toruń
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
Szymkowiak DawidMikut KarolinaFAN - Toruń5 59

 

BLOK 2, rejestracja 13.30-14.00, próba parkietu 14.15-15.00, start: 15.00

Zmiana godziny rozpoczęcia 2 bloku (godz. 15.00)


14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 01
2.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 02
3.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 03
4.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa7 74
5.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena0 05
6.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 26
7.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk1 17

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 01
2.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 02
3.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk8 83
4.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc Katarzyna0 04
5.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 05
6.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 46
7.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa7 77

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01
2.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 02
3.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 13

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01
2.Zdziech Przemysław
Skwarek Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Skwarek Natalia
Zdziech PrzemysławSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom1 12
3.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa1 13
4.Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak KamilRafińska Klaudia0 04
5.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia-1 -15
6.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Górlicki Kamil
Szałowska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Szałowska Karolina
Górlicki KamilSzałowska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom

 

BLOK 3, rejestracja 16.30-17.00, próba parkietu 17.15-18.00, start: 18.00

Zmiana godziny rozpoczęcia 3 bloku (godz. 18.00)


16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01
2.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 02
3.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA0 03
4.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 24
5.Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
Łyda KonradStaszak AleksandraCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 15
6.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 36
7.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia10 107
8.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń4 48
9.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń0 09
10.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01
2.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia0 04
5.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 65
6.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom3 36
7.Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
Łyda KonradStaszak AleksandraCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 17
8.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 28
9.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA1 14
5.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11
2.Zaprawa Marcin
Kuląg Marta
POLISH CLUB - Warszawa
Zaprawa Marcin
Kuląg Marta
Zaprawa MarcinKuląg MartaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 05
6.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski MarcinSobczak Aneta9 98
9.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA0 09
10.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 510
11.Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
DI SOMMA - Raszyn
Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA - Raszyn

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11
2.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
ELITE DANCE - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE - Warszawa3 32
3.Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
Zaborowski RomanKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 43
4.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 41
2.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz5 52

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski, świętokrzyski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11
2.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, pomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa10 101
2.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 32