Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

2017-11-04 Sosnowiec, KIEPURA - Sosnowiec


Plik z wynikami

UWAGA

Program MP 10T 2017, (sobota - dzień pierwszy)

Kategorie: 12-13, 16-18, pow.18, Pro-Am Single Dance, Pro-Am Scholarship

10:30 - otwarcie hali
11:30 - 12:15 - rejestracja par kategorii 12-13, 16-18, pow.18
11:45 - próba parkietu
13:00 - rozpoczęcie rund eliminacyjnych
14:30 - 15:00 - rejestracja par kategorii Pro-Am Single Dance
15:15 - próba parkietu dla par kategorii Pro-Am Single Dance
16:00 - rozpoczęcie turnieju dla kategorii Pro-Am Single Dance
16:30 - zakończenie rund eliminacyjnych
16:30 - 16:45 - rejestracja par kategorii Pro-Am Scholarship
17:30 - gala

BLOK 1

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 13

MP 10 T
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 03
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 05
6.Mazur Mikołaj
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Bała Weronika
Mazur MikołajBała WeronikaSUKCES - Jaworzno6 66
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 37
8.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 08
9.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
10.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin5 510
11.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 011
12.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 311
13.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra5 513

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 28

MP 10 T
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław0 02
3.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 03
4.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 04
5.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 15
6.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość1 16
7.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 07
8.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom3 38
9.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 09
10.Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
ZORBA - Częstochowa
Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
Bigosiński KacperPszczoła NataliaZORBA - Częstochowa0 010
11.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 011
12.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 312
13.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin0 013
14.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 014
15.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra11 1115
16.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 016
17.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 017
18.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin0 018
19.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 019
20.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 420
21.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 321
22.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów1 122
23.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 023
24.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 224
25.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 125
26.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 126
27.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
28.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 15

MP 10 T
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 02
3.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków0 03
4.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 34
5.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 05
6.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin8 87
8.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 08
9.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA7 79
10.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 010
11.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 711
12.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA0 012
13.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków5 513
14.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 114
15.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrzostwa Polski Zawodowców 0

Zawodowcy

19+ (Powyżej 18) ST Mistrz. Polski/Polish Open 0

Pro-AM Single Dance

19+ (Powyżej 18) LA Mistrz. Polski/Polish Open 0

Pro-AM Single Dance

19+ (Powyżej 18) ST Mistrz. Polski/Polish Open 0

Pro-Am Scholarship

19+ (Powyżej 18) LA Mistrz. Polski/Polish Open 0

Pro-Am Scholarship