Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych

2017-10-21 Łańcut, AKSEL - Rzeszów


UWAGA

UWAGA - Pary ZAWODOWE : Proszę o odebranie numerów startowych najpóźniej 1 godz. przez rozpoczęciem GALI WIECZORNEJ

Pary kategorii : DOROŚLI oraz MŁODZIEŻ - wszystkie pary ( również zwolnione z 1-szej rundy ) zobowiązane są do zarejestrowania się do godz. 13:00
Rozpoczęcie rund Eliminacyjnych o godz 14:00 !
======================================================================================================

Lista par, które nie wypełniły warunków kwalifikacji na Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych.
Wykaz par znajduje się w załączonej tabeli:

http://ptt.rzeszow.pl/mp/komunikat.pdf

W przypadku niewywiązania się z warunków kwalifikacji do dnia 18.10.2017 do godz. 24:00, pary zostaną usunięte z list startowych.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdecznie zapraszamy Kluby,Trenerów i Pary do udziału w ,,Podkarpacie Open"- turnieju towarzyszącym Mistrzostwom Polski PTT w tańcach standardowych. Pełne info o programie i konkurencjach na stronie w linku ,,Podkarpacie Open"

Chętni Tancerze mogą pozostać w ramach opłaty startowej na eliminacje i galę Mistrzostw Polski.
Osoby towarzyszące zapraszamy do zakupu biletów całodziennych.
Do zobaczenia
Zarząd Okręgu Podkarpackiego PTT

BLOK 1, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12:30-13:30, start: 14:00

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski / Polish Open 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie
2.Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
ZORBA - Częstochowa
Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
Bigosiński KacperPszczoła NataliaZORBA - Częstochowa
3.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
4.Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów
5.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
6.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa
7.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin
8.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin
9.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
10.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom
11.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
12.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
13.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa
14.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa
15.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin
16.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa
17.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
18.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra
19.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
20.Micał Kamil
Pitera Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Pitera Gabriela
Micał KamilPitera GabrielaGASIEK - Rzeszów
21.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław
22.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA
23.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów
24.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec
25.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość
26.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław
27.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów
28.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała
29.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin
30.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
31.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów
32.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław
33.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin
34.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice
35.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory
36.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn
37.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski / Polish Open 40

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra
2.Baran Kamil
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Baran Kamil
Częczek Julia
Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków
3.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec
4.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków
5.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataBLUE CLASSIC - Warszawa
6.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków
7.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
8.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
9.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź
10.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów
11.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków
12.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań
13.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj
14.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin
15.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków
16.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów
17.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów
18.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków
19.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaDUET - Warszawa
20.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec
21.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa
22.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra
23.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola
24.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec
25.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA
26.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
27.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość
28.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
29.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
30.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze
31.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów
32.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław
33.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin
34.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
35.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra
36.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów
37.Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów
38.Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE - Stalowa Wola
39.Zając Ariel
Zięba Monika
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika
Zając ArielZięba MonikaSZOK - Gliwice
40.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź

19+ (Powyżej 18) ST Mistrz. Polski / Polish Open 3

ZAWODOWCY
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusu Sergiu
Makar-Rusu Dorota
.
(Polska)
Rusu Sergiu
Makar-Rusu Dorota
Rusu SergiuMakar-Rusu Dorota.
(Polska)
2.Sefański Jacek
Korab-Stefańska Joanna
.
(Polska)
Sefański Jacek
Korab-Stefańska Joanna
Sefański JacekKorab-Stefańska Joanna.
(Polska)
3.Tomczak. Łukasz
Tomczak. Aleksandra
.
(Polska)
Tomczak. Łukasz
Tomczak. Aleksandra
Tomczak. ŁukaszTomczak. Aleksandra.
(Polska)