XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego

2017-12-09 Kraków,


Plik z wynikami
BLOK 1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Puchar Wieczystego PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz. EE1
2.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl. EE2
3.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno EE3
4.Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
Wołoszyn KamilPituch PolaJUMP - Janów Lubelski E (+1)1E4
5.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 (+1)115
6.Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki DawidFurman DariaFORUM - Zabrze4 (+1)146
7.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)117
8.Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 08
9.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 39
10.Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
Szwed ŁukaszMikuszewska MartynaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Gibas Dominik
Stasica Weronika
PLĄS - Kraków
Gibas Dominik
Stasica Weronika
Gibas DominikStasica WeronikaPLĄS - Kraków0 011
12.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków0 012
13.Wolny Jakub
Kot Emilia
PIONIER - Kłobuck
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaPIONIER - Kłobuck0 013
14.Wojtkowiak Aleks
Żydek Amelia
MK DANCE Lubliniec
Wojtkowiak Aleks
Żydek Amelia
Wojtkowiak AleksŻydek AmeliaMK DANCE Lubliniec0 014
15.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 015
16.Majewski Przemysław
Szala Liwia
FORUM - Zabrze
Majewski Przemysław
Szala Liwia
Majewski PrzemysławSzala LiwiaFORUM - Zabrze0 016

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Puchar Wieczystego PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik DD1
2.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce DD2
3.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria DD3
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D4
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów6 (+1)165
6.Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
LATINO - Żabno
Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO - Żabno1 (+1)116
7.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań3 (+1)137
8.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)128
9.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 09
10.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno2 210
11.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 011
12.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice0 012
13.Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE - Częstochowa0 013
14.Gwara Jan
Baranowska Anna
FANTAZJA - Kraków
Gwara Jan
Baranowska Anna
Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA - Kraków1 114
15.Ryz Michał
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ryz Michał
Zaręba Kamila
Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków2 215
16.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 216
17.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 117
18.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleczko Jakub
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Romanowska Oliwia
Kleczko JakubRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno CC1
2.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik CC2
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle CC3
4.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź4 (+1)144
5.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów5 (+1)155
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice2 (+1)126
7.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice C (+1)1C7
8.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa6 (+1)168
9.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź4 (+1)149
10.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków6 (+1)1610
11.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 411
12.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno6 612
13.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 113
14.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty1 114
15.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 015
16.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków1 116
17.Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
Bylica WojciechJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty0 017
18.Smolarek Marcel
Łyczko Daria
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Łyczko Daria
Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME - Kęty0 018
19.Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
Fidler JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce0 019
20.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 320
21.Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
MASTER DANCE - Gliwice
Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE - Gliwice0 021
22.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 022
23.Stępień Jarosław
Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławChmaj WiktoriaArtDance - Kraków0 023
24.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce0 024
25.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER Kluczbork0 025

14-15 (Junior 2) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa CC1
2.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik CC2
3.Korbut Aleksander
Siwek Aleksandra
EUFORIA Dance Kraków
Korbut Aleksander
Siwek Aleksandra
Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków CC3
4.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin4 (+1)144
5.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)125
6.Stępień Jarosław
Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławChmaj WiktoriaArtDance - Kraków1 (+1)116
7.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle5 (+1)157
8.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice2 (+1)128
9.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole3 (+1)139
10.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER Kluczbork1 110
11.Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
MASTER DANCE - Gliwice
Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE - Gliwice0 011
12.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź4 412
13.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 713
14.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 014
15.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 115
16.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty0 016
17.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów5 517
18.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź0 018
19.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 119
20.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce0 020
21.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 421
22.Smolarek Marcel
Łyczko Daria
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Łyczko Daria
Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME - Kęty0 023

14-15 (Junior 2) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa BB1
2.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno BB2
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin BB3
4.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów B (+1)1B4
5.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)145
6.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków B (+1)1B6
7.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola B (+1)1B7
8.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)138
9.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin4 49
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice5 510
11.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec3 311
12.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno2 212
13.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 013
14.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 014
15.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin6 615
16.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 016
17.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA - Sosnowiec1 117
18.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 018

14-15 (Junior 2) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów BB1
2.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa BB2
3.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin BB3
4.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko4 (+1)144
5.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin9 (+1)195
6.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)146
7.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. B (+1)1B7
8.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)168
9.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)139
10.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec4 410
11.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 011
12.Roman Jakub
Szarek Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca Kraków0 012
13.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty0 013
14.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 014
15.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków2 215
16.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów9 916
17.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 017
18.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 018
19.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 019
20.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1 120
21.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 121

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice EE1
2.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice EE2
3.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno EE3
4.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)134
5.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze3 (+1)135
6.Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
JEDYNKA - Łódź
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA - Łódź2 (+1)126
7.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków1 (+1)117
8.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław4 (+1)148
9.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)129
10.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 310
11.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 011
12.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów1 112
13.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków1 113
14.Siemieniec Daiwd
Wawrzkiewicz Joanna
BAWINEK - Kraków
Siemieniec Daiwd
Wawrzkiewicz Joanna
Siemieniec DaiwdWawrzkiewicz JoannaBAWINEK - Kraków2 214
15.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków0 015
16.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów0 017
17.Ciebień Wojciech
Bolechowska Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Bolechowska Izabela
Ciebień WojciechBolechowska IzabelaAKSEL - Rzeszów2 218
18.Kuryśko Kacper
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Kuryśko Kacper
Kopaczyńska Aleksandra
Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 018
19.Dydo Adam
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Dydo Adam
Czechura Gabriela
Dydo AdamCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków0 020

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice EE1
2.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl EE2
3.Merchel Julian
Merchel Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie EE3
4.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków1 (+1)114
5.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice3 (+1)135
6.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków1 (+1)116
7.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków2 (+1)127
8.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów1 (+1)118
9.Kuryśko Kacper
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Kuryśko Kacper
Kopaczyńska Aleksandra
Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów2 29
10.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 210
11.Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
SEMPRE - Kraków
Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
Kasprzyk KamilRożniatowska KarolinaSEMPRE - Kraków0 011
12.Paruta Taras
Drzewiecka Sylwia
DANCE CENTER - Poznań
Paruta Taras
Drzewiecka Sylwia
Paruta TarasDrzewiecka SylwiaDANCE CENTER - Poznań0 012
13.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków0 013
14.Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
JEDYNKA - Łódź
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA - Łódź1 114
15.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów0 015
16.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 016
17.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze2 217
18.Ciebień Wojciech
Bolechowska Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Bolechowska Izabela
Ciebień WojciechBolechowska IzabelaAKSEL - Rzeszów2 218

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
Bociański KacperKończyńska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin DD1
2.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław DD2
3.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA DD3
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)124
5.Bysiak Jakub
Hojka Karolina
SKT AGH - Kraków
Bysiak Jakub
Hojka Karolina
Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH - Kraków6 (+1)165
6.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków5 (+1)156
7.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)127
8.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno3 (+1)138
9.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno5 59
10.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan2 210
11.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno4 411
12.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 012
13.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 113
14.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 314
15.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice2 215
16.Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE - Kraków0 016
17.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 017
18.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice0 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków DD1
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA DD2
3.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl. DD3
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan D (+1)1D4
5.Onyszkiewicz Krzysztof
Markovych Olga
PERFECT DANCE - Kraków
Onyszkiewicz Krzysztof
Markovych Olga
Onyszkiewicz KrzysztofMarkovych OlgaPERFECT DANCE - Kraków D (+1)1D5
6.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)137
8.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 08
9.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 09
10.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 010
11.Goral Maciej
Oleszczak Anna
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP - Janów Lubelski3 311
12.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA6 612
13.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA4 413
14.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno4 414
15.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 115
16.Safin Kamil
Fudali Joanna
BAWINEK - Kraków
Safin Kamil
Fudali Joanna
Safin KamilFudali JoannaBAWINEK - Kraków4 416
17.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 (-1)-10
18.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice6 6
19.Gismatyllin Ilya
Saperkina Anna
Russia klub Imperia
(Rosja)
Gismatyllin Ilya
Saperkina Anna
Gismatyllin IlyaSaperkina AnnaRussia klub Imperia
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) S ST Puchar Wieczystego 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 01
2.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 02
3.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 03
4.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 04
5.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA0 05
6.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 06
7.Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Tango
(Białoruś)
Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Herasimionak KiryllDavidovich AliaksandraTango
(Białoruś)
8.Praharenka Dmitryi
Aheyeva Eugenia
Tango
(Białoruś)
Praharenka Dmitryi
Aheyeva Eugenia
Praharenka DmitryiAheyeva EugeniaTango
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) S LA Puchar Wieczystego 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41
2.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 02
3.Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
ST NOVOMEX Opole
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień KatarzynaST NOVOMEX Opole
5.Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Tango
(Białoruś)
Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Herasimionak KiryllDavidovich AliaksandraTango
(Białoruś)

30+ (Senior 1 + Senior 2) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków EE1
2.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK - Wrocław1 14

30+ (Senior 1 + Senior 2) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza EE1
2.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin2 (+1)122
3.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań E (+1)1E3
4.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków4 44
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 05

30+ (Senior 1 + Senior 2) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra DD1
2.Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus2 (+1)122
3.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA2 (+1)123
4.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin0 04
5.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15
6.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków0 06

30+ (Senior 1 + Senior 2) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław DD1
2.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce3 (+1)133
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 46

30+ (Senior 1) C+D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Omelchenko Maksym
Shevchuk Iryna
Favor
(Ukraina)
Omelchenko Maksym
Shevchuk Iryna
Omelchenko MaksymShevchuk IrynaFavor
(Ukraina)
1
2.Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań6 (+1)162
3.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań4 (+1)143
4.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Rosik Karol
Laurowska Anna
ESENS - Wrocław
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska AnnaESENS - Wrocław3 35
6.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków5 57

30+ (Senior 1 + Senior 2) C+D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań CC1
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)112
3.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 34
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 05
6.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06

30+ (Senior 1 + Senior 3) A+B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

POŁĄCZONE kat. Senior1+Senior2+Senior3 oraz KLASY B+A+S
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa AA1
2.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków0 03
4.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław7 74
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź2 2

30+ (Senior 1) A+B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 3

POŁĄCZONE KLASY B+A+S
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa AA1
2.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno0 02
3.Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań0 03

40+ (Senior 2) C+D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra BB1
2.Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
RIVIERA Warszawa
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Warszawa1 (+1)112
3.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 14
5.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość0 05
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 16
7.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 07

40+ (Senior 2) A+B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

POŁĄCZONE KLASY B+A+S

50+ (Senior 3 + Senior 4) E+F ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz. EE1
2.Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
CHARLESTON - Kielce
Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON - Kielce D (+1)1D2
3.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź1 15
6.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
DI SOMMA - Raszyn
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA - Raszyn0 06
7.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań1 17

50+ (Senior 3 + Senior 4) E+F LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań DD1
2.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
DI SOMMA - Raszyn
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA - Raszyn2 (+1)122
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków4 44
5.Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
CHARLESTON - Kielce
Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON - Kielce6 65
6.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik CC1
2.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów1 13
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 04
5.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 3

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów BB1
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław8 (+1)182
3.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica4 (+1)143
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 04
5.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków0 05

50+ (Senior 3 + Senior 4) C+D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik CC1
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław8 (+1)182
3.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica5 (+1)153
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 64
5.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków1 15
6.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów2 26
7.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 07

50+ (Senior 3 + Senior 4) A+B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

POŁĄCZONE KLASY B+A+S