Polish Open Championships PTT

2017-06-11 Karpacz, CHAMPION TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!!!
ZMIANY W PROGRAMIE!!!!
Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami rejestracji oraz godzinami rozpoczęcia rywalizacji turniejowej.

Pary 16-18 komb.
Rejestracja do godz. 8 15
START godz. 9 00

Pary 12-13komb, 14-15 komb., pow.18 komb.
Rejestracja do godz. 11 30
START godz. 12 30

Pary 16-18 ST/LA, pow.18 LA, RS pow.18 ST
Rejestracja do godz. 14 30
START godz. 15 30

Pary SENIOR 3
Rejestracja do godz. 18 00
START godz. 19 00




W związku z trwającym jeszcze Festiwalem w Blackpool na prośbę tancerzy przedłużamy niższą opłatę za start w Polish Open Championships do dnia 3.06.2017, po tym terminie wysokość opłaty jest podwójna zgodnie z regulaminem.

BLOK 1, rejestracja DO 8 15, start: 9 00

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów8 83
4.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 04
5.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 05
6.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 16
7.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin1 17
8.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 08
9.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 09
10.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1 110
11.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice2 211
12.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin6 612
13.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław0 013
14.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 414
15.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 115
16.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra11 1116
17.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 017
18.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 018
19.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 119

 

BLOK 2, rejestracja DO 11 30, start: 12 30

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra9 93
4.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 34
5.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 05
6.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 16
7.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 07
8.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin4 48
9.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 09
10.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin6 610

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno8 82
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 74
5.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra9 95
6.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 26
7.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.6 68
9.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin7 710
11.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 211
12.Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA - Praszka6 612
13.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 013
14.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin0 014
15.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 015
16.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 616
17.Stacha Kacper
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Skupień Zofia
Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 017
18.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin0 018
19.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 119
20.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 32
3.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 04
5.Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław8 85
6.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 07
8.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków3 38

 

BLOK 3, rejestracja DO 14 30, start: 15 30

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 29

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 04
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów8 86
7.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 07
8.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin1 18
9.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1 19
10.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 09
11.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa0 011
12.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów10 1012
13.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin6 613
14.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1 114
15.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA12 1215
16.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa0 016
17.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 017
18.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 118
19.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 419
20.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 120
21.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 121
22.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 122
23.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 023
24.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 324
25.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki13 1324
26.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole10 1026
27.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 027
28.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole0 028
29.Galewicz Marcin
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Bociąga Katarzyna
Galewicz MarcinBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 25

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Świątkowski Piotr
Kierasińska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Kierasińska Wiktoria
Świątkowski PiotrKierasińska WiktoriaIGLICA - Wrocław8 83
4.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 04
5.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 05
6.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 26
7.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa0 07
8.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 08
9.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno5 59
10.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010
12.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 013
14.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 014
15.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 215
16.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 016
17.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa0 016
18.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 018
19.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań12 1219
20.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 019
21.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 021
22.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 021
23.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 023
24.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory5 524
25.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 425

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 40

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 01
2.Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaDUET - Warszawa0 02
3.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 03
4.Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 87
8.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 09
10.Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
DUET - Warszawa
Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaDUET - Warszawa8 810
11.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
12.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 012
13.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 013
14.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 013
15.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin0 015
16.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 715
17.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań8 817
18.Siarohin Artsemi
Szymiczek Katarzyna
Style
(Białoruś)
Siarohin Artsemi
Szymiczek Katarzyna
Siarohin ArtsemiSzymiczek KatarzynaStyle
(Białoruś)
17
19.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 819
20.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA2 220
21.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 021
22.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 421
23.Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 323
24.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań0 023
25.Boja Tomasz
Gwóźdź Kamila
MASTER DANCE - Gliwice
Boja Tomasz
Gwóźdź Kamila
Boja TomaszGwóźdź KamilaMASTER DANCE - Gliwice1 125
26.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 025
27.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów1 127
28.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 028
29.Kacperski Robert
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Lasko Daria
Kacperski RobertLasko DariaASTRA - Szczecin1 128
30.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław0 030
31.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań6 631
32.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 232
33.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 033
34.Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław0 034
35.Miechowicz Dominik
Krzysztofczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Krzysztofczyk Karolina
Miechowicz DominikKrzysztofczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 035
36.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław0 036
37.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 037
38.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków0 038
39.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków
40.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 22

RISING STAR eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 01
2.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 32
3.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec3 34
5.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów0 05
6.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań8 86
7.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 07
8.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 08
9.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 010
11.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola5 511
12.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA3 312
13.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 013
14.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 014
15.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 115
16.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm1 116
17.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków3 317
18.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 218
19.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 019
20.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin
21.Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
Stękała PawełKwaśny DanutaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
22.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź

 

BLOK 4, rejestracja DO 18 00, start: 19 00

GALA WIECZORNA


50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 31
2.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól1 12
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 53
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice10 104
5.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów3 35
6.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 41
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 62
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice1 13
4.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 74