Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych

2017-03-12 Expo Arena Ostróda,


Plik z wynikami

UWAGA

Odebranie numerów startowych najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem eliminacji

11.30 Eliminacje klasa B
12.15 Eliminacje klasa A
13.00 Eliminacje klasa C

17.00 Gala wieczorna: półfinały i finały klas A, B, C

BLOK 1

16+ (Powyżej 15) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA - Stargard BB1
2.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków BB2
3.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń BB3
4.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc Katarzyna11 (+2)2114
5.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA6 (+2)265
6.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole4 (+2)246
7.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków5 (+1)157
8.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły1 (+1)118
9.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)168
10.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)1710
11.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice5 (+1)1511
12.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)1612
13.Nowosiad Tomasz
Burtan Barbara
BAWINEK - Kraków
Nowosiad Tomasz
Burtan Barbara
Nowosiad TomaszBurtan BarbaraBAWINEK - Kraków3 (+1)1313
14.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard10 (+1)11013
15.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków4 415
16.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze6 616
17.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice1 117
18.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice6 618
19.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 618
20.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 218
21.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin0 021
22.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 022
23.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa3 322
24.Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków0 024
25.Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
Grzybowski MarekKanas AleksandraBAWINEK - Kraków0 024

16+ (Powyżej 15) B ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 45

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin AA1
2.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom AA2
3.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze AA3
4.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź AA4
5.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin AA5
6.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin7 (+2)276
7.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia2 (+2)227
8.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa13 (+2)2138
9.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA A (+2)2A8
10.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)1610
11.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa8 (+1)1811
12.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz9 (+1)1912
13.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin5 (+1)1513
14.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)1714
15.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)1215
16.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów5 (+1)1515
17.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)1817
18.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów3 318
19.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 019
20.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraARTS STUDIO - Oława1 120
21.Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 120
22.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa5 520
23.Mandla Piotr
Mandla Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mandla Piotr
Mandla Klaudia
Mandla PiotrMandla KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 323
24.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów10 1024
25.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie11 1125
26.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 525
27.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin12 1227
28.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok5 527
29.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik0 029
30.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa2 229
31.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 031
32.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 032
33.Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź7 733
34.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa1 134
35.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 135
36.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 035
37.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 037
38.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 037
39.Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
BAWINEK - Kraków
Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK - Kraków0 039
40.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 040
41.Będkowski Dawid
Łopata Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Łopata Anna
Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 041
42.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok0 041
43.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice2 241
44.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca Kraków4 441
45.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 045

16+ (Powyżej 15) A ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów SS1
2.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory SS2
3.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg SS3
4.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań8 (+2)284
5.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno3 (+2)235
6.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin2 (+2)226
7.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA3 (+1)137
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1 (+1)118
9.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)119
10.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków3 (+1)139
11.Romerowicz Kamil
Kroczek Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Kroczek Klaudia
Romerowicz KamilKroczek KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)1111
12.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin6 (+1)1612
13.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość1 (+1)1113
14.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)1614
15.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)1114
16.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm1 116
17.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów0 017
18.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław0 017
19.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 017
20.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin0 017
21.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia0 021
22.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 222
23.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA4 423
24.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok0 (-1)-10
25.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin-1 (-1)-1-1