Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich

2017-03-11 Expo Arena Ostróda,


Plik z wynikami

UWAGA

Odebranie numerów startowych najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem eliminacji

11.30 Eliminacje klasa B
12.15 Eliminacje klasa A
13.00 Eliminacje klasa C

18.00 Gala wieczorna: półfinały i finały klas A, B, C

BLOK 1

16+ (Powyżej 15) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa BB1
2.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin BB2
3.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. BB3
4.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin BB4
5.Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
Drążewski NikodemPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+2)245
6.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+2)246
7.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard B (+2)2B7
8.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)168
9.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły2 (+1)129
10.Zając Mateusz
Niziołek Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Zając Mateusz
Niziołek Natalia
Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL - WARSZAWA9 (+1)1910
11.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)1311
12.Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk PatrykMiernik Natalia Wiktoria5 (+1)1511
13.Miszczuk Mateusz
Lewucha Agnieszka
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Lewucha Agnieszka
Miszczuk MateuszLewucha AgnieszkaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk7 (+1)1713
14.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)1814
15.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)1215
16.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław5 (+1)1515
17.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 317
18.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze11 1117
19.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków4 419
20.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków4 419
21.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 121
22.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 622
23.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA6 623
24.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA0 024
25.Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków0 025
26.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 026
27.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice1 126
28.Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
Waśniewski JakubSzumacher Patrycja4 428
29.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3 329
30.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice1 130
31.Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
Grzybowski MarekKanas AleksandraBAWINEK - Kraków0 031

16+ (Powyżej 15) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 54

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno AA1
2.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa AA2
3.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin AA3
4.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań AA4
5.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec AA5
6.Skórski Marcel
Krupa Angelika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Krupa Angelika
Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. AA6
7.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno5 (+2)257
8.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA5 (+2)258
9.Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2109
10.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)1810
11.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+1)1810
12.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)1512
13.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)1513
14.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)1214
15.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław2 (+1)1214
16.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)1916
17.Kapitan Cyprian
Sych Ewa
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Sych Ewa
Kapitan CyprianSych EwaMASTER DANCE - Gliwice6 (+1)1617
18.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław7 718
19.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 619
20.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA6 620
21.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin2 221
22.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory4 422
23.Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
CHAMPION TEAM - Wrocław
Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
Piotrowski WojciechKrawczyk MałgorzataCHAMPION TEAM - Wrocław5 523
24.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 124
25.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze-1 -125
26.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 125
27.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 127
28.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom6 627
29.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno12 1227
30.Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE - Warszawa1 127
31.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice0 031
32.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław2 231
33.Grodzki Jakub
Kosińska Ewa
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Grodzki Jakub
Kosińska Ewa
Grodzki JakubKosińska EwaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 133
34.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 033
35.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA5 535
36.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań4 435
37.Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 437
38.Faliński Przemysław
Denarska Julia
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Faliński Przemysław
Denarska Julia
Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 038
39.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 039
40.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 040
41.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza12 1240
42.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin0 042
43.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław4 443
44.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków0 044
45.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 645
46.Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
BAWINEK - Kraków
Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK - Kraków0 046
47.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze0 047
48.Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL - WARSZAWA0 048
49.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 149
50.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 049
51.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 151
52.Kycia Mateusz
Malarz Justyna
DANCE TEAM - Wrocław
Kycia Mateusz
Malarz Justyna
Kycia MateuszMalarz JustynaDANCE TEAM - Wrocław7 752
53.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia0 053
54.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska13 1354

16+ (Powyżej 15) A LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 50

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Główka Tomasz
Jureczko Marta
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaIGLICA - Wrocław SS1
2.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom SS2
3.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów SS3
4.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA2 (+2)224
5.Boja Tomasz
Gwóźdź Kamila
MASTER DANCE - Gliwice
Boja Tomasz
Gwóźdź Kamila
Boja TomaszGwóźdź KamilaMASTER DANCE - Gliwice1 (+2)215
6.Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
Gryczka AdamRytkowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+2)236
7.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin1 (+1)117
8.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów1 (+1)117
9.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)169
10.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin1 (+1)1110
11.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 (+1)1811
12.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin1 (+1)1112
13.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów3 (+1)1313
14.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)1514
15.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 215
16.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań6 615
17.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin0 017
18.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 018
19.Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 319
20.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia0 019
21.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 221
22.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław2 222
23.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 123
24.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 023
25.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia0 023
26.Stępień Adrian
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Stępień Adrian
Tyl Katarzyna
Stępień AdrianTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 026
27.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 227
28.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice0 027
29.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska JoannaSTYL - Kraków3 329
30.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 030
31.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 630
32.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 732
33.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 033
34.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 034
35.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 035
36.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 036
37.Świniarski Marcin
Gałaś Agnieszka
Świniarski Marcin
Gałaś Agnieszka
Świniarski MarcinGałaś Agnieszka5 536
38.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 338
39.Bator Filip
Podolska Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Podolska Alicja
Bator FilipPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 039
40.Boluk Bartłomiej
Skuła Eliza
CHAMPION TEAM - Wrocław
Boluk Bartłomiej
Skuła Eliza
Boluk BartłomiejSkuła ElizaCHAMPION TEAM - Wrocław0 039
41.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 039
42.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa1 139
43.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 043
44.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków0 044
45.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów-1 -145
46.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów0 046
47.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 446
48.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 146
49.Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (-1)-17
50.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin-1 (-1)-1-1