Wejście do Amfiteatru od godz. 10.00
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5
WA, Q, CCC, PolLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra | Tabor Natan Surleta Michalina | Tabor Natan | Surleta Michalina | AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Jędraszczak Wiktor Raźna Natalia START - Płońsk | Jędraszczak Wiktor Raźna Natalia | Jędraszczak Wiktor | Raźna Natalia | START - Płońsk | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Karasiak Piotr Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice | Karasiak Piotr Fuks Aleksandra Weronika | Karasiak Piotr | Fuks Aleksandra Weronika | ESKADRA - Pabianice | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
4. | Karaskiewicz Michał Biernacka Julia CLASSIC - Warszawa | Karaskiewicz Michał Biernacka Julia | Karaskiewicz Michał | Biernacka Julia | CLASSIC - Warszawa | 2 | | 2 | | 3 |
5. | Szor Hubert Rozbicka Zuzanna MAKO - Sulejówek | Szor Hubert Rozbicka Zuzanna | Szor Hubert | Rozbicka Zuzanna | MAKO - Sulejówek | 1 | | 1 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4
WA, Q, CCC, JLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nowicki Hubert Norbert Sandra
| Nowicki Hubert Norbert Sandra | Nowicki Hubert | Norbert Sandra | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Witczak Paweł Pikuła Patrycja MAKO - Sulejówek | Witczak Paweł Pikuła Patrycja | Witczak Paweł | Pikuła Patrycja | MAKO - Sulejówek | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
3. | Brodowski Maksym Naguszewska Julia MAKO - Sulejówek | Brodowski Maksym Naguszewska Julia | Brodowski Maksym | Naguszewska Julia | MAKO - Sulejówek | 1 | | 1 | | 3 |
4. | Misiak Jakub Dobrzańska Otylia
| Misiak Jakub Dobrzańska Otylia | Misiak Jakub | Dobrzańska Otylia | | 2 | | 2 | | 3 |
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa | Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela | Pogorzelski Piotr | Cuber Gabriela | FAST-STEP Warszawa | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Kita Patryk Konieczko Agata ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Kita Patryk Konieczko Agata | Kita Patryk | Konieczko Agata | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 9 (+1) | 1 | 9 | | 2 |
3. | Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice | Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria | Myśliński Olaf | Czapnik Wiktoria | ESKADRA - Pabianice | 4 | | 4 | | 3 |
4. | Smolarek Marcel Roszak Julia
| Smolarek Marcel Roszak Julia | Smolarek Marcel | Roszak Julia | | 7 | | 7 | | 4 |
5. | Wolf Łukasz Stachera Weronika
| Wolf Łukasz Stachera Weronika | Wolf Łukasz | Stachera Weronika | | 1 | | 1 | | 5 |
6. | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna | Przemieniecki Szymon | Karwacka Justyna | WIKA - Olsztyn | 4 | | 4 | | |
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa | Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela | Pogorzelski Piotr | Cuber Gabriela | FAST-STEP Warszawa | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin | Molas Błażej Kuranc Izabela | Molas Błażej | Kuranc Izabela | ZAMEK - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
3. | Kuczyński Filip Janczewska Julia
| Kuczyński Filip Janczewska Julia | Kuczyński Filip | Janczewska Julia | | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
4. | Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice | Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria | Myśliński Olaf | Czapnik Wiktoria | ESKADRA - Pabianice | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Zużałek Szymon Jaworska Natalia
| Zużałek Szymon Jaworska Natalia | Zużałek Szymon | Jaworska Natalia | | 9 | | 9 | | 5 |
6. | Wolf Łukasz Stachera Weronika
| Wolf Łukasz Stachera Weronika | Wolf Łukasz | Stachera Weronika | | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Kita Patryk Konieczko Agata ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Kita Patryk Konieczko Agata | Kita Patryk | Konieczko Agata | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 4 | | 4 | | 7 |
8. | Busiek Jakub Jeżyna Oliwia CENTRUM TAŃCA - Radom | Busiek Jakub Jeżyna Oliwia | Busiek Jakub | Jeżyna Oliwia | CENTRUM TAŃCA - Radom | 9 | | 9 | | 8 |
9. | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna | Przemieniecki Szymon | Karwacka Justyna | WIKA - Olsztyn | 5 | | 5 | | |
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Górny Marcin Kurdziel Angelika
| Górny Marcin Kurdziel Angelika | Górny Marcin | Kurdziel Angelika | | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Jóźwiak Mateusz Krzyczkowska Katarzyna
| Jóźwiak Mateusz Krzyczkowska Katarzyna | Jóźwiak Mateusz | Krzyczkowska Katarzyna | | 5 | | 5 | | 2 |
3. | Roszak Michał Bilińska Magda
| Roszak Michał Bilińska Magda | Roszak Michał | Bilińska Magda | | 0 | | 0 | | 3 |