"DANCE OSCARS 2016" World Open Competition

2016-11-06 Kędzierzyn-Koźle, UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!
Zmiana godzin rozpoczęcia I bloku na 10.00.

Dwóch organizatorów: UKS CATIA (Okręg Opolski PTT) oraz MISTRAL Tarnowskie Góry (Okręg Śląski PTT)

BLOK 1, rejestracja 08:30-09.30, próba parkietu 08:30-09.30, start: 10:00

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+1)14, 41
2.Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.1, 1 (+1)11, 11
3.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory3, 3 (+1)13, 31
4.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice1, 1 1, 12
5.Gonschior David
Ryniak Maja
FALLAWAY - Opole
Gonschior David
Ryniak Maja
Gonschior DavidRyniak MajaFALLAWAY - Opole0 02
6.Kisiela Tomasz
Wilk Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
Kisiela TomaszWilk JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle3 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Broslavskyi Danylo
Zalishchuk Sofiya
Aelita
(Ukraina)
Broslavskyi Danylo
Zalishchuk Sofiya
Broslavskyi DanyloZalishchuk SofiyaAelita
(Ukraina)
1
2.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory1, 3 (+1)11, 31
3.Holewik Krzysztof
Ryguła Aleksandra
SZOK - Gliwice
Holewik Krzysztof
Ryguła Aleksandra
Holewik KrzysztofRyguła AleksandraSZOK - Gliwice3, 3 (+1)13, 31
4.Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.5, 5 (+1)15, 51
5.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory3, 3 (+1)13, 31
6.Bołdyn Jakub
Lasota Anna
FALLAWAY - Opole
Bołdyn Jakub
Lasota Anna
Bołdyn JakubLasota AnnaFALLAWAY - Opole2 22
7.Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO - Rybnik0, 0 0, 02
8.Gawron Łukasz
Sternik Oliwia
SZOK - Gliwice
Gawron Łukasz
Sternik Oliwia
Gawron ŁukaszSternik OliwiaSZOK - Gliwice0, 0 0, 02
9.Lipok Karolina
Bdzionek Igor
Lipok Karolina
Bdzionek Igor
Lipok KarolinaBdzionek Igor0, 0 0, 02
10.Samol Rafał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Samol Rafał
Kosteczko Iga
Samol RafałKosteczko IgaRONDO - Rybnik0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Mykanów3 (+1)131
2.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów4 (+1)141
3.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława5 (+1)151
4.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole6 (+1)161
5.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Mykanów
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Mykanów6 (+1)161
6.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole7 (+1)171
7.Oracz Fabian
Gosińska Kinga
ZORBA - Mykanów
Oracz Fabian
Gosińska Kinga
Oracz FabianGosińska KingaZORBA - Mykanów4 (+1)142
8.Wdowiak Maciej
Gierczyk Karolina
SKYDANCE - Wrocław
Wdowiak Maciej
Gierczyk Karolina
Wdowiak MaciejGierczyk KarolinaSKYDANCE - Wrocław3 (+1)132
9.Cetner Adam
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Cetner Adam
Bosy Weronika
Cetner AdamBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław2 23
10.Gola Jakub
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Gola Jakub
Hołoś Daria
Gola JakubHołoś DariaRETRO - Kępno1 13
11.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała1 13
12.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03
13.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY - Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY - Opole1 13
14.Sier Amadeusz
Marek Nadia
RYTM - Żory
Sier Amadeusz
Marek Nadia
Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM - Żory0 03
15.Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
ZORBA - Mykanów
Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA - Mykanów1 13
16.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory0 03

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
SKYDANCE - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE - Wrocław0 03
4.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory3 34

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klekot Jakub
Siwek Karolina
ZORBA - Mykanów
Klekot Jakub
Siwek Karolina
Klekot JakubSiwek KarolinaZORBA - Mykanów5 (+1)151
2.Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA - Mykanów1 (+1)112
3.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz0 03

12-13 (Junior 1 + Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D (+1)1D1
2.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia D (+1)1D2
3.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)163
4.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO - Opole6 (+1)164
5.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Siechnice
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Siechnice6 65
6.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik3 36
7.Salo Mykhaylo
Antypovych Anna
Aelita
(Ukraina)
Salo Mykhaylo
Antypovych Anna
Salo MykhayloAntypovych AnnaAelita
(Ukraina)
7
8.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina0 08
9.Musioł Michael
Błach Manuela
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Błach Manuela
Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 29
10.Miśta Mateusz
Łabuda Patrycja
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Miśta Mateusz
Łabuda Patrycja
Miśta MateuszŁabuda PatrycjaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 010

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muller Michał
Kubica Katarzyna
KIEPURA - Sosnowiec
Muller Michał
Kubica Katarzyna
Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)181
2.Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 53
4.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 94
5.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)171
2.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+1)1C2
3.Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 84

14-15 (Junior 2 + Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów5 (+1)151
2.Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
MASTER DANCE - Gliwice
Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE - Gliwice5 (+1)152
3.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)143
4.Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna4 44
5.Brudny Błażej
Chlebik Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Brudny Błażej
Chlebik Zofia
Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Musioł Szymon
Krumpietz Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Krumpietz Wiktoria
Musioł SzymonKrumpietz WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 16
7.Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaAKCENT - Będzin1 1

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)181
2.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława1 12
3.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory1 1

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 12:30-13:00, start: 13:00

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach


14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska Marcelina4 (+1)142
3.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)153
4.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa2 (+1)124
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory5 55
6.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 36
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory0 07
8.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria0 08

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)161
2.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska Marcelina3 (+1)132
3.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin9 (+1)193
4.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaAKCENT - Będzin10 104
5.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.10 105
6.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria5 56
7.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów6 67

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Balicki Patryk
Karpińska Dominika
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Balicki Patryk
Karpińska Dominika
Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle D (+1)1D2
3.Kowalczuk Mateusz
Wróbel Sandra
FORUM - Zabrze
Kowalczuk Mateusz
Wróbel Sandra
Kowalczuk MateuszWróbel SandraFORUM - Zabrze5 (+1)153
4.Stryjniak Krzysztof
Hyży Emilia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Stryjniak Krzysztof
Hyży Emilia
Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)174
5.Manusch Mikołaj
Wazia Agata
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Wazia Agata
Manusch MikołajWazia AgataFORUM - Zabrze1 15
6.Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
SŁOŃCE - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaSŁOŃCE - Poznań0 06
7.Piotrowski Jarosław
Osowska Aniela
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Piotrowski Jarosław
Osowska Aniela
Piotrowski JarosławOsowska AnielaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 07
8.Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
Pawliczek SzymonChmielowiec DariaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 08

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)131
2.Stryjniak Krzysztof
Hyży Emilia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Stryjniak Krzysztof
Hyży Emilia
Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
3.Kowalczuk Mateusz
Wróbel Sandra
FORUM - Zabrze
Kowalczuk Mateusz
Wróbel Sandra
Kowalczuk MateuszWróbel SandraFORUM - Zabrze5 (+1)153
4.Balicki Patryk
Karpińska Dominika
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Balicki Patryk
Karpińska Dominika
Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)144
5.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze7 75
6.Manusch Mikołaj
Wazia Agata
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Wazia Agata
Manusch MikołajWazia AgataFORUM - Zabrze1 16
7.Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
SŁOŃCE - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaSŁOŃCE - Poznań0 07
8.Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
Pawliczek SzymonChmielowiec DariaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 08
9.Piotrowski Jarosław
Osowska Aniela
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Piotrowski Jarosław
Osowska Aniela
Piotrowski JarosławOsowska AnielaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole3 (+1)131
2.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)122
3.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań4 43
4.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 04
5.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena C (+1)1C1
2.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)152
3.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna9 (+1)193
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole6 (+1)164
5.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 45
6.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole1 16
7.Domiański Michał
Kolińska Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 27
8.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okon Sebastian
Smolarek Agata
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE - Wrocław8 (+1)181
2.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle8 (+1)182
3.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)113
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole2 (+1)124
5.Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)125
6.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 16
7.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze6 67
8.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole0 08
9.Chabowski Bartosz
Trząska Patrycja
KIEPURA - Sosnowiec
Chabowski Bartosz
Trząska Patrycja
Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA - Sosnowiec1 19
10.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik0 09
11.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja0 011
12.Domiański Michał
Kolińska Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań9 (+1)191
2.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice2 (+1)122
3.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze7 (+1)173
4.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena MariaZORBA - Mykanów8 (+1)184
5.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław8 (+1)185
6.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 16
7.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 07
8.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 47
9.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze0 09
10.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja0 010
11.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole0 011
12.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 112

16+ (Powyżej 15) A ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań
2.Stepanenko Serhiy
Bykova Yaroslava
Aelita
(Ukraina)
Stepanenko Serhiy
Bykova Yaroslava
Stepanenko SerhiyBykova YaroslavaAelita
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1
2.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów2
3.Dudiak Hryhoriy
Vozniak Mariya-Solomiya
Cristall
(Ukraina)
Dudiak Hryhoriy
Vozniak Mariya-Solomiya
Dudiak HryhoriyVozniak Mariya-SolomiyaCristall
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-17:30, start: 17:30

14-15 (Junior 2) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1
2.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.2
3.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik3
4.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin4
5.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5
6.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów6
7.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria7

14-15 (Junior 2) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik1
2.Górczak Kasper
Małczak Maja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Górczak Kasper
Małczak Maja
Górczak KasperMałczak MajaCANTINERO - Tomaszów Maz.2
3.Kucab Dominik
Meń Julia
IDEA - Kraków
Kucab Dominik
Meń Julia
Kucab DominikMeń JuliaIDEA - Kraków3
4.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin4
5.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa5
6.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6
7.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów7
8.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika8
9.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik8
10.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin10
11.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria11

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+1)161
2.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole13 (+1)1132
3.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów4 (+1)143
4.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław9 (+1)194
5.Basak Mateusz
Kubatta Sandra
GEMAR - Wrocław
Basak Mateusz
Kubatta Sandra
Basak MateuszKubatta SandraGEMAR - Wrocław13 (+1)1135
6.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory2 (+1)126
7.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 07
8.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 17
9.Śliwa Paweł
Kuźma Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Śliwa Paweł
Kuźma Agata
Śliwa PawełKuźma AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała1 19
10.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena0 010
11.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 011
12.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 012
13.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 013
14.Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
Mroczkowski RafałMroczkowska KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław0 014
15.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 015

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+1)1101
2.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)182
3.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław3 (+1)133
4.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory4 (+1)144
5.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 15
6.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory7 76
7.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
JABCZYŃSCY - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaJABCZYŃSCY - Wrocław5 57
8.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 08
9.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 09
10.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010

16+ (Powyżej 15) Open ST 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa1
2.Baran Kamil
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Baran Kamil
Częczek Julia
Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków2
3.Zając Ariel
Zięba Monika Maja
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika Maja
Zając ArielZięba Monika MajaSZOK - Gliwice3
4.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze4
5.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
AKSEL - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaAKSEL - Rzeszów5
6.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik6
7.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry7
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów8
9.Smutnicki Tomasz
Niedbal - van der Bliek Anna
Dutch Amateur League
(Holandia)
Smutnicki Tomasz
Niedbal - van der Bliek Anna
Smutnicki TomaszNiedbal - van der Bliek AnnaDutch Amateur League
(Holandia)
9
10.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków10
11.Stepanenko Serhiy
Bykova Yaroslava
Aelita
(Ukraina)
Stepanenko Serhiy
Bykova Yaroslava
Stepanenko SerhiyBykova YaroslavaAelita
(Ukraina)
11
12.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO - Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO - Opole12
13.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań

16+ (Powyżej 15) Open LA 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa1
2.Kulbachynskyj Liubomyr
Samotiy Zoriana
Aelita
(Ukraina)
Kulbachynskyj Liubomyr
Samotiy Zoriana
Kulbachynskyj LiubomyrSamotiy ZorianaAelita
(Ukraina)
2
3.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3
4.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry4
5.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5
6.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra6
7.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków7
8.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice8
9.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin8
10.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik10
11.Chosta Bartłomiej
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Krzysztofczyk Karolina
Chosta BartłomiejKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik10
12.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry10
13.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa13
14.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin14
15.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków15
16.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice16
17.Kapitan Cyprian
Sych Ewa
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Sych Ewa
Kapitan CyprianSych EwaMASTER DANCE - Gliwice17
18.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice17
19.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice19
20.Boja Tomasz
Gwóźdź Kamila
MASTER DANCE - Gliwice
Boja Tomasz
Gwóźdź Kamila
Boja TomaszGwóźdź KamilaMASTER DANCE - Gliwice
21.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry
22.Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa
23.Pragr Martin
Galandzarova Denisa
TK Marendi
(Czechy)
Pragr Martin
Galandzarova Denisa
Pragr MartinGalandzarova DenisaTK Marendi
(Czechy)

16-18 (Młodzież) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1
2.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory2
3.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice3
4.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry4
5.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
JABCZYŃSCY - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaJABCZYŃSCY - Wrocław5

16-18 (Młodzież) Open LA 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1
2.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław2
3.Dudiak Hryhoriy
Vozniak Mariya-Solomiya
Cristall
(Ukraina)
Dudiak Hryhoriy
Vozniak Mariya-Solomiya
Dudiak HryhoriyVozniak Mariya-SolomiyaCristall
(Ukraina)
3
4.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów4
5.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice5
6.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak IzabelaSzT eMiKa - Tarnów6
7.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław
8.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM - Wrocław
9.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry