Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016"

2016-04-16 Rzeszów, AKSEL - Rzeszów


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga:nagrody finansowe:- klasa A Latin :I miejsce-400,II-300,-,III-200,IV-VI-100,-
-klasa 18+ OPEN ST:I miejsce-500,II-400,-,III-300,IV-VI-150,-

UWAGA:Rozpoczęcie bloku I - GODZ.9.30-!!!

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.45, start: 9:00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)131
2.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
3.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów4 (+1)144
5.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno0 05
6.Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Socha Jarosław
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Socha Jarosław
Lasek Aleksandra
Socha JarosławLasek AleksandraGRACJA - Krosno1 17
8.Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Gaweł Karolina
Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Babiak Paweł
Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Komorek Aleksandra
Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Złamaniec Rafał
Świerk Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Świerk Wiktoria
Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl2 (+1)122
3.Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl2 (+1)123
4.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec2 (+1)124
5.Kumor Bartłomiej
Strzępek Marianna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Strzępek Marianna
Kumor BartłomiejStrzępek MariannaK-STUDIO Krosno0 05
6.Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
LATINO - Żabno
Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO - Żabno1 16
7.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Wojnar Krystian
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Szetela Emilia
Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Polak Dawid
Nogaj Magdalena
BAWINEK - Kraków
Polak Dawid
Nogaj Magdalena
Polak DawidNogaj MagdalenaBAWINEK - Kraków0 09

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)181
2.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)192
3.Buszek Aleksander
Buszek Anna
ZŁOTA PARA - Dębica
Buszek Aleksander
Buszek Anna
Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA - Dębica6 (+1)163
4.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów1 14
5.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno9 95
6.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka Zofia0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)181
2.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka Zofia0 02
3.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)171
2.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek Gabriela3 (+1)132
3.Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul HubertRojek Julia7 (+1)173
4.Amano Mario
Szpond Klaudia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Amano Mario
Szpond Klaudia
Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów4 (+1)144
5.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 15
6.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec6 66
7.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów3 37
8.Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
MERENGUE - Stalowa Wola
Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE - Stalowa Wola3 38

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 12

pow.15 lat klasa F+E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław2 (+1)121
2.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków6 (+1)163
4.Zapart Bartłomiej
Drożdżowska Agnieszka
FLESZ - Staszów
Zapart Bartłomiej
Drożdżowska Agnieszka
Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ - Staszów4 (+1)144
5.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)175
6.Grudzień Tomasz
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Grudzień Tomasz
Gronczewska Mira
Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg2 26
7.Gromek Rafał
Piasecka Urszula
MYKA - Zamość
Gromek Rafał
Piasecka Urszula
Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA - Zamość1 17
8.Solarz Marcin
Sołtysik Magdalena
SEMPRE - Kraków
Solarz Marcin
Sołtysik Magdalena
Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE - Kraków0 08
9.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 09
10.Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
MYKA - Zamość
Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA - Zamość0 09
11.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec4 411
12.Podrazik Krystian
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Podrazik Krystian
Rolak Kamila
Podrazik KrystianRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 15

pow.15 lat klasa F+E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Zapart Bartłomiej
Drożdżowska Agnieszka
FLESZ - Staszów
Zapart Bartłomiej
Drożdżowska Agnieszka
Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ - Staszów4 (+1)142
3.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków5 (+1)153
4.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)164
5.Grudzień Tomasz
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Grudzień Tomasz
Gronczewska Mira
Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)125
6.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)116
7.Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
MYKA - Zamość
Wnuk Maciej
Panuciak Emilia
Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA - Zamość1 17
8.Solarz Marcin
Sołtysik Magdalena
SEMPRE - Kraków
Solarz Marcin
Sołtysik Magdalena
Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE - Kraków0 08
9.Marek Łukasz
Grządziel Joanna
SEMPRE - Kraków
Marek Łukasz
Grządziel Joanna
Marek ŁukaszGrządziel JoannaSEMPRE - Kraków0 09
10.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec6 69
11.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
SKT AGH - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaSKT AGH - Kraków0 011
12.Gromek Rafał
Piasecka Urszula
MYKA - Zamość
Gromek Rafał
Piasecka Urszula
Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA - Zamość0 012
13.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 212
14.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław0 014
15.Podrazik Krystian
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Podrazik Krystian
Rolak Kamila
Podrazik KrystianRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło-1 (-1)-1-1

 

BLOK 2, rejestracja 14.15-15.00, próba parkietu 15.30-15.50, start: 16:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Keshishyan Arman
Siwek Aleksandra
Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)171
2.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów5 (+1)153
4.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń Kamila5 (+1)154
5.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno2 (+1)125
6.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce6 (+1)166
7.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)157
8.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28
9.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno4 49
10.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów2 29
11.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów1 111
12.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 012
13.Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
Bembenek DominikPluta Magdalena2 213
14.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg1 114
15.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg0 014
16.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 216
17.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara Oliwia4 417
18.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 018

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)171
2.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm6 (+1)162
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin8 (+1)183
4.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)164
5.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów2 (+1)125
6.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg4 47
8.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica3 38
9.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
10.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 010
11.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów0 011
12.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 111
13.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 513
14.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów2 214

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)161
2.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO Krosno2 (+1)122
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin2 (+1)123
4.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów1 (+1)114
5.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica8 (+1)185
6.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów1 (+1)116
7.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg5 58
9.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm1 110
11.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 011
12.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 612
13.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów0 013
14.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice2 214

12-13 (Junior 1) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2
3.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów3

12-13 (Junior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów2
3.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3

16+ (Powyżej 15) A LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów1
2.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów2
3.Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
WIR - Mysłowice
Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
Pietryjas DanielSzarkowicz SoniaWIR - Mysłowice3
4.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków4
5.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów5
6.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków6

19+ (Powyżej 18) Open ST 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1
2.Ples Wojciech
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Ples Wojciech
Częczek Julia
Ples WojciechCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków2
3.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
AKSEL - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaAKSEL - Rzeszów3
4.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa4
5.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno5
6.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów6
7.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków7
8.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów8
9.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała