Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl

2016-03-12 ŁOMIANKI,


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 14.00-15.00, start: 16.00

12-13 (Junior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin1
2.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin2
3.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia3

14-15 (Junior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2
3.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice3
4.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.4
5.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia5

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia7 (+1)171
2.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena9 (+1)192
3.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna0 03
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 1

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda10 (+1)1102
3.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.6 63
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 14
5.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna0 05
6.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory2 2

 

BLOK 2, rejestracja 17.00-18.00, start: 19.00

12-13 (Junior 1) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin1
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia2
3.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin3

14-15 (Junior 2) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1
2.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.2
3.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria3
4.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia4
5.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa5
6.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda6