X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2016-09-24 Opole Lubelskie, EM STUDIO - Opole Lubelskie


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 11.15-11.45, start: 12.00

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego


10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)112
3.Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS - Lublin1 13
4.Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
Zdybel PiotrAmerla AleksandraTOP - ART - Lublin0 04
5.Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
Kulasza PawełKolano WiktoriaTOP - ART - Lublin0 05

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno4 (+1)141
2.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK - Kielce1 (+1)113
4.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)124
5.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie3 (+1)135
6.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg1 16
7.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce2 27
8.Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
Bartoś JakubRutyna AmeliaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 18
9.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin1 19
10.Ungert Jakub
Prucnal Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Prucnal Patrycja
Ungert JakubPrucnal PatrycjaTAKT - Chełm0 010
11.Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka MikołajPituch PolaJUMP - Janów Lubelski4 411
12.Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
BALANS - Lublin
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS - Lublin0 012

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska5 (+1)151
2.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 02
3.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin C (+1)1C1
2.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce3 (+1)132
3.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin1 13
4.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska3 34
5.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 05

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
TAKT - Chełm
Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT - Chełm2 (+1)121
2.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)122
3.Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
MERENGUE - Stalowa Wola
Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE - Stalowa Wola4 43
4.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin6 (+1)162
3.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm7 74
5.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 05
6.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 66

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA9 (+1)192
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin5 (+1)153
4.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C4
5.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin2 25
6.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO Krosno3 36
7.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 67
8.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 08
9.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 09

 

BLOK 2, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 14.30-15.00, start: 15.00

MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin0 01
2.Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
Jasiński JakubLewtak KamilaZAMEK - Biała Podlaska0 02
3.Wolski Piotr
Ostrowska Wiktoria
ZAMEK - Biała Podlaska
Wolski Piotr
Ostrowska Wiktoria
Wolski PiotrOstrowska WiktoriaZAMEK - Biała Podlaska0 03
4.Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
BALANS - Lublin
Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
Pałka DamianNiezbecka AleksandraBALANS - Lublin1 14

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 31
2.Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK - Biała Podlaska3 32
3.Miłosz Patryk
Janik Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Miłosz Patryk
Janik Zuzanna
Miłosz PatrykJanik ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska5 53
4.Haberski Patryk
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Haberski Patryk
Gajowy Oliwia
Haberski PatrykGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska2 24
5.Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS - Lublin1 15
6.Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
Zdybel PiotrAmerla AleksandraTOP - ART - Lublin0 06
7.Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
Kulasza PawełKolano WiktoriaTOP - ART - Lublin0 07

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin5 51
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 02
3.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska5 53
4.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin0 04
5.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm0 05
6.Robak Maciej
Włodarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Robak Maciej
Włodarczyk Weronika
Robak MaciejWłodarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin2 21
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 02
3.Robak Maciej
Włodarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Robak Maciej
Włodarczyk Weronika
Robak MaciejWłodarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska3 34
5.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin0 05

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość0 01
2.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 02
3.Matłoka Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Matłoka Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Matłoka MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 04
5.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 05
6.Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
Kadłubowski JakubKorszeń WeronikaZAMEK - Biała Podlaska2 26
7.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm7 77
8.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 08

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górczak Kasper
Małczak Maja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Górczak Kasper
Małczak Maja
Górczak KasperMałczak MajaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Matłoka Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Matłoka Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Matłoka MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02
3.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość0 03
4.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 04
5.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 15
6.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 06
7.Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
Kadłubowski JakubKorszeń WeronikaZAMEK - Biała Podlaska3 37
8.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin0 08
9.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 09

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 01
2.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin0 02
3.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin8 83
4.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 64
5.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm0 05
6.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice2 26

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin0 01
2.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska0 02
3.Wielgosz Maciej
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wielgosz Maciej
Kałuzińska Kaja
Wielgosz MaciejKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 34
5.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 15
6.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice
7.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 01
2.Łokiński Michał Tomasz
Nikoniuk Monika
ZAMEK - Lublin
Łokiński Michał Tomasz
Nikoniuk Monika
Łokiński Michał TomaszNikoniuk MonikaZAMEK - Lublin1 12
3.Lemieszek Michał
Gola Dominika
BALLROOM - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaBALLROOM - Lublin-1 -13
4.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 54
5.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 05
6.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm1 16
7.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź5 57
8.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice1 18

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski, łódzki 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 01
2.Chernenko Sergey
Kierasińska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergey
Kierasińska Wiktoria
Chernenko SergeyKierasińska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 12
3.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 04
5.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin0 05
6.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06
7.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 07
8.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice0 08
9.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 09
10.Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
11.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin

 

BLOK 3, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.15-18.30, start: 19.00

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego


16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purta Bartosz
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Purta Bartosz
Bielawska Dominika
Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL - Białystok

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)191
2.Purta Bartosz
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Purta Bartosz
Bielawska Dominika
Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL - Białystok8 (+1)182
3.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm1 13
4.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola8 84
5.Swend Krzysztof
Mazur Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Swend Krzysztof
Mazur Paulina
Swend KrzysztofMazur PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tadla Paweł
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tadla Paweł
Jurewicz Monika
Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)141
2.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok10 (+1)1102
3.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola0 03
4.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice2 2

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin6 (+1)162
3.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)133
4.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm0 04
5.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin8 (+1)181
2.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica11 (+1)1112
3.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość10 (+1)1103
4.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź5 (+1)154
5.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA6 65
6.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 66
7.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska3 37
8.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm0 08
9.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin0 09
10.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice1 110

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość A (+1)1A1
2.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 (+1)152
3.Tyburek Szymon
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Tyburek Szymon
Knyś Anna
Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER - Lublin0 03
4.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 54
5.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 15

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0