XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016

2016-04-02 Węglowice,


Plik z wynikami

UWAGA

W celu usprawnieniu przebiegu turnieju została zmieniona godzina rejestracji i rozpoczęcia turnieju bloku drugiego. II blok: rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-13.00, start 13.30.

BLOK 1, rejestracja 8.30 – 9.00, próba parkietu 9.00 - 9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hrapkowicz Szymon
Strycharska Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Hrapkowicz Szymon
Strycharska Aleksandra
Hrapkowicz SzymonStrycharska AleksandraSUKCES - Jaworzno1, 1 (+1)11, 11
2.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
3.Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa G (+1)1G1
4.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów2, 2 (+1)12, 21
5.Oracz Fabian
Gosińska Kinga
ZORBA - Mykanów
Oracz Fabian
Gosińska Kinga
Oracz FabianGosińska KingaZORBA - Mykanów2, 2 (+1)12, 21
6.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno1, 1 (+1)11, 11
7.Sier Amadeusz
Marek Nadia
RYTM - Żory
Sier Amadeusz
Marek Nadia
Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM - Żory3, 3 (+1)13, 31
8.Tazbir Jakub
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Chruścicka Nikola
Tazbir JakubChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
9.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Mykanów
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Mykanów2, 2 (+1)12, 21
10.Hak Dominik
Kotowicz Martyna
BALLARE - Częstochowa
Hak Dominik
Kotowicz Martyna
Hak DominikKotowicz MartynaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02
11.Kimla Maksym
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Kimla Maksym
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kimla MaksymBrzezińska-Śledzik WiktoriaA+S - Częstochowa0 02
12.Korgól Jakub
Witkowska Maja
ZORBA - Mykanów
Korgól Jakub
Witkowska Maja
Korgól JakubWitkowska MajaZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
13.Kuban Igor
Nabiałczyk Nikol
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Nabiałczyk Nikol
Kuban IgorNabiałczyk NikolZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
14.Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
ZORBA - Mykanów
Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
15.Reng Mikołaj
Kałużko Ida
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kałużko Ida
Reng MikołajKałużko IdaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02
16.Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.0, 0 0, 02
17.Sudoł Kuba
Sokolińska Noemi
ZORBA - Mykanów
Sudoł Kuba
Sokolińska Noemi
Sudoł KubaSokolińska NoemiZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
18.Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
ZORBA - Mykanów
Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA - Mykanów1, 1 1, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
3.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice2 (+1)122
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
5.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)122
6.Andzel Kacper
Chłąd Alicja
A+S - Częstochowa
Andzel Kacper
Chłąd Alicja
Andzel KacperChłąd AlicjaA+S - Częstochowa4 43
7.Bartczak Tymoteusz
Jaskulska Hanna
4STEP - Siechnice
Bartczak Tymoteusz
Jaskulska Hanna
Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna4STEP - Siechnice3 33
8.Janik Oskar
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Janik Oskar
Wilczek Maja
Janik OskarWilczek MajaA+S - Częstochowa2 23
9.Stańko Mateusz
Korzec Tatiana
AKCENT - Będzin
Stańko Mateusz
Korzec Tatiana
Stańko MateuszKorzec TatianaAKCENT - Będzin1 13
10.Skipiała Wiktor
Grela Hanna
Skipiała Wiktor
Grela Hanna
Skipiała WiktorGrela Hanna-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaAKCENT - Będzin5 (+1)151
2.Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
A+S - Częstochowa
Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S - Częstochowa4 (+1)142
3.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin3 33
4.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Kucharzyk Jakub
Feliksiak Kornelia
TAKT - Kraków
Kucharzyk Jakub
Feliksiak Kornelia
Kucharzyk JakubFeliksiak KorneliaTAKT - Kraków0 05

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Robak Maciej
Włodarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Robak Maciej
Włodarczyk Weronika
Robak MaciejWłodarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 (+1)123
4.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec3 34
5.Skolut Kamil
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Skolut Kamil
Antosik Zuzanna
Skolut KamilAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 05
6.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widlarz Seweryn
Zając Anna
SUKCES - Jaworzno
Widlarz Seweryn
Zając Anna
Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES - Jaworzno7 (+1)171
2.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)172
3.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice6 (+1)163
4.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole3 (+1)134
5.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 66
7.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Siechnice
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Siechnice0 07
8.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz Natalia5 58

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizura Jakub
Gomoluch Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Gomoluch Natalia
Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132
3.Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna2 (+1)123
4.Nowak Damian
Kiełtyka Emilia
MASTER DANCE - Gliwice
Nowak Damian
Kiełtyka Emilia
Nowak DamianKiełtyka EmiliaMASTER DANCE - Gliwice0 04
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 05
6.Piwowarski Mateusz
Nowicka Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Nowicka Wiktoria
Piwowarski MateuszNowicka WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 - 12.30, próba parkietu 12.30 - 13.00, start: 13.30

zmiana godziny rozpoczęcia turnieju


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Muller Michał
Kubica Katarzyna
KIEPURA - Sosnowiec
Muller Michał
Kubica Katarzyna
Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)122
3.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
4.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 14

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)141
2.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D2
3.Gajdos Julian
Szafarz Maria
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Szafarz Maria
Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA - Łódź2 (+1)123
4.Wielogórski Adam
Drab Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wielogórski Adam
Drab Paulina
Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)144
5.Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)155
6.Kubik Maciej
Królik Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Królik Aleksandra
Kubik MaciejKrólik AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 26
7.Zgodzaj Jonasz
Wodzisławska Kinga
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Wodzisławska Kinga
Zgodzaj JonaszWodzisławska KingaBALLARE - Częstochowa1 17
8.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 28
9.Kwiatkowski Szymon
Grodnicka Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Kwiatkowski Szymon
Grodnicka Anna
Kwiatkowski SzymonGrodnicka AnnaMASTER DANCE - Gliwice0 09
10.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 110
11.Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
FORUM - Zabrze
Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
Muzia RadosławRozmus AleksandraFORUM - Zabrze1 111

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)141
2.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)112
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory8 (+1)183
4.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria6 64
5.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory0 05
6.Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły FilipJędrzejczyk Justyna5 56

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków C (+1)1C1
2.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)152
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 53
4.Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły FilipJędrzejczyk Justyna5 54

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów5 (+1)152
3.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów4 (+1)143
4.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec9 (+1)194
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory2 25
6.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 06
7.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów7 78

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole6 (+1)161
2.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory4 (+1)142
3.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów4 (+1)143
4.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria0 (+1)104
5.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 45
6.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów3 36
7.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów2 27
8.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 48
9.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa-1 -19

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)181
2.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów10 (+1)1102
3.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów7 (+1)173
4.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina5 (+1)154
5.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)165
6.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)136
7.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno0 07
8.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów0 08
9.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 19
10.Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban Anna2 210
11.Mandla Piotr
Mandla Klaudia
Mandla Piotr
Mandla Klaudia
Mandla PiotrMandla Klaudia1 110
12.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena MariaZORBA - Mykanów4 410
13.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa0 013
14.Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma Agata2 214
15.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 015
16.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole4 4

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice9 (+1)191
2.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów11 (+1)1113
4.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków10 (+1)1104
5.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory4 45
6.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów4 46
7.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 17
8.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
SKT PASJA - Kraków
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska JuliaSKT PASJA - Kraków1 17
9.Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma Agata0 09

 

BLOK 3, rejestracja 16.00 - 16.30, próba parkietu 16.30 - 17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze3 (+1)132
3.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)153
4.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno6 (+1)164
5.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz1 15
6.Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
SKT AGH - Kraków
Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH - Kraków1 16
7.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze1 17
8.Kaszuba Dawid
Szyjka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Szyjka Nikola
Kaszuba DawidSzyjka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno0 08
9.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze0 09
10.Pawlik Mikołaj
Piętak Dominika
FORUM - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Piętak Dominika
Pawlik MikołajPiętak DominikaFORUM - Zabrze0 09

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków D (+1)1D1
2.Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
SKT AGH - Kraków
Radłowski Tymoteusz
Piwowarska Justyna
Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH - Kraków3 (+1)132
3.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków7 (+1)173
4.Kaszuba Dawid
Szyjka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Szyjka Nikola
Kaszuba DawidSzyjka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno1 (+1)114
5.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz4 (+1)145
6.Pawlik Mikołaj
Piętak Dominika
FORUM - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Piętak Dominika
Pawlik MikołajPiętak DominikaFORUM - Zabrze0 06
7.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 37
8.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec4 48
9.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor Olga4 48
10.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze0 010
11.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 011
12.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze1 112
13.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze6 613

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole5 (+1)151
2.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno7 (+1)172
3.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle6 (+1)163
4.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska Jolanta6 (+1)164
5.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków7 75
6.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor Olga2 26
7.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków0 07
8.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków2 28
9.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa4 49
10.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głodny Szymon
Granek Sandra
MASTER DANCE - Gliwice
Głodny Szymon
Granek Sandra
Głodny SzymonGranek SandraMASTER DANCE - Gliwice3 (+1)131
2.Rykała Wojciech
Krzywoń Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rykała Wojciech
Krzywoń Karolina
Rykała WojciechKrzywoń KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
Warzyc MateuszTarnowska Tamara5 (+1)153
4.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole9 (+1)194
5.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno4 45
6.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna0 06
7.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 37
8.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 38
9.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 19
10.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 210

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory1 (+1)112
3.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga B (+1)1B3
4.Hamulecki Krzysztof
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof
Żmuda Aleksandra
Hamulecki KrzysztofŻmuda AleksandraATHINA - Oława9 (+1)194
5.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków3 (+1)135
6.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory7 (+1)176
7.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice7 77
8.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 77
9.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik9 97
10.Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 210
11.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów4 411
12.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 212
13.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ARTDANCE
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraARTDANCE0 013
14.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze0 014
15.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki0 015

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole8 (+1)181
2.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków5 (+1)152
3.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów3 (+1)133
4.Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)134
5.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze3 (+1)135
6.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena MariaZORBA - Mykanów5 (+1)156
7.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka2 27
8.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 08
9.Hamulecki Krzysztof
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof
Żmuda Aleksandra
Hamulecki KrzysztofŻmuda AleksandraATHINA - Oława10 109
10.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki1 19
11.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 111
12.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 112
13.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze0 013
14.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 113
15.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ARTDANCE
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraARTDANCE0 015

16+ (Powyżej 15) Open ST 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów2
3.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów3
4.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów4
5.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków5
6.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa7
8.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała8
9.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów9
10.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów9

16+ (Powyżej 15) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława1
2.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2
3.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków3
4.Górski Patryk
Hubicka Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Górski Patryk
Hubicka Anna
Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB - Warszawa4
5.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina5
6.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów6
7.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów7
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów8
9.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów9
10.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów10
11.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów11