OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior

2016-04-02 KÓRNIK, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

Pary nie zgłoszone w terminie, które pragną uczestniczyć w turnieju proszone są o bezpośredni kontakt z organizatorem.

BLOK 1, rejestracja 9.30 - 10.30, próba parkietu 10.00 – 10.30, start: 11.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beze Nicola
Tafelski Bruno
LORENZO - Gaj Mały
Beze Nicola
Tafelski Bruno
Beze NicolaTafelski BrunoLORENZO - Gaj Mały3, 3 (+1)13, 31
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały3, 3 (+1)13, 31
3.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra6, 6 (+1)16, 61
4.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań0, 0 0, 02
5.Kaźmierowski Adrian
Koza Natalia
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Kaźmierowski Adrian
Koza Natalia
Kaźmierowski AdrianKoza NataliaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
6.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO - Gaj Mały0, 0 0, 02

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna2, 2 (+1)12, 21
2.Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
Raś MikołajWallicht LeticjaLORENZO - Gaj Mały2, 2 (+1)12, 21
3.Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski JanJóźwiak Alicja2, 2 (+1)12, 21
4.Dankowska Olga
Promiński Piotr
Dankowska Olga
Promiński Piotr
Dankowska OlgaPromiński Piotr0, 0 0, 02
5.Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha AdamWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Mielcarzewicz Amelia
SPIN - Rawicz
Krogulec Miłosz
Mielcarzewicz Amelia
Krogulec MiłoszMielcarzewicz AmeliaSPIN - Rawicz

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Jakub
Kurowska Łucja
FILEMON - Szamotuły
Michalski Jakub
Kurowska Łucja
Michalski JakubKurowska ŁucjaFILEMON - Szamotuły1, 1 (+1)11, 11
2.Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
Nowak JakubWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły1, 1 (+1)11, 11
3.Boroń Mateusz
Lachman Zofia
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Boroń Mateusz
Lachman Zofia
Boroń MateuszLachman ZofiaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
4.Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Pajchrowski MikołajWojtkiewicz MariaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno3 (+1)131
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)112
3.Wilk Tobiasz
Miężał Agata
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Miężał Agata
Wilk TobiaszMiężał AgataLORENZO - Gaj Mały1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA - Poznań1 (+1)112
3.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)113
4.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 34
5.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin1 15
6.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA - Poznań2 (+1)121
2.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)123
4.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria6 64
5.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin3 35
6.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12.30 - 13.30, próba parkietu 13.00 - 13.30, start: 14.00

25-29 (Dorośli 2) C+Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 0

Open C (Klasy F, E, D, C) PREMIUM

25-29 (Dorośli 2) C+Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 0

Open C (Klasy F, E, D, C) PREMIUM

30+ (Senior 1) C+Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 4

Open C (Klasy F, E, D, C) PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań5 (+1)151
2.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska Anna2 23
4.Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki TomaszLichocka Joanna2 24

40+ (Senior 2) C+Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 12

Open C (Klasy F, E, D, C) PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
ELITE DANCE - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE - Warszawa2 (+1)121
2.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle3 (+1)132
3.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta1 (+1)113
4.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 (+1)144
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź2 (+1)125
6.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia0 06
7.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin0 07
8.Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
Zaborowski RomanKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
9.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 210
10.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław1 110
11.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 012
12.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 012

30+ (Senior 2 + Senior 1) C+Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 9

Open C (Klasy F, E, D, C) PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle3 (+1)131
2.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)142
3.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)133
4.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin0 04
5.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta3 35
6.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 36
7.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia0 07
8.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5 5
9.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź1 1

50+ (Senior 3) C+Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 17

Open C (Klasy F, E, D, C) PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 (+1)111
2.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól C (+1)1C2
3.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów5 (+1)153
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria6 (+1)164
5.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)145
6.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice2 (+1)126
7.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna6 67
8.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków5 58
9.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice0 09
10.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
11.Gregor Bogdan
Gregor Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Gregor Bogdan
Gregor Dorota
Gregor BogdanGregor DorotaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów5 512
13.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów2 213
14.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków0 013
15.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 315
16.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda0 016
17.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 2

50+ (Senior 3) C+Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 11

Open C (Klasy F, E, D, C) PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)112
3.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź1 (+1)113
4.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól5 (+1)154
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna7 (+1)175
6.Gregor Bogdan
Gregor Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Gregor Bogdan
Gregor Dorota
Gregor BogdanGregor DorotaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria1 17
8.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda0 08
9.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 38
10.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków0 010
11.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 311

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 0

Turniej Towarzyszący Seniorów

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 0

Turniej Towarzyszący Seniorów

40+ (Senior 3 + Senior 2) F ST 3T PREMIUM 7

Turniej Towarzyszący Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Studio Tańca Krystian Krzemiński - BŁONIE
(Portugalia)
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaStudio Tańca Krystian Krzemiński - BŁONIE
(Portugalia)
7
2.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1 (+1)111
3.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
4.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)113
5.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica1 (+1)114
6.Waldron Michael
Polakowska Ewa
DI SOMMA - Raszyn
Waldron Michael
Polakowska Ewa
Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA - Raszyn0 06
7.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 0

40+ (Senior 3 + Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

Turniej Towarzyszący Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1 (+1)111
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 0
4.Waldron Michael
Polakowska Ewa
DI SOMMA - Raszyn
Waldron Michael
Polakowska Ewa
Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA - Raszyn0 0

 

BLOK 3, rejestracja 16.30 - 17.30, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: 18.00

25+ (Senior 1 + Dorośli 2) E+Open ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

Open E (Klasy F, E)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki TomaszLichocka Joanna3 (+1)131
2.Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
TANGO - Gdynia
Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak AgnieszkaTANGO - Gdynia1 (+1)112
3.Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)113
4.Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
Hałuszczak MariuszBłaszczak AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
Bareła JarosławWieczorek-Bareła MonikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Nowak Rafał
Nowak Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Nowak Rafał
Nowak Agnieszka
Nowak RafałNowak AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06

25+ (Senior 1 + Dorośli 2) E+Open LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 7

Open E (Klasy F, E)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)111
2.Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)112
3.Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
TANGO - Gdynia
Kacprzak Przemysław
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka
Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak AgnieszkaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bareła Jarosław
Wieczorek-Bareła Monika
Bareła JarosławWieczorek-Bareła MonikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 04
5.Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
Hałuszczak MariuszBłaszczak AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Nowak Rafał
Nowak Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Nowak Rafał
Nowak Agnieszka
Nowak RafałNowak AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06
7.Politański Waldemar
Cooper Joanna
DANCE CENTER - Poznań
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański WaldemarCooper JoannaDANCE CENTER - Poznań0 0

40+ (Senior 2) E+Open ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 9

Open E (Klasy F, E)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
Zaborowski RomanKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132
3.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól3 (+1)133
4.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA - Nowa Sól0 05
6.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06
7.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 47
9.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 09

40+ (Senior 2) E+Open LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 8

Open E (Klasy F, E)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 (+1)132
3.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz2 (+1)123
4.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól3 (+1)134
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5 55
6.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA - Nowa Sól0 08

50+ (Senior 3) E+Open ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 11

Open E (Klasy F, E)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna7 (+1)171
2.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)114
5.Wolak Adam
Barciś Wioletta
FRASZKA - Kamienna Góra
Wolak Adam
Barciś Wioletta
Wolak AdamBarciś WiolettaFRASZKA - Kamienna Góra6 (+1)165
6.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06
7.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 37
8.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 08
9.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 09
10.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 310
11.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Studio Tańca Krystian Krzemiński - BŁONIE
(Portugalia)
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaStudio Tańca Krystian Krzemiński - BŁONIE
(Portugalia)
11

50+ (Senior 3) E+Open LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 11

Open E (Klasy F, E)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna D (+1)1D1
2.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice6 (+1)164
5.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań3 (+1)135
6.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06
7.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 07
8.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 38
9.Wolak Adam
Barciś Wioletta
FRASZKA - Kamienna Góra
Wolak Adam
Barciś Wioletta
Wolak AdamBarciś WiolettaFRASZKA - Kamienna Góra5 58
10.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 311
11.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 012

25-29 (Dorośli 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 0

Grand Prix Polski Seniorów

25-29 (Dorośli 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 0

Grand Prix Polski Seniorów

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 9

Grand Prix Polski Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków A (+1)1A1
2.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI - Bolesławiec8 (+1)183
4.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)114
5.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 06
7.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań4 48
9.Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska Anna2 29

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

Grand Prix Polski Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataLEWANDOWSKI - Bolesławiec1 (+1)111
2.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
TANGO - Gdynia
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaTANGO - Gdynia3 (+1)132
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI - Bolesławiec3 (+1)133
4.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec0 04
5.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
LATINA - Wolsztyn
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaLATINA - Wolsztyn4 45
6.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 06

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 15

Grand Prix Polski Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław1 (+1)113
4.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta1 (+1)114
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól3 (+1)135
6.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 26
7.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
ELITE DANCE - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE - Warszawa1 17
8.Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska-Nadolna Agata
Zaborowski RomanKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 29
10.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1 110
11.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia0 011
12.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 012
13.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin0 0
14.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 1
15.Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
ASTRA - Szczecin
Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA - Szczecin1 1

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 10

Grand Prix Polski Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań1 (+1)111
2.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)112
3.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)113
4.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław6 64
5.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 25
6.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól0 06
7.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta3 37
8.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin1 1
9.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 2
10.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź6 6

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 17

Grand Prix Polski Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)171
2.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 (+1)112
3.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól10 (+1)1103
4.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków1 (+1)114
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice2 (+1)125
6.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 36
7.Nowak Jan
Hasik Zofia
LATINA - Wolsztyn
Nowak Jan
Hasik Zofia
Nowak JanHasik ZofiaLATINA - Wolsztyn10 107
8.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów4 48
9.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
10.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria5 510
11.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 010
12.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków5 512
13.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda0 013
14.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice0 0
15.Gregor Bogdan
Gregor Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Gregor Bogdan
Gregor Dorota
Gregor BogdanGregor DorotaGRACJA - Zielona Góra0 0
16.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 1
17.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków0 0

50+ (Senior 3) LA Grand Prix Senior PREMIUM 11

Grand Prix Polski Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.12 121
2.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków0 02
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria1 14
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice0 05
6.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź0 06
7.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków0 07
8.Gregor Bogdan
Gregor Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Gregor Bogdan
Gregor Dorota
Gregor BogdanGregor DorotaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 38
10.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda0 010
11.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków